لامبورگینی است که وارد شدن به esports. صبر کنید. چه ؟

“این کاملا تراز وسط قرار دارد با لامبورگینی استراتژی به نزدیک تر به برند دوستداران و نسل جوان” گفت: Katia Bassi, لامبورگینی را افسر ارشد بازاریابی.

لامبورگینی است که قیمت در هر نقطه از حدود $200,000 برای $5 میلیون نیست دقیقا مقرون به صرفه برای عموم مردم پس از Bassi معتقد است esports می تواند به عنوان یک راه بیشتر مورد پسند عامه با نام تجاری میان انواع جمعیتی — و همچنین به عنوان یک راه مفید برای به دست آوردن اطلاعات بازاریابی.

“ما فروش 8,000 خودرو در سال,” او گفت:. “واقعیت این است که از نظر آگاهی نام تجاری و مشارکت برای اطمینان از این است که رفتن به یک عنصر خوب برای ما به رشد است. … و صادقانه به داده ها برای ایجاد پیش بینی های بازاریابی. بیشتر ما می دانیم آنچه که ما پایه فن می خواهم برای دیدن از ما بهتر است چرا که ما می خواهیم حتی دقیق تر از ما هستند در حال حاضر.”

لامبورگینی اولین سازنده برای راه اندازی یک را esports سری — مجازی مسابقه لیگ که در آن هر شرکت کننده درایوهای همان مدل یا همان نام تجاری از ماشین. در سال 2018 نیسان با همکاری Gran Turismo میزبان نیسان GT ورزشی جام BMW و پورشه را راه اندازی خود را iRacing سری و با توجه به آن esports وب سایت فراری در حال توسعه خود سری به عنوان به خوبی.

با توجه به Joern A. باس یک شریک در شرکت مشاوره Oliver Wyman, جهانی, خودرو, تمرین, این یکی-ایجاد مسابقه سری تبدیل شده اند به طور فزاینده ای جذاب برای مارک های خودرو برای یک میزبان از دلایل.

“یکی از بزرگترین و آن را بسیار جذاب است که صدور مجوز برای بازی های ویدئویی,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن دو رقمی حاشیه به راحتی بیش از هر شرکت خودرو باعث می شود در هر خودرو است که آنها در حال فروش است. در این راستا این پول آسان: شما قرض دادن آرم خود را و قرض خود را اسکن.”

اما باس اشاره می کند که کنترل یکی دیگر از عوامل عمده. چسبیده با یک مسابقه پلت فرم مانند لامبورگینی با Assetto Corsa تولید کننده محدود می کند که اسکن اتومبیل های خود و ورودی بیشتر به کیفیت سیم-مسابقه محصول.

و البته سازنده تضمین شده است به یک خود مجازی اتومبیل های برنده شدن در این مسابقه.

“مطالعات نشان می دهد که مشتریان از سیم کارت مسابقه ترجیح می دهند به یک طیف گسترده ای از اتومبیل های” باس گفت:. “در پایان روز که سرگرم کننده: من می توانم نیمکت یک نام تجاری در مقابل دیگر مانند دنیای واقعی … اما شرکت های خودرو ممکن است می خواهم که. آن را در معرض آنها را بیش از حد.”

تجربه سیم روروک مخصوص بچه ها دیده می شود این نوع از تولید کننده سیاست بازی را برای سال. مت Bussa یک جانباز هشت سال از eNASCAR Coca-Cola, سری نقاط به سال گذشته iRacing به روز رسانی به عنوان مثال زمانی که پورشه در پا به جای فرمول 1 به عنوان پلت فرم بالا-سطح جاده قهرمانی جهان و فورا تبدیل به پلت فرم سریع ترین و مطلوب ترین ، Bussa اشاره می کند که تولید کنندگان مشتاق به دست آوردن قرار گرفتن در معرض در یک بازی مانند iRacing آنجا که حتی به طور منظم مسابقات می تواند تبدیل به بالفعل یک-را مسابقات.

“همیشه وجود دارد بحث در مورد کدام خودرو ها بهترین در هر آهنگ” Bussa گفت. “شما را تا پایان با 75 درصد از این سرویس با استفاده از آن یک ماشین است که مردم توافق آنلاین سریع ترین و اتومبیل های دیگر هیچ عشق است.”

با توجه sim مسابقه انفجار در محبوبیت پس از covid-19 — “فصل رشد” Bussa خواستار آن — و انواع سیم کارت جدید-مسابقه لیگ popping تا در چند ماه گذشته به تنهایی به اندازه کافی وجود دارد اتاق را برای یک سری را مانند لامبورگینی را برای موفقیت ؟ Bussa فکر می کند.

“یک سری از تنها یک تولید کننده است که در واقع بهتر است,” او گفت:. “آن را به ارمغان می آورد بسیاری از قرار گرفتن در معرض esports که فوق العاده است و من از ذهن نیست تماشای یک دسته از همان ماشین رفتن در اطراف و در اطراف. رقابت جنبه مهمتر از همه چیز است.”

یک سری را به خوبی ممکن است در آینده از سیم کارت مسابقه اما بیشتر سوال باقی می ماند: آیا آنها در واقع کمک به تولید کنندگان خط پایین است ؟ آنها را جذب نسل وای و نسل Z مخاطبان است که برخی از تحلیلگران نشان می دهد که کمتر تمایل به مانند ماشین ؟ و — ادبی میلیون دلار-سوال — می تواند از آن منجر به یک پرنیان به واقع خرید یک لامبورگینی به ویژه هنگامی که آنها می توانید لذت بردن از تجربه مجازی راست از خانه ؟ با توجه به باس فقط زمان خواهد شد بگویید.

“ما این را به عنوان یک شمشیر دو لبه” مشاور گفت. “شما این کار را در ایمنی محیط خانه خود را و بنابراین شاید من نیاز ندارد و می تواند فقط در این تکیه مجازی-واقعیت جنبه. اما فرصت رشد و فرصت های بازاریابی بیشتر کسانی که در دراز مدت نگرانی است.”

Andrea Caldarelli یک لامبورگینی مسابقه و قهرمان سال 2020 Rolex 24 at Daytona خوشبین است که این مجموعه به دست آورید لامبورگینی برخی از طرفداران جدید. او را به شرکت در نقاط مختلف در سراسر “مسابقه واقعی”‘s دور مقدماتی و معتقد است که جذبه سیم مسابقه می تواند در واقع متقاعد کردن یک بازی به خرید یک لامبورگینی — و یا حداقل آنها را به رویای خرید یک.

“یکی از مهم ترین عوامل از یک ماشین مسابقه من همیشه می گویم که سر و صدا گفت:” Caldarelli. “اگر شما با قرار دادن هدست در این بازی شما می توانید شنیدن ما موتور V10 و من فکر نمی کنم هر انسانی می تواند مقاومت در برابر آن است. بنابراین وجود خواهد داشت بسیاری از مردم از بازی این است که می خواهید به درایو ما ماشین واقعی است.”

گرگوری Leporati یک نویسنده مستقل است و عکاس پوشش esports و فن سفر. کار اخیر خود به نظر می رسد در لس آنجلس تایمز کالا و Ars Technica. او را دنبال کنید در توییتر @leporparty.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>