لی Majdoub, ‘سونیک خارپشت’ ستاره برک آوت مذاکرات ‘حمل و نقل’ و تنوع در کشور بزرگترین فیلم

Majdoub شخصیت در ابتدا قرار بود یک نمایشگاه از ابزار “به کسی برای Robotnik به صحبت با” Majdoub گفت واشنگتن پست در یک مصاحبه تلفنی. اما به عنوان جیم کری که نقش Robotnik بداهه در حال توسعه خود را تبه کار به تنهایی آیوی لیگ تحصیل misanthropic دیوانه, دکتر, Madjoub نوبه خود ساخته شده سنگ را به چیزی از doting دانش آموز از جان گذشته برای جلب توجه از مربی خود.

“از طریق چت با جیم و توسعه یک رابطه دوستانه با او ما رابطه خود را به چیزی سرگرم کننده تر و شخصی” گفت: Majdoub. “حتی جیم گفت: در یک نقطه که وجود دارد باید به چیزی در مورد سنگ. اگر Robotnik متنفر بشریت بسیار, چرا از آن است که این یک پسر است که چوب در اطراف ؟ سنگ بود که همیشه قابل اعتماد همیشه وجود دارد برای او می دانست چه چیزی او را به انجام قبل از او آن را انجام داد.”

موضوع مرکزی “سونیک خارپشت” این است که چگونه مردان, مقابله با تنهایی. صوتی می خواستم دوستان تا به حال هیچ کدام. Robotnik می خواستم بدون دوستان بود اما عامل سنگ. رابطه خود را در مرز سوء استفاده (از راه کمدی بزن و بکوب کمدی فیزیکی).

“این قطعا تحسین گفت:” Majdoub خنده یادآوری و هنر است. “من فکر می کنم بیش از هر سنگ فقط می خواهد توجه را از Robotnik و می خواهد به معنی چیزی برای او. وجود عناصر خود را در ارتباط با او را از طریق آن به طور معمول کسی که نمی خواهد رفتن را از طریق فقط برای به دست آوردن آن است. او احتمالا می بیند, ‘وای این پسر تنش زیادی. شاید من می تواند او را به یک اسپرسو به سهولت او را و آن را همه درست است.'”

تنوع در هالیوود به عنوان یک بخش بزرگ از گفتمان اطراف فیلمسازی این روزها و “سونیک خارپشت” متنوع بازیگران تا کنون که بدون جلب توجه به آن را. جیمز مارسدن و Tika Sumpter تصویر کشیدن یک ازدواج میان نژادی است که به سادگی وجود دارد که اسکریپت تماس نمی هر گونه توجه به حتی با آن جوک. Majdoub در لبنان متولد شهروند کانادایی به نام آن طراوت.

“من آن را دوست دارم زمانی که یک تولید یا پروژه احساس نمی کند ما باید به مانند “هی به ما نگاه ما قالبی تنوع بساز ما'” Majdoub گفت. “آن را فقط می شد. این یک فیلم خانوادگی است که فقط نمایندگی. و این واقعیت است که ما نمی باید به شما ضربه به سر با آن طراوت است.”

Majdoub گفت که او خوش شانس بود با یک عامل است که اجتناب نقش های کلیشه ای برای مردان خاورمیانه. برای او آن را در مورد این بازی طولانی و عدم typecast.

“من باید دوستانی که که مبارزه کرده است و تصمیم گیری و احساس آنها نمی توانند خارج از آن” Majdoub گفت. “من فکر می کنم به عنوان یک صنعت ما در حال رفتن در مسیر درست است. می تواند از آن بهتر است ؟ البته. ما می تواند حرکت سریع تر است ؟ بله. من فقط شده واقعا خوش شانس.”

Majdoub احساس واقعا منتقل شده توسط چگونه مثبت هر کس در این پروژه حتی با وجود شوک و جنجال ناشی از تریلر اول که ناشی از چنین اعتراض که کارگردان Jeff فاولر و پارامونت پیکچرز تاخیر در انتشار این فیلم به طور کامل دوباره شخصیت اصلی طراحی شده است.

“این بیشتر یک شوک برای دیدن چگونه بسیاری از مردم صحبت کردن و چقدر نامزدی وجود دارد” گفت: Majdoub که بزرگ شد با شخصیت اما نمی دانستم حق رای دادن داشتند هار آنلاین پایه فن. “آن را متوجه چقدر مهم از شخصیت این بود که به مردم. بنابراین بسیاری از مردم می خواست صدای خود را شنیده و برای دیدن جف و این تیم را از دست ندهید ضرب و شتم به بیرون آمدن و گوش شگفت انگیز بود. این یک مبارزه بزرگ این روزها که مایل به شنیده می شود و آن را دوست داشتنی کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را درست انجام شود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>