Lea Michele می شکند سکوت پس از متهم به ‘ضربه’ رفتار در مجموعه ای از سرور و نشاط

Lea Michele خطاب به اتهامات او رو در مورد او معنی رفتار در مجموعه ای از سرور و نشاطبود که شرح داده شده توسط یکی از شرکت ستاره به عنوان “آسیب”.

در اوایل این هفته Samantha Marie افزار ادعا کرد که این بازیگر ساخته شده زندگی خود را یک “زندگی در جهنم” به علت “ضربه microaggressions” در حالی که فیلمبرداری نشان می دهد.

ظروف ساخته شده از اتهام در پاسخ به میشل پست در مورد قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت ماموران پلیس در مینیاپولیس و ضد نژادپرستی تظاهرات در حال وقوع در سراسر جهان است.

دیگر ستاره ها – از جمله الکس نیوول – سپس جلو آمد و با خود ادعا می کند از میشل “بد” رفتار به عنوان بازیگر شد کاهش غذا-کیت کسب و کار HelloFresh را در مبارزات انتخاباتی آگهی.

Amber Riley که مرسدس بنز در ضربه سری ماهرانه حمایت افزار ادعا می کند با ارسال یک عکس با او دست مطرح شده است.

“یکی از مهم ترین درس از چند هفته گذشته است که ما نیاز به زمان برای گوش دادن و یادگیری در مورد دیدگاه افراد دیگر و هر نقش ما را بازی کرده اند و یا هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مقابله با این بی عدالتی است که آنها چهره” میشل نوشت: در Instagram.

“زمانی که من در توییتی روز دیگر آن را به معنای حمایت از ما دوستان و همسایگان و جوامع از رنگ در طول این زمان واقعا دشوار است اما پاسخ من به آنچه که من ارسال شده را ساخته اند من نیز تمرکز به طور خاص در مورد چگونه من رفتار خود نسبت به بازیگران دیگر را اعضای درک بود ،

Dabier اسنل که به نظر می رسد در یک قسمت از Fox show ادعا می کند که میشل – که با بازی ریچل بری در این مجموعه – “اجازه نداد [او] نشستن در جدول با دیگر اعضای بازیگران” چرا که او گفته به او گفت که او “تعلق ندارد وجود دارد”.

او گفت که از دیدن ظروف اولیه پست “آورده خاطرات بد” از میشل اتهام رفتار در مجموعه.


در ضمن فراجنسیتی شبانه نیویورک ستاره لینوکس ربات نشان داد او اضافی در نشان می دهد در سال 2014 و ادعا کرد که میشل “به طور تصادفی از کار اخراج” اضافی دیگری قبل از تحقق آن شد Barbra Streisand شویم.

“او سپس به سرعت پرسید: برای بازگشت او در مجموعه ای به او در تماس با عمه اش” نوشت Linx ربات که او نیز ادعا کرد که “تمام خدمه” شدند “خوشحال” هنگامی که آنها رو به فیلم یک صحنه که در آن میشل تا به حال تخم مرغ پرتاب در او با او همکار اعضای بازیگران.

مستقل در تماس است میشل نظر.

بیشتر به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>