لری سرپرست خانوار: اوهایو مجلس بازداشت بیش از $60 متر رشوه طرح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار بازداشت شده بود روز سه شنبه در ارتباط با $60 متر (£47.15 m) رشوه طرح که ظاهرا درگیر بالا دیگر مقامات وزارت امور خارجه ،

آقای سرپرست خانوار یکی از پنج نفر دستگیر و به همراه مشاور خود را جفری Longstreth سابق اوهایو حزب جمهوری خواه رئیس مت بورخس و لابی نیل کلارک و خوان Cespedes با توجه به NPR.

پنج نفر بازداشت مظنون به “فساد دولتی racketeering توطئه” با توجه به فدرال شکایت.

آنها تمام شده است پس از آن به اتهام “توطئه برای شرکت مستقیم یا غیر مستقیم در رفتار سازمانی امور از طریق یک الگوی racketeering فعالیت است.”

مردان بازداشت شده در روز سه شنبه صورت حداکثر 20 سال زندان و اگر آنها محکوم از اتهامات عنوان شده علیه.

در این شکایت ادعا شده است که آقای سرپرست خانوار و دیگر افراد درگیر در یک رشوه, کمپین برای کمک به او را انتخاب و به تصویب یک طرح نجات بیل را برای دو گیاهان محلی.

آقای سرپرست خانوار است که یک جمهوری خواه برنده speakership در ژانویه 2019 و سپس با تصویب قانون به قید وثیقه از گیاهان در ماه ژوئن آن سال.

نسل در حال حاضر رفاه اجتماعی سازمانی است که در توضیح داده شده است این شکایت به عنوان مخفیانه اجرا شده توسط Mr سرپرست خانوار نیز متهم شده است در رابطه با این ادعا است.

NPR گزارش داد که قدرت های هسته ای شرکت FirstEnergy راه حل به نظر می رسد به پرداخت هزینه های این سازمان است که معاف از پرداخت مالیات $60m از مارس 2017 به مارس سال 2020 است.

ما وکیل دیوید DeVillers به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که پولی که داده شد به این سازمان صرف شده نسبت به نجات از گیاهان و آقای سرپرست خانوار مبارزات انتخاباتی به ضرر نامزدهای دیگر در تلاش برای تبدیل شدن به اوهایو مجلس.

دادستان ها ادعا می کنند که در ازای پول خود را به سوی مبارزات انتخاباتی آقای سرپرست خانوار کمک کرد با تصویب کمک مالی در ماه های ژوئن و ساخته شده مطمئن شوید که آن را به اثر رفت در ماه اکتبر در میان محلی فشار و رای به آن را متوقف کند.

آقای DeVillers به خبرنگاران گفت: ادعا شده که این طرح “به احتمال زیاد بزرگترین رشوه خواری پول شویی طرح تا کنون مرتکب شده علیه مردم ایالت اوهایو است.”

او گفت: “اشتباه نکنید این اتهامات به رشوه خواری. خالص و ساده است” و افزود: “این پرداخت به بازی. من استفاده از اصطلاح pay-to-play زیرا که مدت آنها استفاده می شود به عنوان متهم در استشهاد.”

پس از مجلس متهم شده بود روز سه شنبه فرماندار مایک DeWine گفت که آقای سرپرست خانوار باید استعفا در یک پست در توییتر.


“من عمیقا در مورد اتهام تخلف صادر شده امروز توسط ما در دفتر دادستان” آقای DeWine توییتی.

“از آنجا که از ماهیت این اتهام از آن خواهد شد غیر ممکن است برای سخنران سرپرست خانوار به طور موثر منجر به اوهایو در مجلس نمایندگان; بنابراین من خواستار سخنران سرپرست خانوار به استعفا بلافاصله. این است که یک روز غم انگیز برای Ohio.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im