لستر سیتی خوش آمدید برایتون و هاو آلبیون به پادشاه برق ورزشگاه در روز سه شنبه به عنوان برندان Rodger را در کنار نگاه به سیمان چنگال خود را بر روی یک چهار نقطه.

روباه نه نقطه روشن از پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد, اما کاهش دو امتیاز در مد دیدنی هفته گذشته به عنوان کریگ داوسون به ثمر رساند توقف زمان دوچرخه پا زدن برای واتفورد.

برایتون به طور قابل توجهی تقویت امید خود را از لیگ برتر بقا با یک شوک پیروزی بر آرسنال به عنوان نیل Maupay بیش از حد به ثمر رساند در توقف زمان. با این حال گراهام پاتر طرف هنوز فقط پنج امتیاز از منطقه سقوط. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

90+2 min: بزرگ تجدید نظر برای هندبال از بازیکنان لستر. Vardy می شود سر خود را به صلیب و توپ حملات غوطه دادن بر روی بازو. او می دانست بسیار کمی در مورد آن و ور بررسی تایید می کند که آن را شایسته مجازات است.

90+1 min: به اولین سه دقیقه اضافه شده. بارنز می فرستد یک صلیب به سمت پرز در پشت پست و رایت می کند حیاتی ترخیص کالا از گمرک. دافی مغرور در هوا سر روشن و در عین حال یکی دیگر از گوشه.

90 دقیقه: Trossard که به نظر می رسد به بازی توپ مقابل ایوانز نیست مبارک در این جایزه از یک هدف و پا زدن به جای یک گوشه. لستر نگاه کنید به چیزهایی که در حال حرکت به سرعت.

تبلیغات

88 min: فقیر از Schmeichel که تلاش می کند برای توزیع به سرعت به Chilwell و دریل را تصویب کند. که اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان به سرعت همه چیز را کمی بیشتر است.

87 min: بارنز ارسال توپ از سمت چپ که منحرف و خطرناکی نیاز به ترخیص از Duffy. یکی دیگر از Maddison گوشه پاک است مدت کوتاهی پس از. برایتون قرار داده اند در یک شیفت دفاعی و آنها به گرفتن پاداش یک ورق تمیز.

84 min: Lamptey عملکرد است احتمالا برجسته از این بازی است. او به نظر می رسد یک چشم انداز واقعی.

تبلیغات

SUBS

82 min: گلن مورای در Connolly به آخر ده دقیقه در قدرت پادشاه. تجربه جایگزین جوانان است.

81 min: Maddison فر ضربه آزاد بر روی دیوار و بر روی نوار. نه روز خود را تا کنون.

کارت زرد

80 دقيقه: افتضاح چالش از دافی که اتهامات را از دفاع و دستمال مرطوب از Maddison. یک ضربه آزاد و یک پتانسیل شات در هدف به سمت خانه.

تبلیغات

79 دقیقه: یک مخلوط کردن بین غوطه دادن و رایان به عنوان مدافع مردد به سر کردن برای یک گوشه ای با خود را در مورد دروازه بان به جمع آوری توپ. مجموعه قطعه است که با رسیدگی دوباره, اما برایتون در حال رها کردن عمیق تر و عمیق تر است.

78 دقيقه: لستر بردن سرعت در حال حاضر به عنوان آنها جستجو برای دستیابی به موفقیت. Vardy دوباره مجموعه Maddison که پایین رانندگی مسدود شده قبل از آن می تواند مشکل رایان. میزبان داشتن تمام توپ در حال حاضر, هر چند, و به دنبال به طور فزاینده ای خطرناک است.

77 min: Vardy بالشتک توپ به مسیر Maddison که مژه ها یک شات گسترده ای. او در بر داشت خود را در محدوده امشب.

تبلیغات

75 دقیقه: Vardy باعث می شود یک علامت تجاری اجرا به کانال و دریچه بر روی یک توپ در پشت. او آن را نگه می دارد تا به خوبی و برنده یک گوشه اما برایتون به عنوان آنها تمام بازی مقابله با آن متقاعد کننده.

SUBS

73 دقیقه: جاستین با فرار از سمت راست و خودش را میبیند در مقدار زیادی از فضا برای عبور. اما خود اقدام به توپ های مسدود شده توسط غوطه دادن. Ayoze پرز بر می آید به جای خاکستری است.

69 دقیقه: لستر را دو تغییرات: Youri Tielemens و هاروی بارنز آمده برای Kelechi Iheanacho و Papy Mendy که نشان می دهد تغییر شکل گیری با Vardy به احتمال زیاد منجر به خط خود را. زمان برای یک نوشیدنی شکستن.

تبلیغات

66 دقیقه: عالی دفاع دوباره از Lamptey که می یابد خود را یکی یکی با Vardy به عنوان لستر شکستن menacingly. مهاجم می تواند به پیدا کردن یک راه گذشته و نوجوان, اگر چه, و Lamptey مسابقات دور با توپ یک بار دیگر.

65 دقیقه: کار خوب از Propper که موج رو به جلو و برنده یک گوشه. ایوانز سر توپ در روشن اما رایت برنده خود را در طرف دیگر از گوشه ای در سمت چپ.

62 دقیقه: لستر اسراف چه نگاه به یک بسیار امیدوار کننده حمله. Vardy است که از طریق پایین سمت راست کانال و دارای توپ تا به دنبال یک گزینه است. او میدارد Ndidi رسیدن دیر و هافبک می رود به زمین تحت یک چالش از Stephens. لی میسون امواج دور تجدید نظر برای یک ضربه آزاد.

تبلیغات

60 دقيقه: Maddison خطوط تا یک شات در گزاف گویی اما می فرستد توپ گسترده است. آن بوده است بسیار بهتر از لستر در اوایل این نیمه.

SUBS

58 min: سه گانه تغییر برای برایتون: Maupay Mac Allister و Bissouma راه را برای دیوی Propper, سالی مارس و Leandro Troussard.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.