زنده coronavirus به روز رسانی: Grand شاهزاده خانم کروز کشتی به اسکله در اوکلند; ویرجینیا اعلام کرد مورد دوم

سان فرانسیسکو — Carnival Cruise Line مقامات تا به حال هیچ نشانه ای واضح تر شنبه که در آن شاهزاده بزرگ کشتی برگزار می شود خاموش در کالیفرنیا ساحل به رهبری بود.

آنها گفته بودند در تماس با فدرال و مقامات دولتی و همچنین بندر سان فرانسیسکو. نا امیدی, اما, بود نصب در مورد عدم قطعیت به عنوان زمانی که کشتی خواهد حوض و که در آن و همچنین به عنوان آنچه در کارناوال مقامات به نام عدم تاسیس تست رژیم برای مسافران و خدمه, 21 از آنها آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. نوزده از بیماران به کارکنان.

“مهمانان ما انتظار می رود که برای پیاده امروز هنوز هم نمی دانم چه به انتظار آینده” Jan Swartz, گروهی جمهور شاهزاده Cruises و کارناوال استرالیا گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه.

مسافران نگران در مورد اطلاعاتی پراکنده و این واقعیت است که آنها یاد گرفته در مورد تست مثبت برای این ویروس از طریق یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری.

“ما بیش از حد نا امید شد که ما رسما اطلاع داده و می تواند به اشتراک گذاری آن با مهمانان پیش از این اعلام شده,” Swartz گفت.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال Corp. گفت به اعتقاد او virus وارد بر روی کشتی و آلوده خدمه توسط جامعه انتقال از کالیفرنیا. بیمار در ابتدا آلوده بود که در فوریه. 11 – 21 کروز بود از Placer County, کالیفرنیا., و خدمت کرده بود توسط دو پیشخدمت که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus روی عرشه کشتی.

که بیمار گزارش شده به کشتی مرکز پزشکی با چه Tarling به نام “شش – هفت روز تاریخ علائم تنفسی حاد بیماری است.”

“ما معتقدیم بیماری خود شد و احتمالا جامعه به دست آورد و در جایی در کالیفرنیا قبل از او پیوست کشتی” Tarling گفت. “ما باور داریم هر دو خدمت که خدمت که [فرد] جدول ممکن است آلوده شده اند.”

روی عرشه کشتی بیش از 3500 مسافر و خدمه در حال محدود به خود staterooms. وجود دارد 2,422 مسافران و 1,111 اعضای هیات به نمایندگی از 64 کشور با شرکت در انتخابات گفت: — از جمله 2,016 فتح مسافران از ایالات متحده و 938 از کالیفرنیا.

در میان کسانی که تست مثبت بودند خدمه از فیلیپین و مسافران از ایالات متحده ، تعداد بسیار کمی از اعضای خدمه هستند از ایالات متحده با توجه به مقامات.

Tarling گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال حل و فصل نشده در یک تست پروتکل برای خدمه و مسافران روی عرشه کشتی. آن ناشناخته بود به او گفت: آیا هر کس در کشتی خواهد بود تست شده و یا اینکه افراد را اجباری 14 روز در قرنطینه پس از پیاده.

“وجود دارد یک تعداد حالات آنها ظاهرا هنوز کار” گفت: Tarling که گفت: این شرکت تا به حال شده است در تماس با CDC. “یکی از آنها است تست که تست خواهد شد. ما نمی دانیم که اطلاعات است.”

معاون رئیس جمهور پنس گفت: مردم در هیئت مدیره خواهد بود قرنطینه به عنوان مورد نیاز است. CDC سخنگوی Belsie گنزالز گفت: در یک ایمیل شنبه شب که آژانس “متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی از همه آمریکایی ها.”

“دولت آمریکا در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از شاهزاده بزرگ مسافران و خدمه خود عزیزان سفر و جوامع در ایالات متحده” گنزالز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im