لیبرال سیاستمدار آلمانی نصب شده به عنوان یک منطقه ای فرماندار با پشتیبانی از راست است حاکی از قصد خود برای استعفا پس از 24 ساعت در دفتر, زیر انتقاد شدید.

آنگلا مرکل روز پنج شنبه بعد از ظهر بود گفت: نصب و راه اندازی توماس Kemmerich با حمایت از حزب AfD بود “نابخشودنی” بود و به نام تصمیم به توان معکوس کرد.

مدت کوتاهی پس از صدراعظم دخالت فرماندار پارلمانی گروه در بیانیه ای گفت که “توماس Kemmerich می خواهد برای حذف لکه از AfD پشتیبانی از دفتر وزیر-رئیس جمهور”.

صحبت با مطبوعات آلمان در خارج از Thuringian دولت صدارت آقای Kemmerich گفت: او می خواست به تماس های تازه انتخابات است.

“همراه با همکاران من تصمیم گرفتم به درخواست انحلال دولت و مجلس است. ما می خواهیم را در مورد انتخابات جدید به منظور حذف لکه دار کردن از AfD پشتیبانی از دفتر وزیر-رئیس جمهور:” او گفت:.

“دموکرات ها نیاز دموکراتیک اکثریت است که بدیهی است که نمی توان در تاسیس این مجلس. هیچ همکاری با AfD وجود چنین همکاری و نمی خواهد وجود داشته باشد.”

آقای Kemmerich گفت: AfD بود “تلاش برای صدمه زدن به دموکراسی با perfidious ترفند” با رای دادن به او را به اتاق. مخالفان او با این حال گفت: حرکت به استفاده از او برای بیرون راندن جناح چپ هيأت دولت برنامه ریزی شده بود در پیش است.

فرماندار جدید نصب شد با آرای خود را FDP محافظه کار CDU و راست AfD – برای اولین بار در سیاست آلمان که در آن همکاری با راست است که معمولا در نظر گرفته شده خارج از محدوده.

FDP فرماندار سرنگون چپ هيأت دولت برتر Bodo Ramelow بود که با حمایت سوسیال دمکرات سبزها و حزب چپ.

اقدام به ترویج خشم در سراسر کشور و حتی در سطح بین المللی با صدها نفر خود به خود در مقر منطقه ای دولت در اعتراض به حرکت می کند.

Bjoern Hoecke جایگزین برای آلمان (AfD) رهبر حزب تبریک حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) نامزد توماس Kemmerich پس از حمایت او را به رهبری Thuringian دولت (ایسنا)

آنلاین, هشتگ #FCKAFDP trended در آلمان – جا رختی از کلمه “f***” و نام لیبرال و راست احزاب به یک ترکیب.

به طرز حیرت انگیزی آقای Kemmerich را حزب لیبرال برنده فقط پنج درصد از آرا در انتخابات قبلی پاکسازی آستانه انتخابات برای نمایندگی های کمتر از 100 رای. مسلم است که آنها را به بازگشت به پارلمان اگر تازه انتخابات برگزار می شود.

چپ وقت آقای Ramelow را داد تنها به جمع آوری 44 از 90 رای در آلمان شرقی دولت در مجلس در حالی که FDP موفق 45 کرسی با پشتیبانی راست.

رسانه های آلمان گزارش می دهد که “تابو شکنی” رویداد برای اولین بار در تاریخ جمهوری فدرال است که یک وزیر-رئیس جمهور انتخاب شده است و با آرای AfD.

آقای Ramelow تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود به بازگشت به کار در سر یک اقلیت دولت پس از حزب او برنده افزایش سهم رای در انتخابات در پایان سال گذشته است. احزاب در سمت چپ از مرکز ائتلاف در حال حاضر برداشت وزیران برای خود دولت است.

یورگ Meuthen, AfD فدرال حزب رئیس جشن, نتیجه, به tweeting: “اولین قطعه از سیاسی به نوبه خود در آلمان: پیروزی مدنی-فکر اکثریت! تبریک به تورینگن!”

تورینگن برگزار شد انتخابات کشور در ماه اکتبر. حزب چپ آمد بالا توسط یک حاشیه بزرگ تامین 31 درصد از آرا را از 28 درصد در سال 2014.

این AfD آمد دوم با 23.4 درصد از 10.6 درصد در گذشته است. محافظه کار CDU آمد سوم با 21.7 درصد در حالی که چپ میانه سوسیال دموکراتها آمد چهارم با 8.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de