LeBron James کلاچ شات در برابر سلتیکز است نشانه ای از پیشرفت برای لیکرز

“من تا به حال شده است تنظیم [قهوه] تمام شب با پشت کردن به رها کردن مرحله به خط” جیمز گفت: پس از اتمام با 29 امتیاز و نه کمک و هشت ریباند در لیکرز’ 114-112 پیروزی. “من او را به نشستن بر روی آن و من می خواهم دوباره آن را امتحان کنید. من به او یک کمی ‘Dream Shake’ به پایه و قادر به باز کردن وسط برای من غیبت.”

رفتن پیش بلوز بود و به نوعی جیمز: ترکیبی از فکری و برنامه ریزی دقیق و خوبی honed روش. به دیدن او لبخند ثانیه قبل از به توپ ضربه خالص بود تا شاهد یک استاد شطرنج سنجش کیش و مات در سه حرکت جلوتر از حریف خود را.

یکشنبه پیروزی شیرین بود برای جیمز و لیکرز به دلایل آشکار است. آمد در برابر سلتیکز خود را قدیمی ترین رقبا در تلویزیون ملی و با Hall of Famer بیل راسل نشسته courtside پوشیدن کوبه برایانت نیوجرسی. آن avenged بدترین دست دادن های نجومی یک فروتنی 139-107 شکست Jan. 20 در بوستون. و آن را تمدید خود به پیروزی پنج نگه داشتن لیکرز’ کوسن بیش از دنور ناگتس برای بالا دانه در کنفرانس غرب در پنج بازی.

ترین خوش آمدید, توسعه, اگر, بود, جیمز کلاچ تحویل. لیکرز باید cruised به 43-12 رکورد, اما آنها نه همیشه در بهترین حالت خود را در بزرگترین لحظات. اگر چه لوس آنجلس 16-8 رکورد در بازی ها بودند که ظرف پنج امتیاز یا کمتر در فینال پنج دقیقه از مقررات آن کلاچ توهین آمیز رتبه رتبه 20 — پشت قرعه کشی تیم ها مانند ققنوس و شیکاگو بولز. بیشتر چه, جیمز تا شات فقط 32 درصد از میدان 15 درصد در سه اشاره گر و 59 درصد از خط پرتاب آزاد در کلاچ شرایط. کسانی که علائم را از 49 درصد از این رشته 35 درصد از سه و 69 درصد از خط کلی.

جیمز به سختی و تنها فرد مسئول برای لیکرز’ choppiness در مسابقات. آنتونی دیویس که به ثمر رساند 32 امتیاز و آمار کلیدی اواخر سه اشاره گر در برابر سلتیکز تا شات 39 درصد از میدان در کلاچ شرایط در مقایسه با 51 درصد به طور کلی. و گارد دنی سبز که موفق به کسب یک عنوان با تورنتو رپتورز در فصل گذشته به ضرب گلوله 30 درصد در کلاچ در مقایسه با 42 درصد به طور کلی.

متزلزل جرم کمک کرده تا چند بالا مشخصات ضرر و زیان است. در شب افتتاحیه لیکرز بودند outlasted توسط Kawhi Leonard و لس آنجلس کلیپرز. در کریسمس آنها در تلاش برای اجرا و داد تا دو رقمی باز گشت به کلیپرز. در Kobe Bryant ادای احترام شب ماه گذشته آنها تا به حال هیچ پاسخ برای پورتلند تریل بلیزرز گارد Damian Lillard را به ثمر رساند heroics پایین کشش.

شایان ذکر است که جیمز و دیویس رتبه در بالا 20 در دقیقه در هر بازی و که 35 ساله جیمز رتبه در بالا 10 در استفاده از رای دادن. کسانی که بار سنگین به نظر می رسد به گرفتن تا با لیکرز’ ستاره های بزرگ در زمان آنها منجر به حل و فصل سه-اشاره گر و یا به زور خشن عکس.

با برگشتی با نزدیک شدن لیکرز’ کلاچ بازی موظف است به چهره و حتی بیشتر موشکافی. در حقیقت روز یکشنبه آخر بازی بود و هیچ پیک نیک: جیمز و دیویس هر دو از دست رفته رایگان می اندازد دیویس از دست رفته دو layups در اطراف سبد جیمز از دست رفته باز سه. اگر نه برای چند مطلوب تماس و برخی قوی دفاعی می ایستد در برابر سلتیکز به جلو Jayson تاتوم که به ثمر رساند فقط چهار نفر از 41 امتیاز در سه ماهه چهارم لیکرز رفته اند خانه نا امید.

وی در کتاب “heroball” لحظه جمعه, جیمز گفت لیکرز’ مسیر بهبود اجرای دروغ نمی گوید در انزوا به ثمر رساند. کاملا مخالف است.

“فقط در ادامه برای به اشتراک گذاشتن توپ و دریافت توپ ظاهر” جیمز گفت: از ایده آل خود تجویزی رفتن به جلو. “ما نمی باید به تکیه بر خودم و آگهی به قید وثیقه ما را. ما دو تا از بچه ها که می توانید یک سطل یا یک نگاهی به این, اما آن را همیشه بهتر است زمانی که دفاع نمی توانید کلید در یک فرد است.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de