مانند همه بازیکنان MLB رایان زیمرمن یک موجود بدون او عادت

“هنگامی که ما برای اولین بار شنیده ام آن را فقط عدم اطمینان در مورد زمانی که فصل شروع می شود,” زیمرمن گفت. “سپس شما شروع به قرار دادن دو و دو با هم و هشت ماه با گردهمایی از 50 نفر و چیزهای شبیه به آن — و شما در نهایت گفت:” این نمی خواهید برای شروع در هر زمان به زودی. “

و بنابراین مارس 15, زیمرمن ساخته شده تصمیم گیری هر یک اتحادیه عمده تبدیل شده است و رایگان برای انجام این کار در این زمان نامشخص: او اجاره ماشین بسته بندی شده دو خوابه آپارتمان او اجاره ای در غرب پالم بیچ فلوریدا., لود کردن همسر و دو دختر جوان و با اشاره شمال.

“من فقط می خواهم به جای صفحه اصلی” زیمرمن, 35, گفت:. “همه شادتر در خانه.”

بنابراین فردی بازیکنان در حال تصمیم گیری فردی با مشاوره از خود باشگاه است. روز افتتاحیه برای اتباع قرار بود پنج شنبه در نیویورک در مقابل متس. خانه درب بازکن بود هفته بعد, آوریل 2 نیز در مقابل متس. وجود دارد که یک سری جهانی, بنر, به پرده. وجود دارد که جهان سری حلقه به در حال حاضر.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها,” ریزو گفت.

خواهد شد وجود ندارد به طور منظم فصل بیس بال تا در اولین اواسط ماه مه. حتی به نظر می رسد که خوش بینانه است. بنابراین هر بازیکن باید بفهمند با راهنمایی از باشگاه آموزش کارکنان چه چیزی بهترین را برای او.

آنچه که بهترین برای زیمرمن بود برای بازگشت به مکلین صفحه اصلی. او و همسرش, هدر, اجتناب سفر هوایی برای اجاره ماشین و بین ایالتی 95. آنها ساخته شده یک توقف قبل از گرجستان مرز اولین شب پس از آن دیگر در کارولینای شمالی — iPads برای دختران بیش از شش ساعت رانندگی در یک زمان. سیزده اتباع باقی مانده در غرب پالم بیچ جایی که آنها در حال کار کردن در شیفت. زیمرمن می خواستم بیشتر آشنا امان باشد.

“من خوش شانس هستم,” زیمرمن گفت. او ساخته شده است بیش از $137 میلیون در حرفه خود. بنابراین او دارای یک سالن در زیرزمین خانه خود را. استخر خود را باز خواهد شد به زودی. بچه های خود را می توانید در حیاط. او دسترسی به اتباع پارک که در آن او می تواند اگر او نیاز به گرفتن نوسانات در قفس و یا به عنوان او گفت: “آیا نور بیس بال فعالیت است.”

“در ابتدا, شما می خواهید برای اقامت آماده,” زیمرمن گفت: با تلفن پنج شنبه. “اما پس از آن که شما متوجه آن را به دیگر. هر کس می خواهد به بازی. هیچ یک از ما نمی خواهید به بازی این فصل است. ما منحصر به فرد است هر چند به دلیل آن در واقع طول می کشد شروع کوزه در حالی که برای دریافت آماده است. و سپس ما بازی یک مقدار مسخره بازی ها. پس از آن مایع در ابتدا شما تا به حال هیچ سرنخی چه اتفاق خواهد افتاد بیش از ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی روز بعد. بنابراین شما باقی بماند ،

“کسی چه می داند ؟ این چیزی است که ما هرگز تا به حال برای مقابله با قبل. حالا که شما می دانید چه نوع از بهترین سناریو زمانی است که وجود دارد هیچ دلیلی برای من آماده رفتن به مانند ما در حال رفتن به شروع هفته آینده. در حال حاضر به نظر نمی رسد مانند وجود دارد یک پاسخ درست است. جواب درست این است که فقط باید مراقب باشید و بدیهی است که دور ماندن از مردم و یا در خانه خود را.”

با تمام این محدودیت ها در فعالیت های هر چند می آید زمان. با گذشت زمان ذهن سرگردان و آن را سخت به نگه داشتن آن را از کاوش در چه ifs. برخی از سقوط در تصویر بزرگ رده: اگر تهاجمی و گسترده برای تست این ویروس آغاز شده بود در ایالات متحده به عنوان به زودی به عنوان اولین موارد به نظر می رسد? اما وجود دارد بیشتر باریک انداز بیش از حد که ممکن است نهفته ما را قرنطینه میکند.

“فکر می کنم در مورد PGA Tour در حال حاضر گفت:” زیمرمن یک گلف باز مشتاق و فن گلف. “اگر آنها می تواند تست تمام بازیکنان خود و ویلچرهای و مردم به آنها نیاز دارید در سایت و پیدا کردن که آنها نمی باید virus و شما می توانید کارشناسی ارشد در تلویزیون و هر کس میکروفن ساده است. آن خواهد بود که بیشتر به تماشای تلویزیون رویداد تا کنون.

“اگر ما تا به حال بدست جلوتر از آن, ورزش و زرنگ و آزمایش بازیکنان ؟ شما اساسا سم زدایی در این عرصه است. شما می توانید تا به حال این بازی بدون طرفداران. تلویزیون رتبه بندی شده اند باور نکردنی است. ما از دست رفته پنجره اما تصور کنید اگر ما در تلویزیون در حال حاضر. این امر می تواند عجیب و غریب برای ما به بازی اما مردم را باید دوست داشت به تماشای.”

این افکار واهی و پوچ ، در ورزش کمتر آن تقریبا بار خوانده شده مانند یک رقص. بسته در با این حال زمانی که ما در حال تعطیل در خواهد بود به طور قابل توجهی بیشتر قابل تحمل با استادان و بیس بال و بسکتبال و هاکی است. که همه ما می تواند به توافق برسند.

در برخی از نقطه وجود خواهد داشت واقعی بیس بال بازی. تا زمانی که وجود دارد این است که بازیکنان مانند بقیه از ما — تعجب که چگونه در حالی که همه در حال تغییر زندگی خود را.

“این چیزی است که آن همه پایین می آید به قربانی” زیمرمن گفت. “به خطر انداختن خود را روز به روز زندگی خود را به حالت عادی.”

حالت عادی خود را برای تمام عمر بزرگسالان شده است در فلوریدا آماده به بازی بازی بیس بال. این نقطه در تقویم بهار آموزش می تواند بسیار طولانی خیلی خسته کننده خسته کننده. آیا آن را نمی بزرگ به آن را به عقب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de