Bolsinger در حال حاضر 32 بود سابق شروع پارچ برای دایاموند و داجرز که تبدیل شد به یک مسکن توسط Blue Jays در سال 2017. او وارد است که Aug. 4 بازی در هوستون دقیقه خدمتکار پارک در چهارم زمین باز یافته و یک نفر در حالی که از دست دادن چهار به دست آورده اجرا می شود, چهار بازدید سه پیاده روی و اجرای خانه با هیچ strikeouts بر 29 رزین به هشت مورد.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه تورنتو “بلافاصله” ارسال Bolsinger پایین به افراد زیر سن قانونی و با وجود انجام به خوبی در کلاس AAA سطح او به یاد می آورد و نمی تواند چفت در هر لیگ برتر تیم فصل بعد. در عوض, او با بازی در ژاپن بعد از دو سال او “در حال حاضر یک عامل آزاد امیدوار به تضمین شغل در ایالات متحده” در این فصل است.

آستروس در ادامه به شکست داجرز در سال 2017 سری جهانی و در نتیجه در میان مزایای دیگر میلیون ها نفر در postseason پاداش برای هوستون بازیکنان. اما پس از یک ورزشی مقاله در اواخر سال گذشته است که در آن سابق Astros پارچ مایک Fiers نشان داد این تیم ثبت نام-سرقت طرح که MLB غیر قانونی تلقی دلیل آن درگیر استفاده از تکنولوژی کمیسر راب مانفرد راه اندازی یک تحقیق که منجر به عمده مجازات برای حق رای دادن و داد و بیداد که در ادامه به roil این ورزش است.

شورای شهر لس آنجلس به اتفاق آرا قطعنامه ماه گذشته خواستار مانفرد به جهان سری عناوین از سال 2017 Astros و 2018 Red Sox که او نیز شکست داجرز که برای سال قهرمانی هستند و تحت بررسی توسط MLB مشابه اتهامات تقلب. Bolsinger طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که اگر او یکی از ساکنان تگزاس آن را مناسب برای فایل آن را در لس آنجلس هم به دلیل آستروس باید “عضو-سرمایه گذاران درگیر در طرح جعلی” که اقامت وجود دارد و به این دلیل که “ضربه و خسارت ناشی از این طرح بیشتر بود در آنجا از هر جای دیگری است.

متهم آستروس در شکایت از تخلفات مانند ناعادلانه شیوه های کسب و کار و عمدی دخالت آینده نگر اقتصادی روابط Bolsinger است که به دنبال خسارت برای آنچه که او ادعا شده است درد و رنج خود را. علاوه بر این او می خواهد به حدود 31 میلیون دلار در حذفی پاداش دست به 2017 Astros به هدایت می شوید به جوانان متمرکز موسسات خیریه به ویژه کسانی که عامل در منطقه لس آنجلس و همچنین رفتن به سمت صندوق بهره گیری از پیری سابق بیس بال حرفه ای بازیکنان نیاز به کمک مالی.

“وجود دارد یک پیام ارسالی به جوانان وجود دارد. به خصوص ورزشکاران بیشتر به طور خاص بازیکنان بیس بال” Bolsinger گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این عالی بود به [رشد و] تماشای بازی راه حق. ما نوع زیرفشار از آن است.

“این چیزی است که ما واقعا می تواند در بیان به این بچه ها: شما لازم نیست که به تقلب برای رسیدن به جایی که شما می خواهید برای رفتن است.”

عنوان عنوان دقیق در مانفرد گزارش ماه گذشته هوستون با استفاده از یک میدان مرکز دوربین برای ضبط نشانه مخالفت فو شد و خود کوزه برای آینده زمین. هنگامی که نشانه هایی بودند رمزگشایی اطلاعات از دوربین های رله به ستاره شرق منطقه که در آن Astros بازیکنان را در سطل زباله می تواند با یک خفاش به سیگنال به هم تیمی در صفحه چه نوع رزین به انتظار.

Bolsinger به طرح دعوی ذکر ورزشی مقاله که ادعا آستروس رفت از قابل توجه 1,452 بار در سال 2016 به فقط 1,087 بار در سال 2017, پایین ترین تعداد در رشته های اصلی است که فصل. برای تقویت استدلال خود را که Bolsinger به طور خاص آسیب آستروس’ طرح او و تیم حقوقی خود را شامل نتایج حاصل از یک مطالعه اخیر توسط یک Astros فن که مجموعه ای از سند را به هر نمونه از سطل زباله-کوبیدن با این تیم در سال 2017.

بیشتر این موارد در یک بازی در این مطالعه رخ داده در Aug. 4 و از Bolsinger 29 رزین, 12 گفته شده است که قبل از شنیدن tipoffs از هوستون ستاره شرق.

“من نمی دانم اگر من تا به حال بدتر تفرج در کار حرفه ای” Bolsinger گفت که بازی به ایالات متحده آمریکا امروز. “من به یاد داشته باشید گفت:” آن بود که آنها می دانستند چه من پرتاب شد. آنها تخمگذار کردن رزین در آنها نیست تخمگذار قبل از. آن را مانند آنها می دانستند چه بود.’ این فکر در سر من.

“من احساس نمی کردم که باید یک فرصت است.”

“مایک خسارت به شما بگویم که آمار تلفات انساني. آن را بیش از توپ و اعتصابات و خانه اجرا می شود,” Bolsinger وکیل بن Meiselas گفت: به هوستون کرونیکل. “این است زندگی کسی. این هیچ متفاوت از کسی است که من رقیب در صنعت قانونی آمدن به دفتر من و سرقت من فایل و آماده است برای من استدلال. این یک تخطی از قوانین حقوقی و قانون است. به دلیل آن طول می کشد محل در تپه و یا در ستاره شرق نمی عبا غیر قانونی انجام شده است. این تخلف نه تنها اعتماد بلکه قانون است و آن را هزینه مردم مشاغل خود را.”

به Talmage بوستون و دالاس مبتنی بر وکیل متخصص در دادخواهی های تجاری و نویسنده دو کتاب در بیس بال, تاریخچه Bolsinger مورد خسارت به نمایندگی از “کشش.”

“او به دنبال یک تئوری حقوقی مسئولیت مدنی در برابر یک لیگ اصلی بیس بال تیم برای فریب داد, که چیزی است که هرگز قبل از انجام شده است و در نتیجه هیچ واقعی وجود دارد, سابقه,” بوستون گفت واشنگتن پست از طریق تلفن از تگزاس. “به عنوان خوانده شده شکایت نکته اصلی این است که بله او بدیهی است که تا به حال بسیار بد تفرج و پس از آن رخ داده است او نازل به افراد زیر سن قانونی و هرگز بازگشت به رشته. اما تقریبا در هر لیگ بزرگ پارچ تا به حال بد تفرج که باعث او را به نازل به افراد زیر سن قانونی در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود و اگر آنها هر گونه خوب آنها در لیگ کوچک است که آنها شایسته به نام بازگشت به لیگ های بزرگ و آنها را [بازگشت]. …

“بزرگ تیم های لیگ برتر همیشه به دنبال کیفیت امداد کوزه و اگر [Bolsinger] نشان داد که نوع کالیبر بالا عملکرد در لیگ کوچک و یا در ژاپن مطمئنا برخی از تیم, می خواهم او را برای آمدن به بهار آموزش با آنها و به طور بالقوه این تیم. بنابراین من فکر می کنم او علیت بین بد تفرج در برابر Astros بودن ‘ناقوس مرگ’ به صورت حرفه ای است که کمی دور از ذهن است.”

مانفرد وضع سال تعلیق به جف Luhnow این Astros’ مدیر کل و A. J. Hinch تیم مدیریت. هر دو نفر به سرعت از کار اخراج شدند و متعاقب آن fallout همچنین باعث به دیگر مدیران نام در این گزارش الکس کورا از Red Sox و کارلوس Beltran از متس به بخش راه با تیم های مربوطه خود را.

هیچ Astros بازیکنان بودند به نام به غیر از Beltran بود که در آخر فصل به عنوان بازیکن در سال 2017, و هیچ یک را دریافت کرده اند مجازات از MLB اما وحی از خود نشانه-سرقت طرح چندمین بار در سراسر لیگ های بزرگ.

یانکی ها پارچ Masahiro Tanaka که نیویورک تیم کاهش یافت و به آستروس در سال 2017 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری, توافق با خبرنگار پیشنهاد دوشنبه که او ممکن است احساس “فریب خورده” از امکان سفر که در آن سال به مسابقات جهانی است.

“شما احساس می کنید که راه” او گفت: (از طریق SNY) در حالی که صحبت کردن در این یانکی’ بهار مرکز آموزش در تمپا. تاناکا افزود: “آنها به وضوح نه مطیع قوانین طوری آره. این چیزی است که من فکر می کردم.”

Hinch خود خواسته به تازگی اگر 2017 Astros’ سری جهانی عنوان شد “آلوده” پاسخ داد: “این یک سوال عادلانه است.”

“ما قصد داریم به زندگی و حرکت رو به جلو و بهتر است در این ورزش است اما متاسفانه هیچ کس واقعا می تواند پاسخ این سوال” Hinch گفت. “من نمی توانم با دقت اشاره کردن چه مزایا و یا چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی دقیقا می توانست اتفاق افتاده است در غیر این صورت اما ما آن را به خودمان است.”

بوستون وکیل و بیس بال مورخ اظهار داشت که تنها قبلی خیانت رسوایی در بیس بال که قابل مقایسه با آستروس درگیر بدنام “Sox سیاه” در سال 1919 هنگامی که هشت شیکاگو بازیکنان متهم به داشتن پرداخت شده توسط قماربازان به پرتاب جهان سری.

“من فکر می کنم آن است که بسیار جدی است ، … چه آستروس را در سال 2017 به وضوح نهفته نتیجه بازی ها” بوستون گفت.

همانطور که برای Bolsinger طرح دعوی در دادگاه بوستون پیش بینی کرد که وکلا برای Astros خواهد برای اولین بار به ریاست قاضی پرونده و فشار برای قضاوت خلاصه که “یک تیم MLB نمی تواند به مسئولیت مدنی به یک بازیکن مخالف در این مجموعه از حقایق است.”

بوستون فکر می کردم که ماهیت غیر معمول از این مورد هر چند می تواند منجر به قاضی اعلام کرد چیزی در امتداد خطوط از “من فکر نمی کنم که هیچ کنترل سابقه و یا حتی قانع کننده مشابه سابقه [از خارج از دنیای ورزش] بنابراین اجازه دهید فقط آن را امتحان کنید.”

تا کنون نتیجه به احتمال زیاد حتی اگر آستروس بودند را به نفع خود خلاصه ای قضاوت خواهد شد برخی از نوع از حل و فصل با توجه به بوستون. که به سادگی از آنجا که تقریبا تمام دعاوی مدنی پایان راه است که قبل از محاکمه این روزها او گفت: و این تیم می توانست قانع کننده تمایل به “فقط برای جلوگیری از دادخواهی” و نگه داشتن در اقدامات محرمانه است.

Meiselas, Bolsinger وکیل گفت: طرح دعوی در دادگاه است “بالقوه برای گسترش” به دیگر لیگ بازیکنان که همچنین ممکن است احساس آسیب آستروس’ طرح.

“این نهفته بسیاری از بازیکنان حرفه” Meiselas گفت: (از طریق هوستون کرونیکل). “با احترام به آقای Bolsinger آن را به طور مستقیم تحت تاثیر او را در یک راه منحصر به فرد است زیرا او هرگز فرصت دیگری برای بازی در لیگ های بزرگ.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de