محدودیت از اطلاعات گوشی های هوشمند بر روی صفحه نمایش هستند به عنوان کشور به دنبال بازگشایی

بیش از چهار ماه پس از یک رمان coronavirus پدید آمده در چین این است که فقط یکی از بسیاری از سوالات کلیدی در مورد این بیماری همه گیر است که باقی می ماند موضوع به تحقیق علمی و بحث: چقدر ماسک آهسته انتقال? آیا آب و هوای گرمتر مانع coronavirus? چگونه آسیب پذیر هستند و کودکان ؟ چه خطر عفونت به طور فزاینده ای در سواحل شلوغ و پارک? هستند افرادی که جان سالم به در covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حال حاضر ایمنی است ؟

که در آن مردم در سفر و چه مدت آنها دور ماندن از خانه را می توان اندازه گیری شده با گوشی های هوشمند داده های مکان. اما به طور فزاینده ای محبوب جنبش نقشه های به دست آمده از این داده ها آشکار نیست که چگونه به خوبی مردم نگهداری اجتماعی فاصله پس از رسیدن به مقصد خود — چیزی کلیدی برای درک انتقال از coronavirus اپیدیولوژی می گویند.

“به طور کلی در بیشتر حرکت می کند افزایش خطر انتقال, اما شما همچنین باید که با یک دانه نمک” گفت: Saskia Popescu یک دانشگاه جرج میسون اپیدمیولوژی. “این یک توپ کریستال. این یک پیش بینی روند.”

نفوذ همه گیر افسران در دانشگاه واشنگتن به تازگی متصل, محل, اطلاعات جمع آوری شده از میلیون ها نفر از تلفن های هوشمند — به معادلات خود را به منعکس کننده رشد بی قراری از آمریکایی ها به عنوان یک فراگیر ملی shutdown نزدیک دو ماه خوانده شده را علامت.

نتایج نگران کننده: پیش بینی مرگ و میر از covid-19 تقریبا دو برابر شده است. طولانی مدت در بیمارستان تقاضا افزایش یافت. یک پیش بینی دوره تابستان آرام ناگهان از بین رفت به جای یک گریم کشش که در آن صدها نفر از مردم انتظار می رود به مرگ در هر روز است. قرار داده به سادگی از افسران آمده بود به این باور است که به عنوان یک آمریکایی از سر گرفته شد سفر بیشتر به طور گسترده ای یک موج جدید آلودگی و مرگ حقيقت را دنبال کنید.

اما این نتیجه در حالی که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات بهداشت عمومی چشم دوخته اند همان داده های گوشی های هوشمند است که حداقل یک گام فراتر از آنچه که علم می تواند قابل اعتماد نشان می دهد در این مرحله اپیدیولوژی می گویند. اگر چه بیشتر سفر تقریبا قطعا بیشتر به معنی انتقال این مبلغ بستگی به پیچیدگی های خاص تعامل انسان — چگونه نزدیک بود مردم ایستاده است ؟ آنها عطسه ؟ وجود موانع فیزیکی مانند یک بسته ماشین پنجره ؟ — است که گوشی های هوشمند داده های مکان را آشکار نمی کند.

این تمایز ممکن است از نظر علمی اما این خرس فوری و حل نشده ملی سوال که آیا آمریکایی ها می توانند رزومه برخی از صورت ظاهر قبلی خود زندگی می کند در حالی که هنوز محدود کردن گسترش ویروس مرگبار است.

این گمنام — همراه با جریان ملی عدم استقرار مناسب تست و تماس با ردیابی — را ترک کرده اند سیاستگذاران دست و پنجه نرم کردن در تاریکی, ترس از اشتباه مشاوره می تواند از بند باز کردن یک موج جدید از عفونت و یا برعکس بدتر ویرانی اقتصادی است که کشیده شده مقایسه به رکود بزرگ.

“هر کسی که صحبت می کند با اعتماد به نفس زیادی در مورد چگونگی این نقش نیست فکر بسیار عمیق در مورد آن گفت:” الی Fenichel یک استاد دانشگاه ییل از منابع طبیعی اقتصاد است که به مطالعه رابطه بین داده های مکان و گسترش بیماری است.

در میان نزدیک ترین طلبه علمی محصولات در طول همه گیر شده اند مدل های مانند دانشگاه واشنگتن که در تلاش برای نشان دادن آینده مسیر covid-19 عفونت و مرگ است. هر چند در ابتدا ساخته شده برای پیش بینی تقاضا برای منابع به خصوص در بیمارستان های همه گیر مدل شده اند در آغوش طور گسترده تر توسط سیاستگذاران را مجبور به تصمیم گیری با کمی معنی دار سابقه برای راهنمایی.

بازاریابان از گوشی های هوشمند داده های مکان — مشتق به طور عمده از برنامه های تلفن همراه به فروش می رسد و در درجه اول برای تبلیغ و یا تحلیلگران به دنبال بینش به رفتار مصرف کننده — شروع ساختمان رایگان داشبورد جمع, داده ناشناخته خواهد ماند و در ماه مارس است. Facebook و گوگل نیز منتشر شد نقشه های خود را از جامعه حرکت بر اساس داده ها از گوشی های هوشمند در حال اجرا در نرم افزار خود را.

پیش از این هرگز تا به حال اطلاعات زیادی در جمعی مکان های آمریکایی شده است تا به آسانی در دسترس است و به راحتی تجسم باعث طرفداران حفظ حریم خصوصی طولانی انتقادی از گوشی های هوشمند محل صنعت به شن دندان های خود را حتی اگر داده نشد فاش کردن مکان افراد است. منتقدان نیز اشاره کرد ذاتی تعصبات در گوشی های هوشمند داده ها با توجه به این که حدود 1 در 5 آمریکایی ها یکی نیست با پایین ترین نرخ در میان سالمندان که بیشتر احتمال دارد به مرگ از covid-19.

اما داده ها به زودی ثابت موثر در نشان دادن سریع کاهش کلی سفر به این بیماری همه گیر رسید در ایالات متحده در ماه مارس باعث گسترده دولت سفارشات که محدود شده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها تا حد زیادی به خانه های خود و ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ذکر شده داده های مکان از SafeGraph, یک سان فرانسیسکو-بر اساس بازاریاب از گوشی های هوشمند داده های مکان در مارس 17 و مرگ و مير گزارش هفتگی انعقاد ساکنان چهار سخت-آمار مناطق شهری تا به حال به شدت محدود حرکات خود را در زمان سفت دستور دولت است.

تجزیه و تحلیل داده ها به زودی مشترک شکل دادن به تصمیمات و مقدار پوشش اخبار در مورد شکست آمریکایی ها به توجه دولت هشدار. یک شل کانال در میان کسانی که با استفاده از SafeGraph داده رشد به حدود 2500 عضو از بیش از 1 ، 000 موسسات سازمان های دولتی و گروه های دیگر ،

اپیدیولوژی قادر به ایجاد اتصالات محکم به خصوص در طول دوره از افزایش نگرانی در مورد covid-19 مارس, بین کمتر سفر زمان بیشتری را صرف در خانه و کمتر عفونت.

“شما سازمان دیده بان تحرک رها و آن را تقریبا کاملا پیش بینی کرد که انتقال” آهسته گفت: Christopher موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی که به تولید این مدل است.

اما وقتی که می آید به محاسبه اثرات افزایش تحرک در انتقال موری گفت: “ما نمی باید اطلاعات کافی برای تست کنیم.”

افسران در دانشگاه تگزاس در آستین در همین حال گزارش شده بود خود را موفقیت در پیوند گوشی های هوشمند داده های مکان به کروناویروس انتقال در چین است. با استفاده از داده های مکان در 369 چینی شهرهای تگزاس افسران تا به حال به درستی تعیین عفونت در حال گسترش به طور گسترده فراتر از منشاء آن در ووهان در طول یک دوره گسترده سفر برای جشن های مربوط به سال نو قمری در ماه ژانویه است.

به عنوان تیم تگزاس شروع به توسعه مدل شیوع در ایالات متحده آمریکا — یک کار مشکل تر ساخته شده محض تازگی از یک عامل بیماری زا است که به سرعت در حال گسترش با هیچ درمان یا واکسن از طریق جوامع با قبل هیچ ایمنی — گوشی های هوشمند محل داده بود که علاوه بر خوش آمدید گفت لورن Ancel Meyers ریاضی زیست شناس که منجر تگزاس تلاش است.

اما دقیق ارتباط بین کاهش جنبش در اواخر ماه مارس و کاهش در انتقال کمتر روشن هنگامی که در تلاش برای پروژه به آینده ای که در آن جهان تغییر کرده بود. مقامات می تواند محدودیت اما نه ترس از covid-19.

در طول هفته زمانی که آمریکایی ها در حال سفر بودند بسیار کمتر میان تعطیلی مدارس کسب و کارهای بزرگ و جمع آوری لکه های تغییرات دیگری نیز در جریان است که به نظر نمی رسد در گوشی های هوشمند داده است. مردم دورتر ایستاده بود پشت در هنگام چت با دوستان. بسیاری از عینک و ماسک. شستن دست ها بیشتر می شد و کامل است. عطسه در نزدیکی دیگران شد دیده می شود به عنوان یک بی پروا عمل می کنند. متوسط تب باعث شد به دنبال مشاوره پزشکی و تست.

چنین پیچیدگی های سخت را به تصرف خود در دسترس مجموعه داده و به عنوان یک نتیجه سخت به انتقال بیماری ، آنها تکیه بر معادلات مقدار که به بهترین و تحصیل کرده ترین حدس دانشمندان وزن عوامل به احتمال زیاد به تاثیر انتقال و مرگ است.

دانشگاه تگزاس مدل نشان می دهد مرگ و میر در حال سقوط به تدریج در اواخر این ماه با وجود رشد سفر توسط آمریکایی ها. اما آن را حداقل برای چند هفته بیشتر از عفونت داده ها برای تعیین دقیق تر ارتباط گسترده ای از معیارهای جنبش و covid-19 انتقال است.

همه از این ساخته شده است حتی سخت تر با زمان تاخیر بین لحظات عفونت, مثبت, نتایج آزمون بستری شدن در بیمارستان و در بدترین نتایج مرگ و میر. این بدان معناست که اشتباهات در سیاست امروز به راحتی می تواند هفته به نشان می دهد تا در چنین سنتی اپیدمیولوژیک داده است. اما گوشی های هوشمند نشان داده تمدید سفر به کافی شاپ و یا ناخن سالن به طور معمول به تصویر کشیدن وقایع فقط چند روز قبل از آن — دادن زودهنگام را هشدار که این بیماری همه گیر در حال رشد است بیشتر خطرناک است.

اما چقدر نامشخص باقی مانده است.

“این اطلاعات آموزنده و آن را به ما اجازه مناسب را پیش بینی” مایرز گفت. “آن کامل نیست.”

موری دانشگاه واشنگتن modeler گفت: پس از مبرم به روز رسانی در هفته گذشته: “این به احتمال بسیار زیاد انتقال بالا خواهد رفت. اما تا چه حد ؟ … ما امیدواریم که از آن خواهد شد کمتر قوی است.”

این عدم قطعیت تأکید خائنانه طبیعت از مدل سازی. داده ها را تغییر دهید اما آیا رفتار رانندگی داده است. گاهی اوقات زمانی که کاخ سفید در آغوش دانشگاه واشنگتن و نسبتا خوش بینانه پیش بینی آن را قبل از ارائه به روز رسانی های اخیر مدل می تواند شکل سیاست در راه است که بر رفتار و مسلما این دوره از بیماری همه گیر.

“به همین دلیل این مدل نگه داشتن تغییر — به دلیل رفتار نگه می دارد در حال تغییر” گفت: bioethicist کلی تپه از بنیانگذاران شرکت مشاوره Rogue اخلاق در ماساچوست است.

متعدد اپيدميولوژيستها در هفته های اخیر را مورد انتقاد موری مدل — به خصوص در زمان قبل از اطلاعات گوشی های هوشمند اضافه شد — به عنوان بیش از حد گلگون و بیش از حد اعتماد به نفس در پیش بینی که تغییر نگه داشته و با هر به روز رسانی. بسیاری از زمان توجه داشته باشید زمانی که ملت را چوب خط حساب کردن از مرگ و میر گذشته رسید مدل زمانی پیش بینی 60,400 و سپس در مارس 4, زمانی که پیش بینی افزایش به 134,000 مرگ و میر در پایان ماه اوت. (آن را به روز شنبه دوباره به 147,00 مرگ و میر.) واقعی مرگ و میر است که بسیاری از تحلیلگران می گویند یک undercount در حال حاضر بیش از 83,000.

موری به دفاع تیم خود را به عنوان با تکیه بر بهترین اطلاعات موجود در زمانی که شرایط اساسی تغییر نگه داشته و گفت به اعتقاد او پیش بینی های خود را کمک به رئیس جمهور تهمت توسعه ملی محدودیت از طریق پایان ماه آوریل است.

اما یک بار در جهان تصفیه همه گیر مدلسازی رشد کرده است بدون شک سیاسی. آریزونا مقامات در زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb (R) بود هل دادن به لغو محدودیت بسته به احترام مدلسازی تلاش در دانشگاه ایالتی آریزونا در هفته گذشته — قبل از توبه پذیر در میان ایرانیان ،

به عنوان دانشمندان و مسئولان در حفظ و جستجو برای پاسخ در مورد آینده این بیماری همه گیر برخی از نسبتا ساده حقایق همچنان به فشار راه خود را به سطح.

کند کردن حرکت کلی کاهش می یابد و عفونت های جدید. اجتماعی فاصله کار می کند. در یک جهان بدون یک واکسن یا درمان کاهش این اقدامات حفاظتی احتمالا بیشتر به معنی انتقال و مرگ — حتی اگر میزان و در نتیجه افزایش هنوز مشخص نیست.

در عین حال حتی گسترده تر این قابل ملاحظه ای بلانت ابزار در برابر یک کشنده بیماری مسری. آنها را ضروری ساخته است چرا که مقامات عدم دقیق بیماری ابزار نظارت — نتیجه های ملی شکست به طور گسترده ای استقرار تست و تماس با ردیابی برای شناسایی عفونت های جدید قبل از آنها فرصتی برای گسترش یافته است. این یکی از ضروری ترین ابزار در بهداشت عمومی کیت ابزار در برابر تهدید ملت مواجه و آنها هنوز هم بشدت وجود ندارد در مقیاس لازم در یک کشور با بیش از دو برابر ثبت covid-19 موارد و مرگ و میر بیش از هر دیگر با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در صورت عدم وجود شواهد مستقیم, دانشمندان با تکیه بر بهترین شواهد غیر مستقیم آنها می توانند مانند گوشی های هوشمند داده های مکان. موری آن را به نام “پروکسی” برای چه افسران واقعا می خواهید بدانید که چگونه بسیاری از مردم در حال افزایش خطر خود را به عنوان آنها را ترک خانه های خود را بیشتر و بیشتر.

“آن تن داده و آن را به نظر می رسد واقعا خوب” گفت: Fenichel این استاد دانشگاه ییل. “اما آن را مانند هر گونه اطلاعات دیگر تنظیم شده است. آن را کثیف.”

با استفاده از گوشی های هوشمند داده های مکان او به تازگی مدل اثر اجتماعی فاصله در انتقال در هر شهرستان در کشور پیدا کردن داده های قابل اعتماد تر است در پرجمعیت شهری و برون شهری نسبت به روستایی هستند. سفر در کمتر از مناطق پر جمعیت ممکن است نگاه گسترده حتی اگر واقعی تماس انسان بسیار ناچیز است.

مهم تر از پیدا کردن مدل سازی او و همکارانش تعیین کرده اند این است که: شاید هر کس نیاز به ماندن جدا شده اما افراد بیمار قطعا باید.

“این در واقع به نظر می رسد مانند نگه داشتن عفونی مردم در خانه است و مهمترین چیزی که ما می توانید انجام دهید” Fenichel گفت.

اما او اضافه کرد: در یک جهان بدون به اندازه کافی تست هیچ کس نمی داند که آن دسته از مردم هستند. و گوشی های هوشمند داده های مکان به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de