تریسی Brabin است صحبت کردن در مورد واکنش به خاموش شانه لباس به خود جلب کرد که “جنسیتی” انتقاد پس از او آن را در مجلس عوام.

در روز سه شنبه کار MP مجبور شد به دفاع از انتخاب خود را از لباس او و پس از او دریافت یک موج از سوء استفاده آنلاین برای پانسمان “نامناسب”.

یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته یک عکس از Ms Brabin پوشیدن لباس بود که تضعیف او شانه او تکیه در برابر فرستا دن جعبه با توجه به مچ پا شکسته.

این پست باعث شد صدها نفر از پاسخ بسیاری از آن با اشاره به سایه وزیر فرهنگ به عنوان یک “slapper”, “فاحشه” و “ترش”.

در حال حاضر Ms Brabin توصیف کرده است پاسخ به “خدمتکار داستان دیوانه” در اشاره به مارگارت اتوود را dystopian رمان است که در آن زنان محروم از بدن خود استقلال است.

صحبت به بارMP برای بتلی و صرف وقت توضیح داد: “واکنش پر از شکوفه شد. سرباره ، همه که sexualisation در مورد یک شانه آن را مانند خدمتکار داستان دیوانه رفته است. یا ویکتوریا انگلستان با یک مچ پا نشان دادن است.”

Ms Brabin توضیح داد که انتقادات لباس او را جذب بخشی از “همان روایت است که می گوید: برخی از زنان با پوشش بیش از حد آنها پوشیدن روسری و حجاب”.

او افزود: “بسیاری از مردان احساس می کنند که اختیار تام به فقط نظر زنان لباس بدون هر گونه عقب براند.”


58 ساله در ادامه گفت که او همیشه تلاش به لباس مناسب.

“این مسئولیت را به ترکیبات به نگاه هوشمند” او ادامه داد.

“من به نمایندگی از آنها. من نمی خواهم به در به دنبال مانند یک کیسه خرید. اما چه چیزی اشتباه است با یک بیت از شانه؟”

در روز پنج شنبه, Ms Brabin نشان داد که در پاسخ به انتقاد, او تا به حال تصمیم به فروش کردن شانه لباس در eBay برای کمک به جمع آوری پول برای امور خیریه.

این فهرست که به نظر می رسد آنلاین در پنجشنبه ادعا ASOS لباس شده است فروش سریع آنلاین به عنوان یک نتیجه از پوشش و هر که پول مطرح اهدا خواهد شد به Girlguiding انگلستان است.

“لباس سیاه پوشیده شده توسط تریسی Brabin MP در ‘shouldergate’ به عنوان به طور گسترده ای تحت پوشش در سراسر رسانه ها” لیست می خواند.

“این یک ASOS لباس است که پرواز کردن قفسه به عنوان یک نتیجه از پوشش – و در حال حاضر به فروش می رسد!”

لیست ادامه می دهد: “تمام پول مطرح خواهد شد به Girlguiding انگلستان برای حمایت از کار خود را کمک به دختران ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس در این امید که آنها رشد می کنند تا به رهبران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de