لی هنوز هم بازدید پنج سال نقطه عطف در نبرد با سرطان کودکان

این عکس رو تشخیص مرحله 4 سرطان کودکان وقتی که لی بود 4 و دوان بود و بازی در NFL. آنها در مواجه با این بیماری سر در به اشتراک گذاری اطلاعات از درمان او و جمع آوری پول برای کودکان سرطانی. نبود چشم خشک در مکان و زمانی که او داده شد جیمی V جایزه پشتکار (نام برای دیر ایالتی کارولینای شمالی مربی جیم Valvano) در ESPYs در ماه جولای سال 2015 در حالی که او در میان درمان که شامل سلول های بنیادی درمان است.

روز به نظر می رسید به یک زمان طولانی برای دوون هنوز هم که به اشتراک گذاشته تصویر خود را از سفر به سرطان در Instagram در روز چهارشنبه. “بچه ها نمی مراقبت در مورد آنچه که خود را حرفه ای است…چقدر پول دارید…و….” او نوشت از جمله یک تصویر از دو نفر از آنها در بیمارستان است. “آنها فقط می خواهم به دوست شود و می دانم که اگر آنها در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت به شما خواهد شد توسط سمت خود ❤️ من منتظرش بوده ام برای فردا به مدت 5 سال! 1 روز تا Leah سرطان است رایگان!”

در حال حاضر برای لی, 9 وجود دارد “هیچ بیشتر بیمارستان ها و سوزن.” برای پدرش که ازدواج و فرزند دیگری پس از تشخیص خود آن را پایان یک پدر و مادر بدترین سفر. “یک روز مثل این به نظر می رسید خیلی دور زمانی که ما برای اولین بار است که تشخیص” او گفت: “امروز.” “شده است وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در طول سفر و زمان شما سوال اگر شما در حال رفتن به آن را به این نقطه پس از آن فقط یک برکت و رحمت است.”

هنوز نیز مشخص شده و بعد با شیرین Instagram پست در مورد دختر خود را. “که لبخند شما را هنگامی که شما می دانید که شما آن را انجام داد! در برابر همه شانس به شما ضرب و شتم سرطان! زیادی وجود دارد من می توانم می گویند, اما من قصد دارم به سعی کنید به نگه داشتن آن کوتاه است. وقتی که لی برای اولین بار تشخیص داده شد, من خیلی می ترسم. من ترسیده بودم چون فکر می کردم من که قرار بود به از دست دادن دخترم. من ترسیده بودم چون فکر می کردم من که قرار بود به دست در تمام لحظات مهم هر پدر و مادر باید با بچه های خود را به عنوان آنها رشد می کنند. من می ترسم چرا که ما در جهان متزلزل شد و من احساس از دست داده و نا امید کننده است. من می ترسم چون من احساس می کردم از دست خودم در حالی که مبارزه برای از دست دادن نیست Leah.

“نکته این است که حتی زمانی که شما ترس شما فقط باید به خدا اعتماد و فشار رو به جلو! Leah شما قوی ترین فرد من می دانم. من با تشکر از شما از ته قلب من برای دادن این نبرد همه چیز شما تا به حال. من می دانم که آن را آسان نبود…من می دانم که آن را عادلانه…اما شما به کار گرفته شده در این نبرد مثل یک #بازیساز و الهام بخش میلیون ها نفر (به خصوص من) در حالی که انجام آن. این فقط آغاز است من شما را دوست دارم با هر استخوان در بدن من ❤️ #CANCERFREE”

لی تا به حال برنامه ای برای روز خاص خود را. “ما در حال رفتن به خوردن کیک و بستنی و جلو و همه nighter و تماشای فیلم است.” آنها نمی تواند حال رفتن به یک رستوران استیک برای جشن به دلیل covid-19 تا پدر او به عنوان او در تمام طول پا است. “من آشپز کلاه و آورده steakhouse به او.”

چه می آید بعدی برای عکسهای? پرداخت آن را به جلو.

“در بسیاری از بازماندگان ندامت از آنجا که شما نگاه کنید به درد این خانواده چهره” دوون هنوز هم گفت: “امروز.” “بسیاری از آنها را نگاه کنید و لی بود چرا بچه های خود را برای زنده ماندن و من می توانم درک کنند. اگر چه Leah سرطان مبارزه است و بیش با ما به مبارزه تا زمانی که هر پدر و مادر می شود به این احساس احساس از رسیدن به پنج سال است.”

بیشتر NFL پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>