لسوتو خشکسالی باعث می شود 500000 نفر گرسنه سازمان ملل متحد می گوید

ماسرو لسوتو — حدود 500.000 مردم با تهدید گرسنگی در لسوتو یک چهارم از کوه پادشاهی جمعیت, با توجه به سازمان ملل متحد است که جذاب به جامعه بین المللی برای کمک به.

خشکسالی سال گذشته و ریزش باران در این سال باید کمک به فقرا برداشت که در سمت چپ بخش های بزرگی از جمعیت روستایی بدون غذای کافی گفت: U. N. هماهنگ کننده مقیم Salvator Niyonzima.

اتحادیه اروپا روز دوشنبه اعلام کرد کمک به ارزش 1.5 میلیون یورو ($1.6 میلیون) اما خیلی بیشتر مورد نیاز است.

حدود 74 میلیون نفر است نیاز به دریافت مواد غذایی کافی برای کشور با توجه به درخواست سال گذشته راه اندازی شد توسط لسوتو دولت زمانی که آن را اعلام کمبود مواد غذایی اضطراری.

لسوتو مانند دیگر نقاط آفریقای جنوبی دریافت نرمال بارندگی در 2018-19 فصل بارانی با توجه به El-Nino ناشی از خشکسالی است.

بعید است که در آینده 2020 فصل برداشت خواهد شد به طور قابل توجهی بهبود مواد غذایی وضعیت به عنوان باران آمد بسیار دیر شده و بسیاری از کشاورزان مناطق روستایی حتی گیاه هر گونه محصولات Niyonzima گفت.

لسوتو از زنان و دختران جوان شده اند در سخت ترین ضربه از کمبود مواد غذایی خواهد شد و آنها بیشتر در معرض خطر سوء استفاده جنسی و بهره کشی جنسی به عنوان یک نتیجه از عدم امنیت غذایی, با توجه به U. N. گزارش.

“دختران و زنان جوان که سر از خانواده نیز بیشتر در معرض سوء استفاده جنسی و بهره کشی جنسی در ازای غذا” این گزارش می گوید. “گاه به گاه گزارش ذکر است که برخی از دختران و رها کردن از مدرسه به حمایت از خانواده و خواهر و برادر. ازدواج کودکان به احتمال زیاد به افزایش است در آینده نزدیک و نیاز به بررسی شود.”

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>