شیران مالک خواهد حمایت امضای khezri و بازیکن اعتراض در طول سرود ملی

“اگر ما مربیان و ما مدیر همه فکر آن را یک ایده خوب را به او در من به طور کامل پشتیبانی که” Hamp گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با اشاره به GM باب کوین و مربی مت پاتریشیا.

محیط زیست به طور چشمگیری تغییر کرده پس Kaepernick جلب رئیس جمهور تهمت خشم به عنوان اعتراض و تظاهرات در سراسر این لیگ در سال 2017. همه چیز تغییر کرده در NFL پس از تظاهرات اخراج از مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته. بازیکنان به رهبری New Orleans Saints گیرنده مایکل توماس و پاتریک Mahomes و Tyrann متیو از Kansas City Chiefs تحویل یک “سیاه زندگی” موضوع پیام است که باعث کمیسر راجر Goodell به مرحله غیر معمول از عذرخواهی. “ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در این ویدئو. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

اگر چه او اشاره نمی کند Kaepernick با نام Goodell ارسال یک سیگنال که در لیگ خواهد پاسخ به چگونه زمان تغییر کرده است.

“من فکر می کنم درک کاملا متفاوت است در حال حاضر” Hamp گفت. “من فکر می کنم اکثر مردم واقعا درک آنچه زانو زده بود و همه چیز در مورد. من می دانم که این کمیسیون گفته است و من کاملا موافقم که ما از بازیکنان ما حقوق به تظاهرات مسالمت آمیز ما حمایت متمم اول قانون اساسی.

“بنابراین من فکر می کنم این واقعا در نهایت در نهایت خدا رو شکر بدست ملی توجه است که این یک مشکل جدی است و ما به عنوان یک سازمان برنامه ریزی برای گوش دادن به بازیکنان ما و حمایت از آنها را در هر راه ما می توانیم.”

Hamp خانواده شده است حمایت از بازیکنان. قبل از سپتامبر 2017 بازی در فورد زمینه او پیوست و او با مادر و دو خواهر در ارتباط اسلحه با بازیکنان و مربیان در حاشیه در طول این سرود به عنوان هشت بازیکن زانو زد.

اکثر صاحبان نیست در این زمینه به صورت سرود و Hamp حداقل در حال حاضر برنامه ای برای باقی می ماند در این مخفف آن است.

“من نمی تواند صحبت می کنند برای من مادر یا برادر یا خواهر, در حال حاضر, اما ما در این زمینه هنگامی که بازی شروع می شود, بنابراین من خواهد بود از غرفه و که در آن ما هستند,” او گفت:. “به من می گویند ما حمایت از ما بازیکنان حق اعتراض مسالمت آمیز. و پس از این که بیرون می آید و صلح آمیز است کلید واژه — بنابراین ما [اعضای خانواده] نمی تواند زانو را در این زمینه ندارد اما ما به حمایت از آنها.”

شیرها در حال حاضر در مجموعه کارفرمایی با متی استافورد های دیرین استارت در 32, بازگشت از یک مصدومیت که کنار او را برای هشت بازی فصل گذشته. تعقیب دانیل امضا به عنوان یک عامل رایگان است و او به احتمال زیاد پشتیبان گیری و دیوید Blough است که در فهرست بیش از حد.

Kaepernick آخرین بازی در سال 2016 زمانی که او با این سن فرانسیسکو 49ers و فعالیت خود را به او داده یک تصویر فراتر از هر چیزی که او انجام شده است در زمین فوتبال است. هنوز هم او مانده است در شکل و یک عامل آزاد است.

آیا او در یک فهرست یا نه ممکن است وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان در نظر گرفتن زانو هنگام فصل در سپتامبر آغاز می شود. اگر رئیس جمهور تهمت که به اشتباه گفت که تظاهرات در برابر پرچم و ارتش وعده داده است او را نمی توان به تماشای این ورزش است.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات