اجازه دهید Libor زنده ماندن ویروس به مرگ یکی دیگر از روز

Libor یک بار لقب مهم ترین های جهان, تعداد برنامه ریزی شده است به هلاک از پایان سال آینده. با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و خواستار توجه کامل از بانک ها آن بهتر خواهد بود به آن را عطا رسمی به اعدام.

معایب با لندن بین بانکی ارائه شده نرخ مجموعه ای از معیار نرخ بهره حاکم بر ارزش تریلیون ها دلار از اوراق بهادار به خوبی شناخته شده است. و همچنین آسیب پذیری خود را به تقلب توسط معامله گران که ارائه نرخ های اساسی در بهره بین بانکی بازار است که تضمین شده تاریخی آن قدرت کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز.

که توضیح می دهد که تمایل تنظیم بازار led توسط سازمان رفتار مالی در انگلیس برای بیرون راندن Libor از آن نقش مرکزی در بازار. متاسفانه بین المللی مجموعه ای از مطرح تعویض — از جمله سونیا در انگلستان SOFR در آمریکا و ESTR در منطقه یورو — نیز ناقص است.

برای یک چیز, های خود را کوتاه سررسید به نرخ یک شب ساخته اند آن را دشوار برای رسیدن به یک اجماع در مورد چگونه برای ساخت یک ماتریس دیگر-مورخ طور متوسط با توجه به این که بخش عمده ای از محصولات مالی بر اساس سه ماهه Libor. و Libor شامل حق بیمه برای ریسک اعتباری که از دست رفته است از جانشین معیار.

علاوه بر این آمارهای بین المللی معاوضه و مشتقات انجمن برجسته مداوم شکست مورد علاقه جایگزین برای Libor به دست آوردن کشش در بازار برای نرخ بهره مشتقات.

در ایالات متحده بیش از $2.1 تریلیون دلار از مشتقات وابسته به Libor معامله در هفته منتهی به مارس 8 در مقایسه با $17.2 میلیارد دلار بر اساس SOFR. در انگلستان Libor محصولات به ارزش $337 میلیارد تغییر دست تقریبا دو برابر $172 میلیارد دلار از سونیا اوراق بهادار. و در منطقه یورو بیش از 4000 مشتقات با ارزش $545 میلیارد مربوط به Euribor معامله در مقابل فقط دو قرارداد به ارزش یک مقدار ناچیز به ESTR.

بازار مقامات در حال حاضر اجازه می دهد برخی از مهلت به لغزش. یک انگلیس ممنوعیت Libor-مرتبط وام طراحی شده برای توقف خود منشاء تا پایان سپتامبر به عنوان مثال بوده و آرام تا سه ماهه اول سال آینده. FCA به صراحت اذعان تاخیر مورد نیاز است برای حفظ آنچه که از آن به نام “جریان صاف و اعتباری به اقتصاد واقعی” به عنوان ویروس ویران کردن در شرکت ها و مصرف کنندگان است. در اوایل این ماه بانک مرکزی انگلستان معوق افزایش برنامه ریزی شده در تخفیف این امر به Libor-مرتبط وثیقه برای بانک مرکزی وام تغییر اصلاح مارس از اکتبر.

حتی قبل از coronavirus زده فعالان بازار بودند و در تلاش برای تنظیم به این ایده که Libor وجود نخواهد داشت پس از پایان 2021. با بانک ها در خط مقدم تلاش برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی خود را در حال حاضر کم اشتها برای مقابله با این کار پیچیده اتخاذ معیار جدید هزینه های استقراض را کاهش و حتی بیشتر. تنظیم کننده باید تعظیم به اجتناب ناپذیر و ترک Libor در محل در گذشته زمان مهلت. تغییر به معیار جدیدی است که رک و پوست کنده انحراف جهان از امور مالی می توانید بدون در حال حاضر.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>