LeBron James backtracks در امتناع از بازی در خالی NBA عرصه بیش از coronavirus

“من بازی برای طرفداران; که آنچه در آن است همه چیز در مورد” جیمز گفت: پس از آن. “اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران وجود من نیست،”

اما لیکرز ستاره عقب نشینی در این سخنان در شنبه گفتن به خبرنگاران گفت که اگر لیگ تصمیم به برگزاری بازی در خالی کردن عرصه “ما همه گوش.”

“این خنده دار است چرا که وقتی از من خواسته شد اين سوال که ‘آیا شما بازی بدون هیچ طرفداران?’ من تا به حال هیچ ایده که آن را در واقع یک گفتگو در پشت درهای بسته در مورد ویروس” جیمز گفت. “بدیهی است که من می تواند بسیار نا امید, شما می دانید, داشتن طرفداران زیرا این چیزی است که من بازی کنید. من برای خانواده ام. من بازی برای طرفداران من.

“آنها می گویند هیچ کس در واقع می تواند به بازی اگر آنها به آن نقطه, بنابراین من می خواهم نا امید شود که, اما در همان زمان شما رو به گوش دادن به مردم که در حال پیگیری آنچه در جریان است. اگر آنها احساس می کنید که بهتر است برای ایمنی از بازیکنان ایمنی از حق رای دادن و ایمنی از لیگ برتر به دستور که پس از آن همه ما را به گوش دادن به آن است.”

NBA, MLB, NHL و MLS همه به تصویب رسید که رسانه دستورالعمل از آنجا که از virus. روزنامه نگاران به طور موقت محدود از مصاحبه با ورزشکاران در تیم های’ رختکن. مصاحبه هستند به جای آن قرار می گیرد در کنفرانس خبری تنظیمات.

جیمز به شوخی به خبرنگاران گفت که او احساس “بسیار امن تر” با سپاه مطبوعات قرار دورتر.

“من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده — من از دست شما بچه ها که حق در اینجا مانند حق در اینجا در حباب” او گفت:. “بسیار چالش برانگیز برای انجام مصاحبه بود.”

NBA است که به دور از تنهایی در دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای ویروس. آیوی لیگ در روز سه شنبه لغو آن مردان و زنان postseason بسکتبال مسابقات به دلیل coronavirus نگرانی اوهایو در حالی که رژیم صهیونیستی. مایک DeWine گفت: دولت بپرسید برای هیچ تماشاگران در داخل سالن ورزشی حوادث “دیگر از ورزشکاران پدر و مادر و دیگران ضروری به بازی.” در کالیفرنیا, شهرستان سانتا کلارا, ممنوع گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم برای بقیه ماه یک تصمیم است که می تواند بر, رویدادهای ورزشی, در حالی که کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس لغو آن زمستان مسابقات ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>