و در روز دوشنبه او در نهایت صحبت در مورد مرگ برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر در یک آتشین هلیکوپتر سقوط یکشنبه. James نوشته است که او “دل شکسته و ویران کرد” اما که او نمی تواند می گویند بیشتر در لحظه “از آنجا که من می توانم از طریق آن دریافت کنید.”

به عنوان صدای در سراسر NBA و فراتر از واکنش جیمز یکی از معدود که در سکوت فقط نگاه اجمالی از او در آینده یک ویدیو از لیکرز’ عاطفی ورود در فرودگاه.

“من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به لا” جیمز نوشت: در Instagram با اشاره به تماس از برایانت در مورد انتقال او در NBA all-time به ثمر رساند لیست. “فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم.”

برایانت به حال توییتی تبریک خود را به جیمز خود را 15.4 میلیون پیروان توییتر شنبه شب نوشتن “در ادامه به حرکت بازی رو به جلو @Kingjames. بسیار احترام برادر من #33644” برایانت شده بود سوم در لیست با 33,643 نقطه و جیمز نقل مکان کرد و گذشته او با 29 نقطه عملکرد است که به او 33,655 سوم پشت Kareem Abdul-Jabbar و کارل مالون.

در صبح روز یکشنبه هلیکوپتر حامل برایانت دختر Gianna (همچنین شناخته شده به عنوان جی جی) و هفت نفر دیگر به کودکان و نوجوانان’ مسابقات بسکتبال در برایانت Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس سقوط کرد یک تپه کشتن همه سرنشین. جیمز و لیکرز آموخته اخبار خود را در خانه پرواز از فیلادلفیا.

“من آماده نیستم اما در اینجا من به” جیمز نوشت: دوشنبه شب. “مرد من اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود! من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم.”

جیمز افکار بودند با ونسا برایانت Kobe همسر و سکس با مادر زن و زن و شوهر دیگر سه دختر.

“WTF!! من دل شکسته و ویران برادر من!! 😢😢😢😢💔. مرد من دوست دارم شما در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation💜💛 و این مسئولیت من برای قرار دادن این [expletive] در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا! وجود دارد خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما فقط نمی تواند در حال حاضر به دلیل من نمی توانم از طریق آن دریافت کنید! تا زمانی که ما دوباره ملاقات برادر من!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im