کار تماس برای اقدام پس از گزارش پلیس صحبت کرد و به Dominic کامینگز بیش شکستن قفل قوانین

کار خواسته است به خیابان داونینگ به ارائه یک “بسیار سریع توضیح” پس از گزارش پیشنهاد نخست وزیر را بالا aide Dominic کامینگز سخن گفته بود به پلیس در مورد سفر او به دورهام در طول coronavirus مستند.

روز پس از بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus افسران گفته می شود با نزدیک شدن کلید خود را مشاور به توضیح این مستند قوانین و مشاوره در برابر غیر ضروری سفر پس از او کشف شد برخی از 375km شمال پایتخت.

هیچ 10 تایید کرد که آقای کامینگز بود خود منزوی پس از توسعه علائم کروناویروس در پایان ماه مارس – مدت کوتاهی پس از او دیده می شد در حال اجرا از خیابان داونینگ زیر این خبر که آقای جانسون و مت هنکاک زده شده بود توسط ویروس.

خیابان داونینگ شد و بارها و بارها در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد آقای کامینگز محل نگهداری در طول دوره خود را از انزوا اما نخست وزیر رسمی سخنگوی فقط می گویند که او “در تماس با شماره 10”.

یک گزارش مشترک روزانه آینه و نگهبان در حال حاضر ادعا کرد که آقای کامینگز سفر کرده بود به پدر و مادر خود را در کانتی دورهام – با وجود دولت دستورالعمل به ماندن در خانه.

آقای کامینگز شد بنا به گزارش دیده در ملک با پسر جوان خود را در 5 آوریل همان روز نخست وزیر در بیمارستان بستری شد با کوروناویروس.

“اگر دقیق و وزیر مشاور ارشد به نظر می رسد به نقض مستند قوانین” یک کارگر سخنگوی گفت. “دولت هدایت بسیار روشن بود: ماندن در خانه و بدون غیر ضروری سفر.

“مردم انتظار نداریم که وجود دارد به یک قانون برای آنها و دیگر حکومت برای Dominic Cummings. شماره 10 نیاز به ارائه بسیار سریع توضیح برای اقدامات خود را.”

خیابان داونینگ است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>