“این بود که پس از این دو تیم دو باند و سربازان در حال راهپیمایی به میدان مرکز برای بالا بردن پرچم که آقای کولیج نامیده می شد به دیلم یا اهرم بلند کردن درب رسما” به گزارش نیویورک تایمز پس از واشنگتن 10-1 برنده بیش از نیویورک یانکیز در گریفیث ورزشگاه. “او در زمان اولیه wind-up به نفع مردان دوربین و اجازه پرواز. کنترل خود را تقریبا کامل و سریع یک هاپ در آن نشان داد که رئیس جمهور شده است اختصاص برخی از زمان برای این بخش از وظایف رسمی خود را. توپ رفت و شانه بالا به والتر جانسون بود که در انتظار آن در این زمینه است.”

پس از ابتلا به کولیج اولین زمین جانسون تن به تن یک بازی کامل محدود کردن یانکی ها به هفت بازدید و پیاده روی در حالی که قابل توجه چهار. غاز Goslin دو برابر و سه برابر کردن نیویورک استارت شهری شوکه کننده به عنوان بخشی از سناتور’ 14-ضربه حمله و واشنگتن به پایان رسید 8 برای 19 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت.

به عنوان فرد Frommer نویسنده “شما باید دل” یک تاریخچه از واشنگتن بیس بال دقیق در 2015, سناتور باز 1925 فصل در جاده ها در استادیوم یانکی از دست داده و در روز افتتاحیه قبل از پیروزی سه بازی بعدی در سری. واشنگتن که شکست New York Giants در هفت بازی را به نفع خود 1924 جهان سری, دریافت مناسب جشن هنگامی که آن را بازگشت به منطقه برای خود خانه بازکن یک هفته بعد.

کولیج که آغاز شده و سنت دعوت از قهرمانی تیم به کاخ سفید در سال 1924 بود پیوست و در بخش VIP در گریفیث ورزشگاه توسط وزیر امور خارجه فرانک کلاگ, وزیر خزانه داری اندرو ملون و دادستان کل John G. سارجنت. آنها شاهد تسلط عملکرد این تیم در خانه.

“اگر شما شنیده ام سر و صدا از drumfire بعد از ظهر دیروز در حالی که شما مایل است که شما تا به حال شده است به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک صندلی برای باز کردن واشنگتن فصل بیس بال بود که موسیقی از قهرمان جهان’ پایه ضربات قوی کردن نرده های توپ پارک” واشنگتن پست, ورزشی, ویرایشگر, n. w. باکستر نوشت. “اگر شما شنیده ام سر و صدا از توپخانه سنگین عبور بیش از یک توخالی پل بود که پا را از واشنگتن بازیکنان به عنوان آنها به طور صفحه اصلی صفحه ده بار در حالی که نیویورک یانکیز به ثمر رساند اما یک بار. اگر شما شنیده رول دور رعد و برق بود که ایالات صدای برخی 32,000 افراد از جمله رئیس جمهور ایالات متحده و بسیاری از کسانی که نشستن در شورای جدول تشویق به بازگشت قهرمانان در استقبال و ستایش است.”

با ردیف فوقانی از صندلی در سمت راست میدان جمعیت که بزرگترین بود برای یک بازی بیس بال در ورزشگاه ، Fauci اولین گام مقابل را قبل از کوچکترین مخاطبان در اتباع تاریخ با هیچ تماشاگران مجاز در اتباع پارک. (چه روز افتتاحیه بدون شکایت از طرفداران در مورد صف های طولانی و زمان انتظار در امتیاز می ایستد? اگر توییتر وجود داشته و در سال 1925 به missives آینده از آن بسته بندی شده به گریفیث ورزشگاه ممکن است نگاه آشنا.)

“هات داگ در, حق بیمه, و اگر هر ترتيب بود از concessionaires این گزارشگر را نمی بینم هر گونه نشانه ای از آنها” پست Francis P. روزانه گزارش شده از سال 1925 خانه بازکن. “به جای سفید-پوشش فروشندگان ساخت شد اسپاسمودیک تلاش برای فروش, بسته بندی بستنی, در حالی که بسیاری از تماشاگران بودند ولع مصرف کنسرو گرما و ذرت مشروب.”

اولین بانوی فضل کولیج بزرگتر فن بیس بال از شوهرش نگه داشته و نمره در طول بازی. او “کشیده با شور و نشاط” در رئیس جمهور کت هنگامی که او مرتکب faux pas ایستاده تا قبل از بازدیدکنندگان نیمی از seventh inning به جای واشنگتن نیم.

“رئیس جمهور صرفا به پایین نگاه کرد و با بیان در چهره اش به طرز عجیبی آشنا به شوهران زمانی که آنها در حال اصلاح توسط همسران خود را در او زیر لب چیزی نیست که قابل شنیدن در فاصله باقی مانده و ایستاده,” تایمز گزارش داد.

جمعیت را تشویق می کردند که کولیج ایستاده بود تا دوباره در طول سنتی هفتم-کشش زمین باز یافته. طرفداران ظ از در ballpark خوشحال پس از یک سال 1925 بازگشت به خانه برای سری جهانی قهرمانی بود که نشانهای از چیزهای خوب بیشتری به آمده است.

“گرما در قلب تمام کسانی که در حال حاضر از همان شدت از این شهر برجسته ترین اقامت موقت که آشنایی با اتباع است نسبتا اخیر مبدا به دین از قدیمی ترین ساکنان که می تواند به یاد داشته باشید روز هنگامی که واشنگتن در لیگ ملی و صدها نفر به جای هزاران نفر تشکیل یک ظرفیت جمعیت” باکستر نوشت. “آنها آمدند به دیدن قهرمانان جهان و سمت چپ آنها راضی است که اعتماد نکرده اند و آواره, برای مقابل با نیویورک یانکیز از اتباع نگاه خوب به اندازه کافی برای برنده شدن هر پرچم.”

سناتور برنده دومین دوره متوالی به لیگ آمریکا عنوان در سال 1925 قبل از سقوط به پیتسبورگ دزدان دریایی در جهان سری.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات