کمی آتش همه جا نقد و بررسی: ریس ویترسپون کاملا بازیگران در حومه این درام که seethes با خشم

در نه چندان سرد باز از کمی آتش در همه جا (آمازون نخست), النا ریچاردسون (ریس ویترسپون) ساعت های دوست داشتنی خانه بزرگ در Shaker Heights, اوهایو رایت به زمین. که می تواند انجام داده اند چنین چیزی برای یک خانواده به عنوان بی گناه به عنوان Richardsons?

بعد از هشت ساعت از این “مینی” سری اقتباس از آسمان Ng 2017, رمان, اختصاص داده شده به پیدا کردن. آن 1990s به عنوان ما می توانیم بگویم از دنیای واقعی که در تلویزیون و النا تلفن ماشین. این Richardsons به نظر نمی رسد نگرانی بسیاری از. النا به لایحه (Joshua Jackson) یک مشکوکی معقول وکیل. او تنزل حرفه ای او به عنوان یک روزنامه نگار به نفع یک مادر خوب به او چهار فرزند نوجوان Lexie (Jade Pettyjohn) سفر (اردن Elsass) مودی (گاوین Lewis) و Izzy (مگان Stott).

Shaker Heights یکی از کسانی مناسب-به دنبال شهرهای آمریکا را که فیلم و تلویزیون را به ما آموخت به شدت مشکوک است. آن را به عنوان اگر هر سفید حصار بودند نیاز به یک قتل و یا کودک آزار یا حداقل یک کمی مرد وحشت زده کمین در پشت آن است.

در راه به کار یک روز صبح النا لکه های یک ماشین که در آن یک مادر و دختر, لزبیین, در حال خواب. هرگز عبور یک شانس برای یک شهروند خوب او تماس پلیس بر روی آنها. بعد همان زن و شوهر به نوبه خود به عنوان مستاجر آینده نگر برای قطعات یدکی ملک النا و لایحه به دنبال به اجاره. آنها به نوبه خود از میا وارن (کری واشنگتن) و 15 ساله پدر مروارید (Lexi Underwood). میا یک هنرمند است که تغییرات شهر هر چند ماه.

از گناه در dobbing این جذاب اما مرموز زن و شوهر در النا آنها را ارائه می دهد خانه در یک قیمت ارزان. مودی و مروارید به سرعت اعتصاب یک دوستی. دو خانواده موظف هستند با هم با عواقب آن است که آموزش هر دو مادران محدودیت از نیت خوب. Izzy شروع به توسعه گت, گرایش, سوزاندن موهای او و امتناع از پیوستن به در در تابستان موسیقی اردوگاه در حالی که مروارید تا به حال به اندازه کافی بودن بريدن از ستون برای پست.

آن را نوشته و کارگردانی شده با یک لمس. از دیدگاه سال 2020 را دهه نود به نظر می رسد مانند یک وقت پیش در آمریکا مسابقه فرهنگی و روابط هر چند که ممکن است تا حدی در مورد معاصر ما حساسیت. به عنوان نشان می دهد خشم در کمی آتش در همه جا است که هنوز هم عمدتا خروشد در زیر سطح به جای ریختن به جنگ باز.

اگرچه جانبی-قطعات درام رانده شده توسط دو matriarchs. آنها دایره هر یک از دیگر با احتیاط و ما منتظر لحظه ای که آنها را کنار گذاشته حومه ادب و می گویند آنچه آنها واقعا فکر می کنم هر یک از دیگر. با وجود تفاوت های خود را در کلاس و نژاد و ثروت و زناشویی, وضعیت, دو زن واقعا تقسیم آنچه آنها مشترک اند: غرور مادرانه و عشق و اعتقاد است که اعتقاد به چیزی است که به حق باید آن را تا کنید.

منجر به خوبی بازیگران, اگر چه واشنگتن است بخشی بهتر. او میا تند و تیز است اما کوشا و مایل به تغییر ذهن خود را. چند هنرپیشه فراموش priggish بهتر از ویترسپون و او به النا مقدار زیادی از Stepford hauteur اما نقش است تحت و النا خیلی نفرت انگیز بود و دلسوز. حتی در دهه نود در شهر کوچک اوهایو هیچ کس می تواند بسیار حساس به نژاد و کلاس. قطعا هیچ خبرنگار روزنامه های محلی می تواند تا بی اعتنا به فقر است. پایان قسمت اول سوال این است که نه آنقدر که سوزانده النا اما چرا هیچ کس تا به حال آن را انجام داده هر چه زودتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>