آخرین کامرون مبارزه با کشته شدن حداقل 22 از جمله کودکان و نوجوانان

یائونده کامرون — بچه های کوچک در میان حداقل 22 نفر کشته در آخر هفته جنگ بین جدایی طلبان و ارتش در شمال غربی کامرون اعلام کرد:.

دولت اذعان کرد برخی از مرگ و میر رخ داده است هنگامی که یک مخزن سوخت منفجر شده در جنگ باعث آتش زدند و خانه ها و کشته شدن یک زن و چهار فرزند.

شهروندان رنج می برد برای سال در, درگیری بین جدایی طلبان و ارتش در آفریقای مرکزی کشور انگلیسی زبان شمال غرب و جنوب غرب مناطق.

آخرین مرگ و میر رخ داده است روز جمعه در شمال غرب روستای Ngarbu ساکنان گفت.

برونو Ngeh یک زن 38 ساله معلم که فرار کردند این حمله گفت که او از دست داده و بسیاری از اعضای خانواده از جمله همسر و هشت فرزند. او گفت: ارتش مسئول این کشتار هستند.

“کمی نوزادان, زنان باردار کشته شدند. چگونه توضیح می دهید این؟” “آنها هرگز نمی دانستند که آنها کشته خواهد شد در خواب خود را به نظامی که قرار است از آنها محافظت کند.”

Ngeh از جامعه بین المللی برای اعمال فشار دولت برای پایان دادن به جنگ در Anglophone مناطق است که تاکنون بیش از 3000 زندگی پس از 2017.

فرار روستاییان گفت: آنها را دیدم مردان مسلح در لباس کامرون لباس نظامی انجام آخرین حمله.

ساموئل Ikome ساکو که خود را رییس جمهور موقت جمهوری Ambazonia دولت ادعا توسط جدایی طلبان, سرزنش نظامی برای مرگ غیرنظامیان است.

“خود ما مردم زندگی می کنند در جنگل های حیوانات را دوست دارم,” او گفت:. “این است که شرارت این نسل کشی در جریان است. ما در حال از دست دادن صدها نفر در هر روز است.”

کامرون دولت در بیانیه ای گفت که هشت نفر از اعضای نیروهای امنیتی انجام یک حمله در Ngarbu شب Feb. 14 برابر تجزیه طلبان.

دفاع رئیس ستاد سرهنگ ژنرال رنه کلود Meke گفت: گفت: شبکه دولتی CRTV نظامی شده است حرفه ای در زمینه مبارزه با تجزیه طلبان.

“ما نیاز به حمایت از جمعیت در این لحظات دشوار” او گفت:. “آنها باید به ما, به ما اطلاع و صرفا با توجه به سفارشات و توصیه ما به آنها به طوری که این بحران است که اعتقادی نداشته باید به پایان رسیده است.”

در ژانویه کامرون گفت: آن مستقر حداقل 1000 اضافی سربازان به زبان انگلیسی مناطق جلوتر از Feb. 9 شورای محلی و انتخابات پارلمانی که مبارزان جدایی طلب عهد کرده بود را مختل کند. پس از آن وجود داشته است چندین حمله مشکوک به پایگاه های جدایی طلب.

به سازمان ملل متحد در کامرون خواستار تحقیقات فوری به آخرین حملات. دیده بان حقوق بشر متهم هر دو دولت و نیروهای جدایی طلب مبارزان به صورت ناخالص نقض حقوق بشر در جنگ است.

ناآرامی را در زبان انگلیسی مناطق در سال 2016 زمانی که معلمان و وکلا اعتراض تسلط به زبان فرانسه و به زبان فرانسوی در افغانستان ، شورشیان اسلحه بدست گرفت و یک سال بعد خواستار جدا انگلیسی زبان دولت است.

برخی از غیر نظامیان فرار کرده اند این درگیری گفت: آنها نمی بر این باورند که دولت می تواند از آنها محافظت کند.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>