لیدز دفاع از تصمیم به لغو مسابقات جام باز بالا, اتوبوس, برای اللند جاده طرفداران

لیدز یونایتد را در دفاع از این تصمیم به رژه قهرمانی جام باز بالا, اتوبوس, در جبهه حامیان آنها در خارج اللند جاده در شب چهارشنبه.

به تازگی ترویج باشگاه توصیه طرفداران به دور ماندن از 4-0 به پیروزی چارلتون پس از آن Marcelo Bielsa طرف ارائه شد با این قهرمانی جایزه.

برخی از حامیان جمع خارج اللند جاده بدون در نظر گرفتن و قادر به تماشای لیدز بازیکنان و کادر آسانسور جایزه برای آنها از باز بالا ،

این باشگاه گفت: اتوبوس چیده شده بود به منظور “کمک به پراکندگی” از کسانی که در داخل ورزشگاه اگر جمعیت جمع آوری به جشن می گیرند.

محلی ایمنی مشورتی گروه همچنین توافق کردند که بازیکنان بلند کردن تروفی برای طرفداران خواهد “سیگنال پایان دادن به دادرسی”.

لیدز سخنگو گفت: “پس از مشورت با خم شدن و [لیدز شهر] شورای لیدز یونایتد چیده شده برای یک اتوبوس به پارک شده در خارج از شرق ایستاده پذیرش به عنوان یک احتمالی برای کمک به پراکندگی باید جمعیت جمع در اللند جاده با وجود یک ماه مبارزات انتخاباتی از باشگاه و حامی گروه به تشویق هواداران به ماندن در خانه.”

“ایمنی گروه بر این باور بود که ظاهر مختصر از بازیکنان با قهرمانی جایزه کمک خواهد کرد به سیگنال پایان دادن به دادرسی تشویق طرفداران به خانه با خیال راحت. در شرایطی چالش برانگیز طرفداران ایمنی همواره اولویت ما است.”

لیدز به پایان رسید خود را از 16 سال انتظار برای بازگشت به لیگ برتر در تعطیلات آخر هفته عقد ارتقاء و عنوان پس از شکست برای وست برومویچ آلبیون و Brentford.

در اوایل روز چهارشنبه, مدیر اجرایی, Angus کینر بود خواست طرفداران به دور ماندن از اللند جاده و “در نظر گرفتن سلامت مردم در جامعه ما”.

“ما قدردانی و حمایت از طرفداران مثل همیشه و دلخراش است که ما نمی توانیم تشویق این نوع صحنه ها همه ما می دانیم که ما باید شاهد بود تحت شرایط مختلف” کینر گفت.

“با این حال مردم باید با در نظر گرفتن تاثیر منفی در آینده می تواند در دیگران است. من قول می دهم که هنگامی که زمان مناسب است ما را جشن می گیرند ، در حال حاضر پشتیبانی از لیدز, در خانه بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im