آگوست 15, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

به رهبری لوئیس همیلتون رانندگان فرمول یک را به زانو قبل از جایزه بزرگ اتریش

“پایان نژاد پرستی. یک علت. یکی تعهد” فرمول یک توییتی یکشنبه همراه با تصویری از لحظه ای. “به عنوان افراد ما را انتخاب کنید راه خود ما را حمایت شود. به عنوان یک گروه از رانندگان و گسترده تر F1 خانواده ما متحد در آن هدف است.”

رانندگان آنتونیو Giovinazzi, Daniil Kvyat چارلز لکلرک Kimi Raikkonen, Carlos Sainz جونیور و حداکثر Verstappen را نه زانو.

“من باور دارم که آنچه مهم حقایق هستند و رفتارهای ما در زندگی روزمره به جای رسمی حرکات است که می تواند دیده می شود به عنوان بحث برانگیز در برخی از کشورها” Leclerc توییتی قبل از مسابقه. “من نمی خواهد را به زانو اما این به این معنا نیست که من کمتر مرتکب بیش از دیگران در مبارزه با نژادپرستی است.”

“من بسیار متعهد به برابری و مبارزه با نژادپرستی” Verstappen توییتی یکشنبه. “اما من معتقدم هر کس حق بیان [خود را] در یک زمان و در یک راه است که آنها را مناسب. من نمی خواهد را به زانو امروز اما احترام و حمایت از این انتخاب شخصی هر راننده می سازد.”

همیلتون به پایان رسید چهارمین روز یکشنبه در فصل بازکن بود که مدت ها تاخیر رمان coronavirus همه گیر; مرسدس هم تیمی Valtteri Bottas برنده مسابقه است. هر دو سوار اتومبیل با یک رنگ سیاه و سفید طرح به عنوان معمول نقره به عنوان یک حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

همیلتون شش-زمان فرمول یک قهرمان از انگلستان بوده است صریح در مورد نژاد پرستی از مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که فقط یک لحظه به پست خاموشی جمعه [در شبکه های اجتماعی] اما آنها واقعا انجام نمی بسیار,” او گفت:. “من قطعا شنیده نمی شود هر چیزی از هر یک از تیم های دیگر تا آنجا که من آگاه هستم. من متوقف نخواهد شد هل دادن تا زمانی که ما واقعا می بینید تغییر دهید. دیدن یک فرد از رنگ های اضافه شده به چراگاه است و نه تنوع بنابراین ما واقعا برای حفاری های عمیق.”

Hamilton, 35, با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در لندن در ماه گذشته و با راه اندازی یک کمیسیون برای افزایش تنوع در مسابقه. روز بعد فرمول یک رئیس تعقیب کری اهدا $1 میلیون دلار برای یک پایه جدید با هدف افزایش تنوع در ورزش به خصوص از طریق کارآموزی و دوره های کارآموزی.

“من دیدم مردم به من احترام انتخاب به چیزی می گویند و آن را شکست قلب من است. چرا من تا به حال به صحبت کردن” همیلتون نوشت: در ساندی تایمز در ماه ژوئن. “بدون تغییر آرایش F1 جامعه در طول زندگی حرفه ای من باعث می شود آن را احساس تنها نوع خاصی از فرد است که واقعا خوش آمدید در این ورزش — یکی که به نظر می رسد یک راه خاص می آید از برخی از پس زمینه متناسب با یک قالب خاص و پخش توسط برخی قوانین نانوشته.”

بیشتر مسابقه اتومبیل رانی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول