لئون Draisaitl و جان کارلسون آسان میدارد برای NHL عمده جوایز


Edmonton Oilers مرکز لئون Draisaitl برنده هنر راس جایزه و هارت ممکن است آینده. (مریم Altaffer/آسوشیتد پرس)

NHL پایان آن فصل به طور منظم در هفته گذشته و از دست برخی از آن پایان فصل جوایز. الکس Ovechkin و دیوید Pastrnak مشترک در موریس “موشک” ریچارد جایزه تعلق می گیرد به NHL, برترین گلزن, با 48 گل. این نهمین پیروزی برای پایتخت’ کاپیتان و برای اولین بار در بوستون برونز رو به جلو است. این سومین بار است که این جایزه را به اشتراک گذاشته خواهد شد و برای اولین بار پس از استیون Stamkos و سیدنی کرازبی با 51 گل در 2009-10. لئون Draisaitl از Edmonton Oilers به راحتی برنده این هنر راس جایزه برای پیشرو لیگ در نقاط و بوستون goaltenders Tuukka Rask و Jaroslav Halak کسب William M. جنینگز جایزه برای اجازه دادن به بدترین اهداف (167 گل در 70 بازی بازی 2.39 اهداف مجاز در هر بازی). همراه با کسانی که فردی جوایز بوستون برونز بدست آوردن رئیس جمهور جایزه برای پیشرو جدول رده بندی لیگ با 100 امتیاز.

بقیه عمده پایان فصل جوایز منوط به رای دادن. آنچه در زیر نگاهی به شایسته ترین بازیکن برای کسانی جوایز. مخالفت با گزینه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

هارت جایزه با ارزش ترین بازیکن

مستحق ترین: Leon Draisaitl Edmonton Oilers

این جایزه که به “بازیکن حکم به با ارزش ترین تیم خود را” با هر رای دهنده در سمت چپ برای خود تصمیم بگیرند چه واژه ارزشمند معنی. به ارزش یک بازیکن باید کمک به برنده و که ثابت شده است در رای گیری ثبت. هر هارت برنده پس از 2005-06 دارای رتبه بندی در سه نقطه سهام اصلاح لایحه جیمز برنده سهام مورد استفاده در لیگ اصلی بیس بال با NHL نسخه تعیین چگونه بسیاری از رده بندی امتیاز یک بازیکن کمک کرده است. در این سال که لیست کوتاه شامل دیوید Pastrnak, Draisaitl و Artemi Panarin.

Draisaitl برنده اول هنر راس جایزه با 110 امتیاز و او تنها بازیکن برای رسیدن به 100 نقطه فلات در این فصل است. 24 سال نیز به پایان رسید 13 امتیاز جلوتر از هم تیمی کانر McDavid سابق هارت برنده جایزه خود را که دوم بود. اگر ما تنظیم Draisaitl نقطه شمارش به یک 82-برنامه بازی با دیگر هشدارهای به یک سیب به سیب مقایسه با بازیکنان از دوره های مختلف او پروژه به 128 تنظیم نقاط به اندازه کافی خوب برای 38th در همه زمان تنظیم لیست امتیاز و همان حاکم هارت برنده نیکیتا Kucherov تا به حال در فصل گذشته.

به علاوه Draisaitl همچنین led لیگ در اهداف ایجاد یکی دیگر از متریک نشان دادن اهمیت خود را به باشگاه خود را.

یک چیز بیشتر. قبل از اینکه شما سعی می کنید و با استدلال Draisaitl تا به حال یک فصل فوق العاده به خاطر او و McDavid اسکیت هم اغلب در نظر Draisaitl skated 610 ساعت در حتی قدرت بدون McDavid روی یخ در این فصل و Oilers outscored مخالفان 35 تا 26 در آن زمان.

“من فکر می کنم من همیشه بیشتر از پاس-نوع اول اما من می دانستم که در اوایل زندگی حرفه ای من در NHL که من آن را به عنوان یک تهدید به شلیک یک بار در در حالی که بیش از حد در غیر این صورت من بیش از حد قابل پیش بینی” Draisaitl گفت. “این تنها چیزی است که من به طور مداوم در طول تابستان در فصل هر زمان که آن را پس از آن چیزی است که من تا به حال برای قرار دادن به بازی من است.”

نوریس جایزه — بهترین defenseman

مستحق ترین: John Carlson, Washington Capitals

جان کارلسون به ثمر رساند حرفه ای-بالا 75 امتیاز (15 اهداف کمک 60) در 69 بازی 10 امتیاز بیشتر از هر defenseman در این فصل است. او 1.09 امتیاز در هر بازی میانگین بهترین نمره فصل توسط یک defenseman پس 1993-94 و به بالاترین سطح پس از تحریم ادعا 2004-05 مبارزات انتخاباتی. او در مسیر 90 امتیاز خواهد بود که بالاترین نقطه در کل برای یک defenseman پس Seregi Zubov در 1993-94.

به علاوه او skated تقریبا 25 دقیقه و یک شب, the 10th ترین زمان یخ برای blueliner در 2019-20. که شامل یک لیگ-بالا چهار دقیقه در هر بازی در بازی قدرت واحد و 1 دقیقه و 30 ثانیه در هر مسابقه با مجازات کشتن. دفاع از خود با دومی تیم های ویژه می تواند به چالش کشیده و در عین حال مخالفان بود و نسبتا با کیفیت پایین از شات هنگامی که او بر روی یخ (6.4 انتظار می رود اهداف در برابر هر 60 دقیقه 37 از 104 واجد شرایط defensemen).

Vezina جایزه — بهترین دروازه بان

مستحق ترین: Tuukka Rask, Boston Bruins

Goaltenders را به صرفه جویی و دو netminders ایستاده بالاتر از بقیه Rask و کانر Hellebuyck از Winnipeg Jets. آن دو شد و عملا حتی در اهداف ذخیره شده در مقایسه با آنچه شما انتظار می رود از یک میانگین netminder رو به یک میزان مشابه از عکس در برابر هم. اما Rask بود خیلی بهتر از Hellebuyck در مجازات کشتن.

برای مثال Rask ارسال شده صرفه جویی در صد از .939 در حتی قدرت این فصل, توقف 10 اهداف بیش از شما انتظار می رود از بالا خطر مناطق مانند حافظه و یا چین در داده ها از آمار فوت و فن. Hellebuyck ارسال شده .927 صرفه جویی در رای دادن نه بیشتر بالا خطر اهداف ذخیره بیش از متوسط است. در مجازات کشتن Rask نه تنها تا به حال بالاتر صرفه جویی در صد از Hellebuyck, .886 به .872 او خود را نجات داد تیم دو بالا خطر اهداف بیش از میانگین در حالی که Hellebuyck مجاز شش بیشتر از انتظار است.

2019-20 Tuukka Rask کانر Hellebuyck
به طور کلی صرفه جویی در صد .929 .922
حتی قدرت صرفه جویی در صد .939 .927
بالا خطر حتی قدرت اهداف را نجات داد به طور متوسط بالا 10 9
مجازات کشتن صرفه جویی در صد .886 .872
بالا خطر مجازات کشتن اهداف ذخیره بالاتر از حد متوسط 2 -6

کالدر یادبود جایزه — rookie از سال

مستحق ترین: Cale ماکار کلرادو بهمن

کوین هیوز از ونکوور کناکز led تمام rookies با 53 امتیاز در 68 بازی. ماکار 50 امتیاز در 57 بازی. هیوز کردم کمی بیشتر زمان یخ (21 دقیقه و 53 ثانیه) از ماکار (21 دقیقه و یک شب) اما هیوز تر بود پناه شروع 275 از 660 faceoffs در حمله به منطقه (42 درصد) در مقایسه با 202 از 521 صورت آف (39 درصد) برای ماکار.

ماکار تا به حال بیشتر نکات اولیه در حتی قدرت (هشت گل و 13 اولیه کمک) از هیوز (پنج گل به همراه 11 اولیه کمک می کند) و همچنین تولید بیشتر نکات اولیه در هر 60 دقیقه (1.3 نسبت به 0.8 برای Hughes) ساخت و او را با ارزش تر. ثانویه کمک می کند را می توان خودسرانه و قدرت بازی زمان است که در آن مربی را در اختیار ساخت نکات اولیه در حتی قدرت بهتر ارزیاب از تولید. ماکار همچنین led تمام rookies در نقطه سهام دیگر با قرار دادن نتیجه به نفع خود.

جک آدامز جایزه مربی سال

مستحق ترین: آلن Vigneault فیلادلفیا آگهی

جک آدامز جایزه اعطا شده توسط NHL رسانههای’ انجمن به “NHL مربی حکم برای کمک بیشتر به تیم خود را به موفقیت است.” می توان آن را سخت به ارزیابی چقدر عملکرد تیم با توجه به بازیکنان و یا مربی, اما من فکر می کنم همه ما موافق انتظارات مهم هستند. پس از همه, اگر شما مربی یک تیم است که انتظار می رود به ایجاد یک اجرا در رئیس جمهور تروفی شما باید اعتبار اضافی برای برنده شدن رئیس جمهور جایزه.

برای تعیین انتظارات ما را در این فصل نقطه در صد تعیین شده توسط oddsmakers و مقایسه کنید که به یک تیم واقعی نقطه در صد به دست آورده در طول فصل به طور منظم. اگر یک تیم بیش از آن انتظارات و سپس خود مربی باید از ستایش. این روش نیست fail-safe راه برای ایجاد انتظارات اما از آن است که مناسب و معقول به اندازه کافی پروکسی. ما همچنین با استفاده از این شانس برای هر تیم به پلی آف. برای مثال Columbus Blue Jackets بود ضمنی حذفی احتمال 70 درصد در فصل اما واقعی حذفی احتمال 34 درصد در هاکی مرجع در زمان پایان فصل (و نه از جمله تغییر به 24 تیم در قالب NHL استفاده خواهد کرد اگر آن را قادر به خود را از سر نجومی در میان رمان coronavirus بحران) به سختی زندگی می کنند تا انتظارات در این مورد.

آلن Vigneault از سوی دیگر هدایت خود Philadelphia Flyers به 89 امتیاز (41-21-7) و دوم-پایان محل شهری در بخش درآمد این باشگاه خداحافظی هفته از طریق بازی در دور. آنها انتظار می رود برای به دست آوردن 90 یا 91 امتیاز در طول یک فصل کامل که برابر با 76 امتیاز خود را بیش از 69-بازی کوتاه فصل بیش از انتظارات با 13 امتیاز. آنها نیز تنها با توجه به یک شانس 50-50 را به پلی آف قبل از جن کاهش یافته و در فصل به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>