محدود تمرینات متمرکز مکان بخشی از برنامه به عنوان منطقه طرفدار فوتبال تیم های طرح بازگشت

در منطقه واشنگتن است که باقی می ماند تا حد زیادی تحت اقامت در خانه, سفارشات, سه pro طرف در انتظار کسب اجازه از مقامات بهداشت محلی برای باز کردن زمینه های خود را به بازیکنان است.

با این تیم در یک الگوی برگزاری در اینجا که در آن همه چیز ایستاده با دی سی ایالات واشنگتن روح و Loudoun ایران و لیگ.

D. C., United

بازیکنان کار کرده اند خود را برای بیش از دو ماه استفاده از حیاط پارک ها و مکان های دیگر به ماندن در شکل.

MLS است که اجازه می دهد تیم های به ترتیب تمرینات در انطباق با محلی مقامات بهداشتی و دستور دولت است. ایالات معمول مکان — استادیوم RFK را در زمینه های آموزش و آئودی زمینه باقی می ماند خارج از محدوده.

ایران است که در میان هفت MLS تیم کنار پیوستن دو نیویورک باشگاه های, جدید, انگلستان به مونترال شیکاگو و سان خوزه. منع از استفاده از تسهیلات خود را به حومه Chester, Pa. فیلادلفیا یونیون تصمیم گرفتند برای این رشته در خارج از 76ers’ NBA پایه در ویلمینگتون دلم.

ایالات سخنگوی Zachary Abaie گفت: تیم است “ادامه کار با دولت های محلی و امید قادر به استفاده از امکانات ما به زودی به صورت داوطلبانه آموزش است.”

همانطور که واشنگتن پست برای اولین بار در گزارش هفته گذشته MLS است که با هدف آوردن تمام 26 تیم به اورلاندو در اوایل ماه آینده برای چندین هفته آموزش و یک ماه از مسابقات است. بازیکنان و کارکنان به ماندن در یک محیط کنترل شده در توچال دیزنی برای شش تا هشت هفته و با استفاده از ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. MLS بازیکنان انجمن باید ثبت نام کردن در هر گونه طرح است.

در همان زمان لیگ و اتحادیه در حال مذاکره اقتصادی حل و فصل برای کمک به جبران MLS زیان در طول خاموش کردن. بیش از آخر هفته پست آموخته بازیکنان ارائه شده 103 میلیون دلاری در امداد رسانی از طریق حقوق و دستمزد کاهش deferments و در میان چیزهای دیگر, یخ در شرایط توافق دسته جمعی در 2020-21. لیگ تا به حال شده است به دنبال بیش از 150 میلیون دلار در کاهش.

ایران دو بازی قبل از بحران بهداشت و درمان توقیف ورزشی, لیگ های سراسر جهان است. چهارده باقی مانده 32 بازی شده است به تعویق افتاد. چگونه بسیاری از خواهد بود موکول هنوز مشخص نیست هر چند MLS پیشنهاد تمدید فصل به فصل زمستان اگر لازم است به بازی به عنوان بسیاری که ممکن است.

ایران همچنان به دنبال فهرستی از کمک هر چند همه گیر و تاثیر آن بر برنامه در سراسر جهان است و پیچیده جستجو. مدافعان Bakaye Dibassy (امیان فرانسه) و دریک ویلیامز (بلکبرن انگلستان) باقی می ماند در رادار اما ایالات متحده, تیم ملی رو به جلو بابی چوب (هامبورگ) کاهش یافته است.

مگر اینکه MLS تغییر پنجره انتقال تیم نمی خواهد بود قادر به ثبت نام بازیکنان از خارج از کشور و یا معاملات تا ژوئیه 7 از طریق Aug. 5.

واشنگتن روح

منع از استفاده از مریلند SoccerPlex در Montgomery County, بازیکنان فعال در تمرینات فردی در یک محل خصوصی, در Haymarket در ویرجینیا Prince William County, سه نفر آشنا با آرایش گفت.

سه هفته پیش در راستای تمرین محدودیت آغاز به آسانسور ملی فوتبال زنان لیگ دستور بازیکنان برای بازگشت به خانه خود را در بازار. متحده آمریکا تیم ملی ستاره رز Lavelle انتظار می رود که در این منطقه به زودی تبدیل شدن به آخرین روحیه بازیکن به گزارش پس از گذراندن دو ماه گذشته در شهر سینسیناتی.

این NWSL را توقف کامل شیوه اجرا می شود از طریق حداقل جمعه.

فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع در اواسط ماه آوریل برجسته توسط روح میزبانی مگان Rapinoe و تاکوما بشویید.-بر اساس OL سلطنت در آئودی زمینه است.

Loudoun ایران

دوم-بخش تیم — که متعلق به دی سی, ایالات و پخش در USL قهرمانی — مجاز به استفاده از Segra زمینه پیچیده آن در لیسبرگ.

“یک تاریخ است تعیین نشده است اما ما امیدواریم آن را ممکن است بسیار به زودی به این تیم گفت. “در این فاصله بازیکنان ادامه خواهد داد برای تکمیل تمرینات فردی ارائه شده توسط کارکنان خود را.”

USL تیم آغاز شده بود در این فصل به طور منظم زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد. این لیگ در حال بررسی جایگزین های سنتی برنامه از جمله “ناحیه رقابت به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین دیگر سازه.”

D. C., United خواسته است Loudoun County به تسلیم آن دو پرداخت اجاره بها جمعا به مبلغ 621,000 به دلیل همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی از Loudoun بار-آینه گزارش شده است. گذشته از Segra حوزه شهرستان ارائه زمین به صورت یک مرکز آموزشی است که پس از اتمام در سال آینده, خواهد, خانه, d. C., United, Loudoun متحد و روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>