LeBron James مسائل یک تماس به عمل در نظرات به Black Lives Matter, Breonna تیلور

لس آنجلس لیکرز رو به جلو, بازی بسکتبال, بزرگترین ستاره و یکی از طولانی ترین آواز فعالان در میان ورزشکاران حرفه ای خطاب به افراد زیر 108-104 از دست دادن به دالاس ماوریکس در داد و بیداد در مرکز صدور ویزا.

“ما می خواهیم پلیس دستگیر که مرتکب جنایت که” جیمز گفت. “به عنوان یکی از رهبران این, لیگ, من می خواهم خانواده اش به دانستن و ایالت کنتاکی به دانستن است که ما احساس می کنیم برای او و ما می خواهیم عدالت است. که آنچه در آن همه مورد است. آنچه حق است حق و چه اشتباه است اشتباه است. این یک اشتباه است که وضعیت را در چشمان من.”

جیمز پیوست تعدادی از همکار خود بازیکنان NBA در پاسخ به رسانه ها سوال در مورد NBA راه اندازی مجدد با نشان دادن حمایت برای تیلور خانواده است. پس از بازیکنان ابراز نگرانی می کند که بسکتبال بازگشت به بازی ممکن است منحرف کردن اذهان از عدالت اجتماعی اعتراضات را برانگیخت توسط جورج فلوید مرگ در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس لس آنجلس کلیپرز به جلو پل جورج و فیلادلفیا 76ers به جلو توبیاس هریس در میان بسیاری از بازیکنان برجسته که بارها و بارها در حمایت تیلور خانواده است.

“پلیس نیست و حتی در جای مناسب” جیمز ادامه داد و اشاره کرد که تیلور مرگ بود “شماره یک” عدالت اجتماعی مسئله در میان بازیکنان. “آنها فقط زدم اشتباه درب و شروع به انجام آنچه انجام می دهند که در آن نقطه در زمان و که فقط تیر اندازی دور. که فقط درست نیست.”

در حالی که جیمز قبلا حمایت از طرف خانواده Trayvon مارتین و اریک گارنر در میان دیگران او استناد 1992 ضرب و شتم رادنی کینگ توسط اعضای اداره پلیس لس آنجلس و گفت که از آن شده است به خصوص “دلخراش” به پیگیری های اخیر مرگ و میر ناشی از فلوید و تیلور. اعمال دیگر اتهام تعصب و آزار و اذیت توسط پلیس, گیر افتاد, James توجه از جمله فیلم او گفت: او را تماشا اوایل روز شنبه یک مرد سیاه و سفید بودن بازداشت و در حالی که خرید یک دوچرخه برای پسر خود.

“ما شده است رفتن را از طریق بسیاری,” او گفت:. “شما بچه ها را درک نمی کنند مگر اینکه شما یک فرد از رنگ. من درک می کنم شما ممکن است احساس برای ما, اما شما هرگز نمی تواند واقعا درک آنچه در آن است به سیاه و سفید در آمریکا است. … در سال 2016 باراک [اوباما] ما بود رئیس جمهور. ما می دانیم چه خبر است در حال حاضر. این است که پیشرفت ؟ من فکر می کنم همه ما اینجا نشسته و می گویند که پیشرفت نیست. مکالمات است که تا به حال در حال حاضر چگونه بسیاری از مردم واقعا در حال گوش دادن, من فکر می کنم که پیشرفت. ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

به عنوان بخشی از توافق احتمالی حاکم NBA راه اندازی مجدد لیگ اضافه شده یک “Black Lives Matter” عکس برگردان به بازی دادگاه و اجازه داد تا بازیکنان برای فصل پرورش پیام در فعالیت مدنی از جمله سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در جای خود و نام خانوادگی در پشت خود کشباف. توافق نیز نامیده می شود برای افزایش سیاه و سفید نمایندگی در مربیگری و مقابل دفتر صفوف اضافه کردن مشارکت بین تیم های محلی و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و ایجاد یک بنیاد به صندوق آموزش و پرورش و فرصت های کسب و کار برای جوامع است.

جیمز استدلال پنج شنبه که سیاه زندگی موضوع نباید به عنوان یک عدالت اجتماعی جنبش اما به عنوان بازتابی از چالش ذاتی رو سیاه و سفید در جامعه از جمله دهها.

“بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد [چگونه] Black Lives Matter یک جنبش,” او گفت:. “این یک جنبش است. هنگامی که شما سیاه هستید, آن را نه یک جنبش است. این یک شیوه زندگی است. این است که یک قدم از زندگی. هنگامی که شما از خواب بیدار و شما سیاه و سفید است که آنچه در آن است. این است که ما که هستیم. ما درک می کنیم که. ما می دانیم که برای یک قدم که کسی [دیگری] ممکن است مجبور به گرفتن و یا یک حیاط شخص دیگری ممکن است که به ما می دانیم که ما باید به پنج مرحله و یا بیشتر از 10 متری. که چه چیزی باعث می شود ما به عنوان قوی و قدرتمند و منحصر به فرد و یکپارچه. … متاسفانه در جامعه آمریکا وجود ندارد هيچگونه لعنت جنبش برای ما است.”

در اوایل این هفته, James ادای احترام کردند تشکر. John Lewis (D-Ga.), که فوت در هفته گذشته گفت که او آموخته شده از رهبر جنبش حقوق مدنی را مثال است که او باید “هرگز ترس از تعارض تعارض خوب و مثبت تعارض است که می توانید تغییر دهید. او گفت که او امیدوار NBA راه اندازی مجدد خواهد کمک دیگر بازیکنان احساس راحتی صحبت کردن در نژادی مسائل عدالت.

“صحبت کردن است که من هستم و آنچه که من برای ایستادن” جیمز گفت. “من سه, سیاه, بچه ها در خانه. زن سیاه من در خانه است. مادر من سیاه است. من آمده از یک پدر و مادر خانواده است. من لازم نیست این حباب به صحبت در مورد آنچه که من در مورد این که من چه کسی هستم.”

جیمز به پایان رسید و با 12 امتیاز و سه ریباند و پنج پاس گل در 15 دقیقه طول داد و بیداد در برابر ماوریکس بود که اولین بازی خود را پس از عمل NBA به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل در ماه مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. لیکرز سر گرفته خواهد شد به طور منظم فصل بازی در جولای 30 برابر کلیپرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de