L مارک های مدیر عامل Wexner به عنوان سهام خصوصی شرکت طول می کشد بیش از victoria’s Secret

چنار به دست آوردن 55 درصد سهام خود در راز ویکتوریا برای حدود 525 میلیون در حالی که L برندها را حفظ باقی مانده 45 درصد است. با توجه به انتشار اخبار, L مارک را با استفاده از پول از معامله همراه با حدود 500 میلیون دلار در بیش ترازنامه نقدی به کاهش در بدهی.

حمام و بدن کار می کند که مسئول برای اکثریت قریب به اتفاق L مارک’ 2019 عامل درآمد را تبدیل به یک stand-alone شرکت عمومی است. Wexner باقی خواهد ماند یک عضو از هیئت مدیره به عنوان رئیس بازنشسته.

“ما اعتقاد داریم که جدایی از victoria’s Secret, لباس زیر زنانه ویکتوریا راز زیبایی و صورتی به یک شرکت خصوصی برگزار شد فراهم می کند بهترین راه برای بازگرداندن این کسب و کار برای خود تاریخی میزان سودآوری و رشد” Wexner در بیانیه ای گفت. “چنار که تجربه عمیق در صنعت خرده فروشی و برتر سابقه موفقیت را به ارمغان بیاورد یک دیدگاه تازه و تمرکز بیشتر به کسب و کار.”

Wexner, 82 آمده است در زیر آتش خود را برای روابط شخصی به اپستاین سرمایه که خودکشی در نیویورک زندان در ماه اوت در حالی که در انتظار محاکمه به اتهام قاچاق جنسی کودکان.

پسر روسی مهاجران Wexner تاسیس محدود در کلمبوس, اوهایو, مرکز خرید در سال 1963 و در زمان آن شش سال بعد. او خریداری راز ویکتوریا در سال 1982 برای 1 میلیون دلار قبل از خرید تعدادی دیگر از تخصص های زنجیره ای از جمله Lane Bryant, Henri Bendel و Abercrombie & Fitch در.

در زمان او افتتاح اولین Bath & Body Works فروشگاه در سال 1990 شرکت در ساخت بیش از 5 میلیارد دلار در سال در فروش. L برندها به فروش می رسد و یا چرخید بسیاری از کسب و کار در سال های اخیر و خروج از آن تنها با سه زنجیر: victoria’s Secret Pink و حمام و بدن کار می کند. آن را به حال $13.2 میلیارد دلار فروش در سال گذشته.

“لسلی Wexner اساسا ایجاد خرده فروشی به عنوان ما آن را می دانم امروز” شمعون سیگل یک خرده فروشی تحلیلگر Instinet گفت واشنگتن پست سال گذشته است. “او یکی از پدران تخصصی خرده فروشی. او ایجاد برندهای اما همچنین می دانستم که زمانی که آنها را به فروش برساند.”

هنوز هم وجود دارد شک و تردید است که از فروش خواهد بود به اندازه کافی برای بلند کردن L مارک یا راز ویکتوریا.

“بخشی از فروش و این قیمت پایین نمی خواهد کمک به این شرکت عظیم بار بدهی و نشان می دهد که چگونه از جان گذشته [L مارک] تبدیل شده است به تلاش برای خالی کردن [victoria’s Secret],” Randal Konik یک تحلیلگر برای Jefferies گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه.

“[Victoria’s Secret] نیست حتی ارزش بسیار,” او گفت:. “سود تبخیر معنی واقعی زمینه تقاضا رو به فروپاشی است. با نام تجاری خود را از دست داده در راه است.”

تحلیلگران می گویند L مارک های خود را از دست داده جای پا در سال های اخیر آن را به عنوان تلاش برای تقویت فروش در راز ویکتوریا. لباس زیر زنانه نام تجاری شناخته شده برای آن فشار تا bras و تبلیغات نوشته شده فروش کاهش 12 از گذشته 13 چهارم و به تازگی گذاشته حدود 15 درصد از آن شرکت کارکنان. به گفته تحلیلگران با نام تجاری پیام های تحریک آمیز و بیش از حد بالا مد نشان می دهد که موفق به طنین انداز با امروز خریداران که به راحتی ارزش بیش از کرست.

“راز ویکتوریا گیر کرده است در راه خود را و از تماس با آنچه مصرف کنندگان می خواهند” نیل ساندرز مدیر عامل شرکت تحقیقات GlobalData, خرده فروشی, گفت واشنگتن پست در ماه گذشته.

این شرکت همچنین به دنبال فاصله خود را از اپستاین که موفق Wexner را میلیاردها شد و از نزدیک درگیر با بنیاد خیریه برای بیش از یک دهه است. در ماه جولای, L مارک گفت: آن را به حال استخدام یک شرکت حقوقی به نقد و بررسی ارتباط آن با خوار سرمایه. آن را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شده نتایج حاصل از این بررسی است. L مارک گفت: این دو از هم جدا کرده بود راه در سال 2007 و به نام اپستین جرائم “شنیع.”

“ما اعتقاد او تا کنون شاغل و نه به عنوان نماینده رسمی شرکت” این شرکت اعلام کرد در ماه جولای.

علاوه بر نقش خود به عنوان یک پول مدیر اپستاین نیز یک متولی برای Wexner بنیاد و همچنین دو نفر دیگر از خانواده تراست از جمله یک نام برای Wexner چهار فرزند با توجه به اسناد ثبت شده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. اپستین بالایی طرف شرق عمارت که مقامات کشف و ضبط شد و در اصل متعلق به Wexner.

“استفاده از گرفته شده است توسط کسی که خیلی بیمار پس حیله گری پس از فاسد شدن چیزی است که من خجالت می کشم که من حتی به اما است که در گذشته” Wexner گفت: سرمایه گذاران در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>