سربازان اوکراینی حمل تابوت حاوی جسد یکی از 11 اوکراین قربانیان اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 فاجعه در طول مراسم در Boryspil International Airport, خارج, کیف, اوکراین, Jan. 19, 2020. (سرویس مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین/بی بی سی)

استانبول — ایران روز دوشنبه گفت: این توقف همکاری با اوکراین در بررسی یک سیم هواپیمای مسافربری پس از رسانه های اوکراین منتشر ضبط صدا است که نشان میدهد مقامات ایران می دانستم که بلافاصله پس از این حمله موشکی که پایین آورده هواپیما و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره.

یک درز فایل صوتی و متن منتشر شده در اواخر روز یکشنبه اوکراین 1+1 کانال تلویزیونی و شامل یک ارز بین ایران و کنترل کننده ترافیک هوایی و یک خلبان که گفت: او را دیدم یک موشک آمار اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 on Jan. 8.

“شعله در مسیر که اگر از یک موشک” خلبان یک Aseman Airlines پرواز از شیراز به تهران گفت: به کنترلر با توجه به متن.

کنترل کننده پاسخ می دهد که این برج نبود اطلاع از هر گونه فعالیتهای موشکی در منطقه است.

“که مطمئنا نور از یک موشک” خلبان گفت. بعد او گفت: “ما شاهد یک انفجار. یک شعله از انفجار است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/video-shows-2-missiles-striking-uia-752-before-it-crashed-near-tehran/2020/01/14/5b26e9a0-8455-4462-ad83-251265c77f6e_video.html

ایران برای روز انکار کرد که نیروهای خود را به حال راکت های ضد هوایی موشک و هواپیما بوئینگ 737-800 مدت کوتاهی پس از برخاستن از فرودگاه بینالمللی امام خمینی در تهران. این حادثه تنها چند ساعت پس از ایران سپاه اخراج بیش از ده موشک های بالستیک در پایگاه های نظامی میزبانی نیروهای ایالات متحده در عراق — تلافی برای حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن یک ایرانی برجسته کلی در فرودگاه بغداد روز قبل از.

روز دوشنبه اوکراین و مقامات ایرانی هر دو تایید صحت فارسی زبان ضبط و گفت: آن مشترک با اوکراین به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد این حادثه است.

احمد احمدی از چپ و همسرش فروغ حمیدی و بنفشه رزاقی است سوگواری از دست دادن بستگان خود را که در اوکراین سقوط هواپیما در ایران در ژانویه. 8 در طول شب زنده داری برای قربانیان پرواز در هار ال کنیسه در غرب ونکوور, کانادا, Jan. 19, 2020. (Darryl Dyck/کانادا پرس/AP)

“ضبط شد و بخشی از اسناد و مدارک تحویل به اوکراین و مقامات” مدیر مسئول حادثه تحقیقات در ایران سازمان هواپیمایی کشوری, Hassan Rezaifar نقل است گفت:.

“با توجه به ملی و بین المللی و مقررات آنها اسناد طبقه بندی شده و تصمیم به انتشار آنها تعجب آور است,” او گفت: “ایران مهر خبر داد. “بنابراین ما در حال رفتن به آنها را با ارائه اسناد و مدارک.”

ضبط آخرین در یک سری از آیات است که باید خجالت تهران در پی سقوط. که بلافاصله پس ایران نیروهای مسلح منتظر چهار روز به پذیرش مسئولیت سقوط هواپیمای. شلیک به پایین و دولت اولیه نادرست انکار موجب تظاهرات در تهران و سایر شهرستانها و باعث چند مقامات به مسئله عمومی عذر خواهی.

در به بیرون درز ارز خلبان به درستی شناسایی محل انفجار در نزدیکی شهر کرج.

“باید هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در اینجا?” او گفت: برای کنترل.

“ما مطلع نیست این” کنترل کننده پاسخ داد. “چه, نور, نگاه مانند?”

“که مطمئنا نور از یک موشک” خلبان گفت.

“این پرواز به سوی [تهران], آن است ؟” کنترل پرسید. “خطوط هوایی بین المللی اوکراین 752 آیا شما به عنوان خوانده شده؟”

این تحقیقات نیز خدشه دار اختلافات بین اوکراین و مقامات ایرانی از جمله بیش از چگونه به مسئولیت رسیدگی به داده ها از ضبط پرواز.

عابدین Taherkenareh

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

دانشجویان ایرانی در اعتراض به نشان دادن همدردی به قربانیان اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 در دانشگاه تهران, Jan. 14, 2020.

در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفت: ایران ارائه شده 80.000 دلار غرامت به ازای هر قربانی که او را رد کرد. او در حال حاضر در نظر دارد به سو برای یک جمع بزرگتر در دادگاه بین المللی است. یازده نفر از قربانیان اوکراین از جمله نه همه اعضای خدمه پرواز.

“من فکر می کنم آن است که کافی نیست,” او گفت: 1+1 کانال. “یک زندگی انسانی را نمی توان اندازه گیری پولی فرقه اما ما فشار برای بزرگتر جبران.”

Zelensky همچنین گفت که این هواپیما را “جعبه سیاه” باید مورد بررسی قرار گیرد در اوکراین اما ایران حاضر به آنها را به جای نشان می دهد که محققان اوکراین سفر به تهران برای رمزگشایی آنها.

کیف ارسال یک تیم از 45 کارشناسان و جستجو و نجات پرسنل به تهران یک روز پس از تصادف به کمک بررسی است. آن را بعد از آن منتشر شد عکس از محل سقوط نشان ترکش آسیب به قطعات خرابه.

کار محققان فروختن تهران, توانایی انکار هر گونه نقش در سقوط, وزیر اوکراین امنیت ملی و شورای دفاع Oleksiy Danilov گفت واشنگتن پست در ماه گذشته.

Khurshudyan گزارش از مسکو.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im