لارس Eller نقش بسیاری از نقش ها برای پایتخت و تعداد آنها در همه آنها

“پیدا کردن یک مرد که در نقش تمام موقعیت هایی در سطح خود, من فکر می کنم آن را واقعا سخت” مرکز Nicklas Backstrom گفت. “من فکر می کنم او بسیار دستکمگرفتهشده و او را به مرد دیگری می آید که برای هر روز کار می کند و بسیاری از چیزهای خوب برای این تیم است.”

او در هشت بازی گذشته Eller اتحاد سه گل و پنج پاس گل. و با 35 امتیاز در 57 بازی ها, Eller بسته شدن در را نجومی بالا 38 مجموعه در 2017-18. جای زخمی Evgeny Kuznetsov در پایتخت’ خط دوم پنج شنبه شب در 3-2 برنده شدن در کلرادو بهمن, Eller ثبت دو کمک به او را سه خجالتی کار خود را از 23 مجموعه در فصل گذشته.

“این واقعیت که او تا به حال این نوع از اعداد در این سال با وجود شاید نداشتن تاثیر خود را به عنوان یک خط می گوید زیادی در مورد تاثیر خود و تطبیق پذیری و توانایی برای انجام کارها در مناطق مختلف” مربی تاد Reirden گفت.

Eller بازگشت به سی زودتر از بسیاری از هم تیمی های خود را پس از کار با تعدادی از مهارت های مربیان در طول تابستان است. Reirden گفت که او فکر می کند فداکاری Eller قرار داده و به هنر و صنعت خود را در offseason ناشی از طولانی ناامیدی با این تیم در دور اول حذفی خروج. Eller تا به حال نقش بزرگی در این تیم تا سال 2018 جام استنلی اجرا با یاد و اهداف او به ثمر رساند و وزن آنها انجام شده است.

“من واقعا احساس می کنم مثل او مانند” اگر من در آن وضعیت دوباره, من می خواهم به مطمئن شوید که من می تواند به بهبود در اینجا و من انجام بهتر و من باید بهتر برای کمک به این تیم’ ” Reirden گفت.

Eller که تا به حال هفت گل و 11 پاس گل بیش از 24 postseason بازی در پایتخت’ جام استنلی اجرا اشاره به خاطرات تقریبا سخت را فراموش کرده ام حتی اگر بازیکنان سعی کنید به تمرکز بر زمان حال است. وجود دارد یادآوری مداوم آنها به عنوان راه رفتن در اطراف تمرین تسهیلات و یا در سرمایه یک عرصه که در آن عکس هایی از جام اجرا هستند به ظاهر در اطراف هر گوشه.

این یک محرک یک یادآوری از آنچه که گروه قادر بود. و دانستن اینکه او بخشی از آن Eller معتقد است پایتخت می توانید دوباره آن را انجام دهد.

“شما یادآوری در مورد آن هر روز و آن را باید به دلیل آن را به ارمغان می آورد تا یک احساس در اینجا در داخل است که شما همیشه باید حمل آن با شما” Eller گفت: اشاره در قلب خود را. “هیچ کس نمی تواند که دور از من و از هر کسی که یک بخشی از آن است. این چیز خوبی است برای یادآوری شود که احساس و آنچه ما را از طریق رفت. شما باید حمل است که با شما برای بقیه زندگی حرفه ای خود را و بقیه عمر خود را.”

با پایتخت ورود نهایی خود را در 25 بازی فصل Eller ادامه خواهد داد تا خود را به چاقوی ارتش سوئیس. او پر کردن در برای Kuznetsov که تیم امید را به بازگشت از بالای بدن آسیب در آریزونا در روز شنبه و یا در لاس وگاس در روز دوشنبه.

با توجه به سرمایه بیش از دو فصل گذشته زمانی که Backstrom یا Kuznetsov شده است از ترکیب Eller است دو گل و 13 پاس گل در 19 بازی.

“این آسان نیست به این باشد که مرد” Reirden گفت.

Eller می تواند بالا و شش مرکز در بسیاری از تیم های دیگر در NHL در عین حال زمانی که او موافقت کرد که به مدت پنج سال تمدید است که ارزش 3.5 میلیون دلار سالانه در ماه فوریه 2018 او را انتخاب سوم-خط و نقش در پایتخت. وضعیت خود را آینه اردن Staal نقش با پیتسبورگ در سال 2009. پشت سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin, Staal شد این تیم سومین خط مرکز و تفاوت ساز در پنگوئن’ جام را اجرا کنید. او همه چیز را Eller در حال حاضر با سرمايه بازی در موقعیت های مختلف.

Staal در حال حاضر شکوفایی با Carolina اما Eller راحت در واشنگتن که او گفت: “فقط احساس راست” هنگامی که او آمد از طریق تجارت با مونترال در سال 2016. او در بر داشت خود را “خانه” و ثبات در درون سازمان. این که آیا او ترجیح می دهند نقش بزرگتر Eller می کند دریغ نکنید.

“این یک شمشیر دو لبه زیرا به عنوان یک بازیکن ما باید همیشه می خواهید بیشتر” Eller گفت. “اما شما همیشه درک می کنیم که می شود در یک تیم که در حال رفتن به برنده شدن در این نقش خوب برای من و [اگر] کسی مجروح می شود من می دانم که من را به بازی بیشتر و بیشتر دقیقه است. برای من مهم ترین چیز این است که برنده شدن و ما در حال حاضر قابلیت انجام است که در اینجا پس از آن فقط وزن آن بیشتر است.”

Eller را تعيين برنده و بهبود نشان داده است چند بار در این فصل است. در برابر کارولینای on Jan. 13 یک 2-0 برنده Reirden کشیده Eller را کنار گذاشته و به او گفت که او می خواست او را به بازی در برابر Staal خط که داده بود به پایتخت مشکل در اوایل جلسات. زمانی که Reirden گفت که او نیز بگویید linemates کارل Hagelin و ریچارد Panik, Eller interjected: “نه, من آن را کردم. من می خواهم به صحبت کردن با من linemates در مورد آن. این چیزی است که ما در حال کار به سمت.”

Hagelin و Panik کمتر ادبانه تمایل از Eller قبلی linemates برت کانلی و آندره Burakovsky که در سمت چپ تیم در offseason. اما به عنوان خط را ادامه داد تا به مش آنها را دیده اند افزایش بهره وری است. شده اند وجود دارد نقاط دیگر در این فصل مانند قبل از تعطیلات زمانی که Eller احساس نیاز به آوازی با linemates — و این مهم است که او هنگامی که او فکر می کند آن را مناسب است.

“من سعی نکنید بگویید بازیکنان چه کار کنم چون من فکر می کنم خلاقیت خود و آزادی مهم است — رایگان-جریان غریزه” Eller گفت: در آن زمان. “اما من فکر می کنم من به عنوان خوشحال که در آن ما به عنوان یک خط است. من می دانم که ما می تواند بهتر, بنابراین من سعی کردم به صحبت کمی بیشتر به من بال در مورد آنچه که ما به دنبال برای به انجام رساندن.”

خط سوم باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است اما به عنوان Eller بازی همچنان به رشد او کلید آن سازگار به عنوان postseason نزدیک تر می شود.

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>