Line of Duty ستاره Vicky McClure و Martin Compston دوباره برای مستند کمدی کوتاه

Line of Duty ستاره های پیوست بیش از یک تماس تصویری برای, یک کمدی کوتاه به منظور بالا بردن آگاهی در حراج خیریه درخواست ماسک.

Showrunner Jed Mercurio به اشتراک گذاشته شده کلیپ از سه ستاره اصلی — Vicky McClure, Martin Compston و Adrian Dunbar — در نقش مربوطه خود را از کارآگاه بازرس کیت فلمینگ کارآگاه گروهبان Steve Arnott و سرپرست تد هیستینگز.

این ویدئو شروع می شود با کیت تماشای جدید BBC, عاطفی, هیجان انگیز لانه که Compston ستاره دار در.

استیو پس از آن سیاهههای مربوط از استخر در لاس وگاس — که در آن Compston واقعا زندگی — که در آن او را شناور در لیدو در یک نیم تنه یا ژیلت.

دیدن استیو لوکس خانه, Ted می پرسد: “من امیدوارم که مجازی پس زمینه نیست من هزینه یک دست و پا پسر!”

“نه خوب است. چه اتفاقی می افتد؟” استیو می پرسد: پرتاب یک فنجان الکل از دوربین.

“این مشکل…هیچ چیز را در رفتن! می گوید:” تد — مرجع چگونه ششم فصل بود را در خود نگه دارد در میان شیوع کروناویروس.

“همین دلیل است که من فکر می کردم بهتر بررسی بهترین تیم و ببینید که چگونه تحقیقات در برابر DCI جو Davidson, بازی های برگزار شده توسط Kelly Macdonald,” او می افزاید: اشاره به آخرین ستاره برای پیوستن به نشان می دهد و ششم سری.

“او در داخل” می گوید: کیت. “خوب ، را در سری هفت!” تد پاسخ.

بعد از آن در فیلم Line of Duty ستاره ها پیوست DI آفتابی خان (Sanjeev Bhaskar) همکار پلیس نشان می دهد Unforgotten, DCI ژن شکار (Philip Glenister) از زندگی در مریخ و خاکستر به خاکستر و DCI جان Barnaby (نیل Dudgeon) از میدسمر قتل.

پس از اشاره به در نظر گرفتن نوبت یکدیگر را متهم بودن “خم مس” شش بازیگران تجدید نظر به بینندگان برای حمایت از درخواست برای ماسک.

حراج خیریه خواهد شد جمع آوری کمک مالی برای خرید ماسک صورت برای بیمه خدمات درمانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>