مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد در حال بدست گرفتن در Leicester City در شاه قدرت در ورزشگاه در یک بازی که تقریبا قطعا تصمیم می گیرید که باشگاه واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان.

لستر نیاز به یک برنده به برخی از آنها محل در چهار صفحه در حالی که هر قرعه کشی و یا پیروزی به اندازه کافی خواهد بود برای ایران. اگر چلسی از دست دادن در برابر گرگ ها و سپس قرعه کشی اینجا ارسال خواهد هر دو لستر و ایران به لیگ قهرمانان و دیدن فرانک لمپارد را به سمت پایان پنجم.

این وعده داده می شود یک زمان 90 دقیقه. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

سه دقیقه اضافه شده در کینگ پاور استادیوم; Rashford چکش در یک شات پس از یک گوشه و Schmeichel باعث خوب ذخیره کنید.

44′ – دقیقه پایانی نیمه. Caballero تقریبا گرفتار توسط یک صلیب که شناور عمیق تر از انتظار می رود و او را به پنجه آن را از زیر بار. از گوشه Neves نیمه بارند خوبی کردن هدف.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

42′ – شانس برای هر دو تیم های آبی. کوه ارائه خوب عبور به پست نزدیک و لیورپول حملات آن گره کردن هدف. لستر ساخت پایین سمت چپ و توماس صلیب پایین اما Vardy نمی توانید زاویه شات خود را بر روی هدف است.

جاستین پس از آن نتواند به مقابله با یک توپ تندرست و Rashford می شود شانس به ساقه اما بیل های اتحاد جماهیر شوروی آن مایل گسترده است.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

تبلیغات

38′ – هیچ عکس در هدف در پل تا کنون. در KP, ایالات سعی کنید به بلند کردن سرعت و حک کردن لستر backline جدا, اما آنها ایستادگی برای دفع خطر است.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

34′ – Fernandes توپ در شبکه برای ایران, اما این پرچم است و او را آفساید چند متری. خوب توپ رو از میلان اما مرد پرتغالی رفت و خیلی زود است.

در انتهای دیگر Tielemans رول یک شات goalwards از لبه جعبه و آن را فقط در حیاط گسترده ای با De Gea تاکنون ،

برخورد در هوا در پل با Zouma و Jimenez نیاز به درمان.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

30′ – حس تمام این چهار تیم که بسیار محترمانه از هر یک از دیگر در حال حاضر. هیچ کس واقعا مسلط و یا ارتکاب بازیکنان رو به جلو هیچ کس قمار هنوز در گرفتن سه امتیاز است.

لستر داشته اند شانس بیشتری در سراسر دو بازی میکنیم اما تساوی بدون گل در هر دو.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

تبلیغات

کارت زرد

26′ – Diogo Jota به کتاب گرگ پس از اواخر مقابله با آلونسو. دو حیاتی interceptions برای لستر در یک پایان و سپس Iheanacho درایو رو به جلو حملات در هدف De Gea ازدست شات و Vardy تعقیب در واکنش – خوب بلوک در تلاش دوم از چوب پنبه.

نوشیدنی شکستن زمان است.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

22′ – مگوایر تقریبا می افتد بیش از توپ در داخل خود جعبه اما ایران فقط در مورد تقلا آن را دور. آنها به نظر نمی آید به خصوص جامد در لحظه ای که خواست به دفاع از.

بسیاری از وسط سوم بازی در دیگر بازی گرگ نما به اندازه کافی از یک سازمان واحد به نوبه خود بازگشت چلسی با نظم. هیچ شانس بزرگ وجود دارد که هنوز; Kovacic می آید تا با یک بهبود بزرگ اجرا در حال حاضر به متوقف کردن یک گرگ ضد.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

18′ – Fernandes می کند و پایین چپ و صلیب پایین اما هیچ تیمی رفته با او را در جعبه.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

تبلیغات

14′ – Pulisic شناور یک ضربه آزاد به منطقه و Reece جیمز افزایش می یابد, کمترین تلنگر در هدف است, اما آن را گسترده را در پست دور.

در دیگر بازی Matic می دهد و آن را دور Ndidi می شود یک اعتصاب در هدف – اما fizzes آن را در طول نوار.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

10′ – آسان برای De Gea پس از عبور از جناح راست. روباه را به بازی می آیند بیش از گذشته چند دقیقه پس از یک شروع کند – اما گرین مسابقات به جعبه دریافت کنید در پایان یک توپ به سر ،

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

7′ – مگوایر می رود به این کتاب به صورت خیلی ضعیف مقابله با از پشت در Iheanacho. هیچ نظری ندارم که چرا او را به رفتن برای که. Iheanacho رفت پایین در جعبه یک لحظه پیش اما مطمئنا نبود ناپاک است.

لستر 0-0 منچستر یونایتد

چلسی 0-0 گرگ

تبلیغات

3′ – ایالات هل دادن در اوایل و برنده یک گوشه اما لستر دفاع هست. در پل دوهرتی باعث مشکلات پایین سمت راست و گرگ تقریبا در آلونسو پس از سقوط ناشیانه.

لگد کردن

ما در حال انجام در هر دو بازی!

ما فقط در مورد آماده برای رفتن! بزرگ زن و شوهر از ساعت آینده – چگونه اعصاب خود را?

تبلیغات

لستر رئیس برندان راجرز می داند که تیم خود را به صورت یک چالش دشوار برای تضمین بالا-چهار نقطه امروز.

“ما می دانیم که ما می خواهید را به نفع خود و به نفع خود دارد اما در بخش از بازی شما باید برای دریافت از طریق.

“شما ببینید ایالات استعداد و Fernandes’ تاثیر بنابراین ما باید تمرکز خود را در بازی.”

ما کمی بیش از 15 دقیقه از شروع مسابقه در این روز آخر. ما خواهد شد نگه داشتن شما تا به روز با اتفاقات از هر دو بازی در کینگ پاور استادیوم و Stamford Bridge.

در ضمن چقدر درام می تواند به شما رسیدگی…?!

لمپارد صحبت می کند به آسمان ورزش در جای خود دروازه بان در یک مهم روز.

“این فقط یک انتخاب است. Kepa تا به حال برخی از زمان های دشوار است بنابراین من بازی ویلی.”

دقیقا خیلی اعتماد به نفس نشان داده شده در باشگاه رکورد جهانی ثبت و سپس.

تبلیغات

اخبار تیم!

گرگ ها را سه تغییرات نهایی در روز, ترک آدما ترائوره و جاو Moutinho بر روی نیمکت.

WOL: Patricio; Boly, Coady, Saiss; Doherty, Dendoncker, Neves, Jonny; Neto, Jota, Jimenez.

اخبار تیم!

فرانک لمپارد طول می کشد بزرگ تماس در هدف او به عنوان قطره Kepa برای ویلی کابایرو. این 3-4-3 دوباره به عنوان blues مطابقت با گرگ.

CHE: Caballero; Azpilicueta, Zouma Rudiger; James, Georgie, Kovacic Alonso; کوه, لیورپول, Pulisic.

پیش نمایش

لستر: 2/1

قرعه کشی: 13/5

ایران: 5/4

پیش بینی: ایران می تواند در دو ذهن در اینجا با یک قرعه کشی به اندازه کافی برای آنها را به امن چه طلب ترین – اما اوله گونار Solskjaer حفظ سمت خود را بروید و برای پیروزی. لستر را پرتاب همه چیز را در شیاطین سرخ, اگر چه, و ما فکر می کنیم با بازی در تعادل اواخر که ممکن است بازی به ایران دست که باید قادر به مقابله با ادعای پیروزی. 1-2.