LCS پروژه های سودآور 2021 فصل با وجود مرور covid-19 بحران

گریلی بیانیه را تایید قبلی جدول زمانی مشترک در ماه اکتبر سال گذشته توسط Marc مریل, co-founder از بازی ضد شورش که صاحب و عمل League of Legends قهرمانی سری (LCS). در آن زمان مریل گفت: پست به اعتقاد او لیگ را شروع تور سود “در سال آینده یا دو.” اگر آن اتفاق می افتد LCS را جواب داد اساسی و سوال اساسی مواجه esports صنعت: می توانید یک مفهوم حرفه ای و تصویری بازی های لیگ کار می کنند ؟

“این کمک می کند تا اطمینان طرفداران و تیم و صاحبان برندها و یا افرادی که سرمایه گذاری در این اکوسیستم است که آن را به احتمال زیاد به طور مداوم برای مدت زمان طولانی” مریل گفت واشنگتن پست در ماه اکتبر گذشته.

اولویت های ویدئویی به عنوان یک شکل از سرگرمی های جریان اصلی در حال حاضر فراتر از آن بحث شده است و برای برخی از زمان. در سال گذشته Entertainment Software Association گزارش $35.4 میلیارد دلار درآمد برای آمریکا بازی مبتنی بر فروش است.

با وجود این پایداری از نرم افزار تصویری بازی لیگ بسیار باقی می ماند یک سوال باز به خصوص با توجه به اینکه چگونه اغلب لیگ های جدید برای ورزش های سنتی یا شکست (از XFL دو بار) و یا در از دست دادن کار (WNBA).

LCS تبدیل شدن به اولین ردیف بالا esports لیگ در ایالات متحده برای تبدیل شدن به سودآور است به خصوص قابل توجهی از لیگ خود را ارائه می دهد بازیکنان با بالاترین حقوق و دستمزد در صنعت. بازیکن به طور متوسط حقوق و دستمزد در LCS است در مورد $400,000 با حقوق و دستمزد متوسط بودن حدود 380,000 با توجه به گریلی. این حرکت به سود دهی خواهد بود قابل توجه همه بیشتر از فقط در مورد همه esports جهان, لیگ است که به شدت متکی به حامیان مالی از انواع تلویزیون معاملات و به طور منظم در فرد حوادث با ده ها هزار نفر از تماشاگران که تغذیه دستی از ورزش های سنتی franchises هنوز پدید آمده است.

برخی از nonendemic مشارکت LCS بسته شده است با مسترکارت, Verizon, جوانه, نور, و, Louis Vuitton. تیم نیز بسته خود را معاملات با مارک های مانند BMW, Snickers و پپسی. در یک حرکت مشترک به سنتی, ورزش LCS در حال حاضر نیز قابلیت در بازی بنر, تبلیغات, شروع با مسترکارت و Alienware. به جای ظاهر شدن در ورزشگاه ها و دیوارها و یا هاکی روی تخته, اما, تبلیغات نمایش داده خواهد شد در این لیگ مجازی زمین بازی.

“برای شرکای آن شروع به واقعا ما را در برابری با بسیاری از ورزش های سنتی گفت: Naz Aletaha رئیس جهانی esports مشارکت و توسعه کسب و کار در بازی ضد شورش. “در حال و یا در آینده به یک میدان بازی است بسیار عادی در ورزش است.”

در علاوه بر این به منادی عصر جدید سودآوری را نیز فعال کردن شورش ها به دنبال طرح های جدید و کمک به ایجاد چشم انداز رقابتی به طور گسترده تر.

“بهترین ورزش نیست فقط باید ردیف بالا جنبه های اکوسیستم آنها نیست فقط باید NFL آنها نیز باید Pee Wee لیگ شما ایجاد زیرساخت ها در مدرسه ابتدایی یا باشگاه در مدرسه” مریل گفت. “این فقط در مورد خط لوله از بازیکنان اما در مورد آوردن تجربه بزرگ از ورزش بسیار گسترده تر گروه از بازیکنان است.”

برای حفظ جدول زمانی خود را به سودآوری لیگ تا به حال به محوری به سرعت در اوایل سال جاری برای حفظ عملیات در میان coronavirus بحران است. LCS مقامات در ارتباط با چینی و کره ای لیگ-همتایان (شورش حفظ 12 لیگ جهانی) در اوایل سال اقامت به روز شده در چگونه این بیماری همه گیر در حال بازی کردن وجود دارد.

در مارس 9, گریلی و تیم او تصمیم گرفت تا شروع به در نظر گرفتن اقدامات ایمنی با محدود کردن طرفداران از آن تعطیلات آخر هفته این مسابقات در شورش استودیو در لس آنجلس. چند روز بعد آنها تمدید محدودیت برای مطبوعات سازندگان محتوا و غیر ضروری کارکنان. لیگ خواسته تیم به مقیاس نیز از جمله صاحبان و مهمانان خود را. که جمعه حتی پس با توجه به انجام یک کنترل از راه دور و پخش از هر تیم امکانات آنها تصمیم گرفتند به طور موقت به حالت تعلیق این فصل است.

اما در مارس 17, لیگ اعلام کرد که بازگشت پس آخر هفته و بازگشت, آنلاین, با به طور کامل از راه دور راه اندازی. سرعت که با آنها می تواند تغییر به دلیل “خیلی سریع تراز با تیم” و این واقعیت است که همه بازیکنان بودند و مستقر در لس آنجلس با توجه به گریلی.

“100 درصد آن را در نزدیکی. League of Legends یک بازی است که مستعد ابتلا به پینگ تفاوت” گریلی گفت: با اشاره به چگونه به سرعت اطلاعات سفر از یک بازیکن کامپیوتر به سرور های بازی که در آن پردازش شده و ارائه شده در صفحه نمایش. “همه تیم ها باید واقع خود را بسیار نزدیک به ضد شورش به محوطه دانشگاه. هنگامی که ما رفت و از راه دور ما قادر به استفاده از آن همان سرور است.”

محلی سازی از لیگ می ایستد در مقایسه با دیگر به خوبی حمایت esports لیگ مثل اکتیویژن کولاک Call of Duty لیگ و سرپرستی لیگ. بازیکنان در این مدارها شد در سراسر شمال امریکا, و در سرپرستی لیگ ایران و آسیا. که از بازیکنان و تیم های ساخته شده هماهنگی عادلانه مطابقت با یک بازی بیشتر به چالش قابل توجهی برای کسانی که لیگ آنها به عنوان اوراق برنامه ریزی برای رویدادهای زندگی می کنند و از سر رقابت آنلاین.

“آن بالا اجاره منطقه” گریلی گفت: در مورد غرب لوس آنجلس و اطراف آن بودند. “اما در این مثال داشتن همه خوشه خیلی سریع بود و یک مزیت بزرگ برای ما است.”

LCS حرکت به حاضر نمی شد بدون حادثه برای برخی از بازیکنان و مدیران.

“من فکر می کنم آنها به خوبی با توجه به آنچه آنها می تواند انجام دهد و کوتاه برگرد” گفت: مقابله با منطق بازی League of Legends مدیر کل دانیل “تفا” Lee. “اما نه اینکه در مقابل مخاطب MSI [اواسط فصل دعوتی — در-فصل مسابقات] نه اتفاق می افتد زمانی که شما با قرار دادن تمام است که با هم آن را واقعا سخت به هم.

لی افزود که شورش تصمیم به تغییر چگونه تیم واجد شرایط برای انجمن — تیم در حال حاضر تنها واجد شرایط در طول تابستان تقسیم آغاز شد که 12 ژوئن اجرا می شود و تا ماه اوت 9 — بیشتر کاهش ریسک از اوایل فصل.

CLG بازیکن ری “Wiggily” گریفین گفت: از راه دور راه اندازی مانع آماده سازی بازی خود را و در بازی تجربه کنید. “به عنوان یک بازیکن شما به نوعی یک رقیب و آن را از نوع سخت برای رسیدن به یک رقابتی ذهن-مجموعه در حال پخش از خانه,” او گفت:. “این سخت است برای تقلید LCS بدون اینکه قادر به رفتن به LCS. … من استفاده می شود به رفتن به استودیو در حال بازی در مقابل مردم آماده شدن برای یک مسابقه. شما باید یک روال و همه از آن تغییر کرده است.

“آنها سعی کردند خود را به این معنی به بازیکنان و طرفداران اما همه چپ با یک احساس عجیب و غریب در مورد آن به ویژه بازیکنان است.”

گریفین و اضافه کرد که او متوجه پینگ بود “بسیار بسیار کمی بالاتر” که در حال پخش از صفحه اصلی. گریفین اذعان کرد آن را تحت تاثیر قرار نمی گیم پلی خود را اما که فریم در ثانیه-مسائل مربوط انجام داد.

“شما تا به حال در جریان یک دوربین و گاهی اوقات کامپیوتر می تواند آن را دشوار برای مردم,” او گفت:. “شما در حال تلاش برای تمرکز بر روی بازی خود را و شما ببینید و شخصیت خود را در اطراف پریدن. آن را سخت به دست داده است. تیم در کل استراتژی و آن را سخت به تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید به تمرکز بر روی.”

لی گفت که از راه دور راه اندازی شد مبارزه برای برخی از بازیکنان دیگر توجه بیش از حد. “بازیکنان خود را از دست بدهند بدنسازی معمول و مواد غذایی معمول بنابراین ما شروع به ارائه مواد غذایی به آنها و انجام تمرینات صبح. اگر شما فقط بر روی کامپیوتر خود را در تمام طول روز آن را به یک پناهگاه برای گرفتن صدمه دیده است,” او گفت:.

CLG تلاش در طول بهار, تقسیم, آینده در گذشته است. اما گریفین مصمم است. “همه امیدوار بودند خیلی بالا رفتن به این سال و ما فقط تلاش برای سوار شدن و فراموش کردن آنچه در گذشته است. آن را تعریف نمی کند ما به عنوان یک تیم است.”

و فقط به عنوان لی و گریفین بسیار به دنبال به جلو به حرکت از آخرین تقسیم آنها نیز به دنبال به جلو به حرکت از مسابقات آنلاین هم برای تبلیغاتی و رقابتی دلایل.

“رویدادهای زندگی می کنند و فعالانه در حال کلید متریک و مقایسه نقطه به دلیل برخی از مردم نمی دانند که آنچه یک رویداد آنلاین این است که” لی گفت. “زنده رویدادهای معتبر و مهم است اگر ما می خواهیم به ادامه رشد این صنعت است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات