لستر ضرب و شتم بیرمنگام به کتاب جام حذفی یک چهارم نهایی مسابقات نهایی با چلسی

Ricardo Pereira اواخر هدر امن 1-0 پیروزی برابر بیرمنگام به عنوان لستر برتر جام حذفی یک چهارم نهایی برای دومین بار در سه سال چهار.

روباه سوم در لیگ برتر toiled برای خیلی از بازی در مقابل یک بلوز طرف که گل نشسته دفاعی شکیبایی را دیدم آنها را وارد در قدرت پادشاه ورزشگاه شکست نخورده در 13 بازی در تمام مسابقات.

کراوات نگاه به عنوان وقت اضافه اما راست پشت پریرا را به سر منزل تعیین هدف با 82 دقیقه در ساعت است.

آن لستر اولین هدف در 387 دقیقه از فوتبال پس از یک تساوی 2-2 چلسی که میزبان آنها در دور بعدی این رقابت ها است.

میزبان لذت می برد بسیاری از توپ اما اختیار خود مبتنی بر بازی اغلب فاقد شدت و فوریت به خصوص در نیمه اول برابر به خوبی سازماندهی شده بیرمنگام دفاعی واحد.

روباه’ بهترین شانس در طول دوره اول هر دو آمد پایین سمت چپ. بن Chilwell صلیب منحرف شد فقط گسترده ای از مراتب پست در اوایل در حالی که جیمز Maddison ساخته شده و فضا برای خودش برش یکی از راه های پس از آن دیگر قبل از او پیچش یا حلقه زنی تلاش شد palmed دور توسط Lee Camp به نیمه نزدیک شد.

بیرمنگام تهدیدی بر شکستن. Kerim Mrbati رهبری عالی ضد حمله در میانه نیمه اول متوقف Wilfred Ndidi را قبل از ضربه زدن به توپ را از طریق نیجریه و پیشرفت تا زمین. شسته و رفته یکی-دو با هوگان اسکات مجاز Mrbati برای حمله به هدف اما شوت او منحرف شد گسترده است.

لستر مورد نیاز برای بهبود اگر آنها برای پیدا کردن دستیابی به موفقیت و برندان راجرز طرف شروع نیمه دوم با هدف. جانی اوانز رهبری بیش از یک گوشه ای قبل از سنگین لمسی در داخل محوطه جریمه را تکذیب کرد دنیس Praet روشن تیراندازی فرصت با توپ ricocheting به Kelechi Iheanacho اما او در تلاش بود به راحتی توسط اردوگاه.

Maddison رفت و نزدیک دو بار در جانشینی سریع به عنوان نقطه وسط نیمه دوم با نزدیک شدن. اولین هافبک فر یک ضربه آزاد به سمت شبکههای قبل از دیدن 25-حیاط اعتصاب کلیپ بالا میره که مدت کوتاهی پس از آن.

میزبان بودند در درب ضربه توسط است و فکر آنها تا به حال به ثمر رساند پس از 74 دقیقه زمانی که Iheanacho شتافت و از طریق گرد اردوگاه قبل از اتمام به یک شبکه خالی است. اما VAR درستی حکم داد که او در آفساید.

لستر آیا به صبر بسیار طولانی برای دستیابی به موفقیت. رانندگی اجرا شده توسط چپ-پشت Chilwell دیدم تحویل خود را به تمام راه را در سراسر جعبه مارک آلبرایتون در طرف مقابل و صلیب خود را به رهبری بود خانه توسط پریرا.

لیگ برتر طرف جان سالم به در اواخر ترساندن زمانی که توپ کاهش یافته و در محوطه جریمه و Skandaluk دین goalbound تلاش زده Chilwell اما Leicester برگزار شد به پیشرفت است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im