LeBron James هنوز هم نمی خواهید به بازی بدون طرفداران در حضور

در تاریخ 11 مارس یک روز پس از جیمز کوتاه آمد و گفت که حداقل “گوش دادن” به یک طرح است که شامل بازی در مقابل خالی عرصه های NBA به حالت تعلیق در فصل آن آشکار هنگامی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد این لیگ بازیکن برای اولین بار برای تست مثبت برای coronavirus. آن است که هنوز مشخص نیست اگر اجازه دهید تنها در زمانی که NBA ممکن است رزومه خود را 2019-20 فصل و کمیسر آدم نقره ای که تنها در هفته گذشته که او امیدوار به نجات “حداقل در برخی از بخش” از آن است.

جیمز ظاهر شد پنج شنبه در یک پادکست توسط دو تن از هم تیمی های سابق خود با کلیولند کاوالیرز, ریچارد جفرسون و چنینگ فرای و همچنین به عنوان توسط لیکرز استودیو میزبان Allie Clifton زمانی که این موضوع احتمالا بازی بدون طرفداران آمد. جیمز با اشاره به زودتر خود را از نظرات و گفت: “من هنوز هم احساس می کنم همان راه است.”

“من هنوز هم فکر می کنم مثل داشتن یک بازی بدون طرفداران فقط — چه کلمه ‘ورزش’ بدون ‘پنکه’?” جیمز ادامه داد. “وجود دارد هیچ هیجان. هیچ گریه. هیچ شادی. هیچ عقب و جلو.”

جیمز گفت که داشتن طرفداران در غرفه “به ارمغان می آورد از سمت رقابتی از بازیکنان است.” او اضافه کرد که به ویژه در “محیط خصمانه” از جاده که در آن شما در حال بازی در برابر که حریف در مقابل از شما, اما شما واقعا می خواهید به پا زدن طرفداران باسن, بیش از حد.”

“پس به عقب بر گردیم در کف من آن را دوست دارم. … اما مثل ما می توانید انجام دهید که در scrimmages” جیمز گفت. “اجازه دهید فقط رفتن به هر یک از دیگر تسهیلات عمل قرار دادن یک دوربین فقط داد و بیداد و زنده.”

این سناریو ممکن است از سوال به عنوان NBA گزارش شده است و با توجه به طیف گسترده ای از گزینه ها از جمله امکان برگزاری یک نمایشگاه رویداد خیریه. جیمز فکر کرده اید که اگر حتی این نوع از رقابت می تواند کار با توجه به شرایط فعلی.

“پس چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک مرد است که آزمایش مثبت برای تاج و شما خارج وجود دارد در کف و آن را سست توپ از او پرسید: در طول پادکست.

دو بازیکن لیکرز هنوز ناشناس را آزمایش مثبت برای coronavirus و NBA شناخته شده است و در مجموع می ایستد در 14 بازیکن در سراسر هفت تیم از جمله all-stars مانند بروکلین نتس’ کوین دورنت و جاز را Gobert و همچنین Gobert هم تیمی داناون میچل. این بیماری همه گیر را لمس کرده است لیگ در راه های دیگر و تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرهای شنبه نشان داد که مادر خود را در یک پزشکی ناشی از کما به دلیل coronavirus.

فرض NBA است قادر به ادامه آن فصل جیمز پیشنهاد یک تخته سنگ از پنج به 10 بازی فصل قبل از گام گذاشتن در postseason و تنها پس از یک و نیم تا دو هفته از یک “مینی اردوگاه های آموزشی.”

“یکی از چیزهایی که شما فقط می توانید انجام دهید این است که مستقیما به پلی آف,” او گفت:. “از آنجا که آن را بی اعتبار 60 به علاوه بازی هایی که بچه ها تا به حال برای مبارزه با آن موقعیت است.”

تا آنجا که این پیشنهاد که یک جانباز از جمله خود 35 ساله در 17 NBA فصل را بهره مند از زمان جیمز نمی بینم آن است که راه.

“این در واقع مخالف برای من,” او گفت: “از آنجا که بدن من زمانی که ما بازی را متوقف … مثل این بود,” هی مرد چه جهنم می گذرد ؟ آن را در مارس 13, شما در حال گرفتن آماده برای پلی آف چرا شما خاموش کردن در حال حاضر؟’ و من سمت راست وجود دارد تبدیل گوشه مثل من احساس مثل من در گرد پایه سوم آماده برای postseason.

“پس بقیه فاکتور من فکر می کنم آن را کمی پر از شکوفه. به ویژه هنگامی که شما در نوسان کامل از همه چیز.”

اگر و هنگامی که به لیگ برتر بازگشته است در نوسان از چیزهایی که طرفداران ممکن است یک تغییر در چگونه بازیکنان را به دو برابر نفوذ مقعدی, یکدیگر, حداقل تا آنجا که برخی چهار بار NBA MVP نگران است.

“I ain’t بالا fiving هیچ کس برای بقیه زندگی من بعد از این [expletive]” جیمز گفت lightheartedly. “نه بیشتر بالا fiving. بعد از این تاج [expletive]? صبر کنید تا شما را ببینم و هم تیمی های من’ handshakes پس از این [expletive].”

در مقابل برخی از مشخصات بالا در ورزشکاران که شده پیام مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش covid-19 جیمز اظهار داشت که او “احساس خیلی عجیب و غریب” اگر او را که چون دیگران می تواند در جایی که او وارد زندگی و فکر می کنم “این آسان را برای شما بگویم.”

“من فقط رفتن به دوران کودکی من و چگونه من با من و مادر که [expletive] شده اند جهنم” جیمز گفت. “من احساس می کنم مثل من مادر شده اند مانند” من نمی دهد [expletive] در مورد تاج. شما بهتر است خود را از خانه من. دریافت [expletive] شما در حال گرفتن بر روی اعصاب من.'”

“من نمی خواهم به مردم بگویم من به عنوان یک مدافع به ماندن در خانه” او اضافه شده است. “فقط از خودتان مراقبت کنید و درک کنید که [شما باید] فاصله خود را از سه گروه از مردم است. مردم که شما نمی دانید, غریبه کامل, شما می دانید ؟ چرا که در حال حاضر از آن پس هر کس فکر می کند [طول] رخصتی بهار, از آن زمان به اطراف با غریبه ها. مانند این است که نه زمان. این زمان نیست.”

در چهارشنبه دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا CNBC گفت که به اعتقاد او “NBA در حال رفتن به سعی کنید به آمده به عقب به عنوان اوایل به عنوان ما می توانیم بدون تماشاگر فقط در تلویزیون و جریان و فقط به مردم چیزی را جشن می گیرند.”

کوبا روشن است که او تنها “حدس زدن” درباره آن گفت: “ما باید بسیار محتاط به خصوص به عنوان ما سعی می کنیم به عقب می آیند. من فکر می کنم در ابتدا هر چند ما به شما بازی بسیاری از بازی ها بدون طرفداران و سپس شکل آن را به عنوان برخی از داروها … در دسترس است.”

اگر فصل نشده بود قطع دوشنبه مشخص شده اند مراجعه توسط جیمز به کلیولند لیکرز. پس از رشد در نزدیکی Akron, Ohio, جیمز 11 فصل بیش از دو نانامی به بازی با Cavs و در سال 2016 با کمک جفرسون و فرای, او رهبری تیم را به اولین عنوان NBA.

“این همیشه خاص رفتن به عقب وجود دارد و به دنبال وجود دارد و نگاهی که [2016] بنر” جیمز گفت. “فکر می کنم در مورد تمام خاطرات بزرگ است که ما تا به حال. و سپس قادر به بازی در مقابل دوستان و خانواده دوباره که می شده اند تا سرد شود. … من نوع bummed کردن در مورد آن.”

در نقطه دیگری در پادکست جیمز و میزبان در مورد احتمال که حتی اعضای خانواده مجاز به شرکت در آینده NBA بازی حداقل نه در حالی که نشسته در هر نقطه در نزدیکی دادگاه. آن را بالقوه عدم طرفداران — که آیا آنها تشویق یا booing او — که به نظر می رسید بیشتر نگران کننده به لیگ برجسته ترین بازیکن.

“من فقط نمی دانند که چگونه ما می توانید تصور کنید یک رویداد ورزشی بدون طرفداران” جیمز گفت. “این عجیب و غریب پویا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>