زنده coronavirus به روز رسانی: جراح عمومی می گوید هفته آینده خواهد بود ‘ما پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه’

دولت سوئد در نظر دارد اجرای محدودیت در پاسخ به کروناویروس شیوع بالقوه مارک تاکتیکی تغییر در رویکرد بود که آن مجموعه جدا از بسیاری از اروپا.

یکشنبه, 6,830 مردم در سوئد تایید شده اند آلوده با ویروس در حالی که حداقل 401 نفر کشته شده اند. خبرگزاری TT گزارش این آخر هفته که جمع شدن در مرگ و میر اعلام شده توسط سوئد آژانس بهداشت عمومی ممکن است به معنی واقعی مرگ و میر بالاتر است.

بر خلاف بسیاری از همسایگان اروپایی سوئد اجتناب گسترده آتن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما دولت در حال حاضر به دنبال اضطراری قدرت است که اجازه می دهد آن را به مراتب بیشتر انحراف در تصمیم گیری است.

رادیو سوئد گزارش می دهد که اقدامات جدید “را پوشش یک دوره سه ماه می گرانت دولت قدرت برای محدود کردن تجمعات نزدیک سوپر مارکت ها, کاباره ها و ورزشگاه ها و عرصه های ورزشی. آن را نیز ممکن است به محدود کردن دسترسی به اتوبوس و قطار و پرواز و بنادر.”

سوئد دولت تا به حال در ابتدا کشیده شده تا قانون جدید اورژانس قدرت که امکان آن برای دور زدن مجلس برای قفل کردن کسب و کار و محدود کردن سفر اما این تغییر است که اندازه گیری شنبه پس از یک واکنش شدید از احزاب مخالف.

سوئد در اوایل تکیه بر راهنمایی کلی به جای اجرا مستندات درو برخی از انتقاد از کارشناسان و برخی از آنان با اشاره به کاهش نرخ مرگ و میر ناشی از covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در کشورهای همسایه مانند دانمارک و نروژ که در آن کافه ها و رستوران ها بسته شده اند.

در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه توسط Dagens Nyheter, سوئد نخست وزیر استفان Lofven هشدار داد که این کشور را به “تعداد مرده در هزار” اما همچنین گفت که محدودیت دولت به تنهایی نمی تواند ضرب و شتم شیوع.

“همه ما به عنوان افراد باید مسئولیت ما” Lofven گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de