کایلی Jenner می گوید فوربس جنجال بر او میلیاردر وضعیت ‘به معنای واقعی کلمه آخرین چیزی که او را نگران

کایلی Jenner گفته است که محروم بودن از او “میلیاردر” وضعیت فوربس مجله “به معنای واقعی کلمه آخرین چیزی که” در ذهن او.

روز جمعه خروجی یک گزارش با عنوان “کایلی Jenner وب نهفته است” که منابع و اسناد آن به دست آمده از Coty این شرکت است که خریداری شده 51 درصد از Jenner زیبایی با نام تجاری کایلی آرایشی و بهداشتی در ماه نوامبر سال 2019 برای 600 میلیون دلار (£486m).

با توجه به فوربس که یک سال پیش به نام Jenner “جهان جوانترین خود ساخته میلیاردر” اسناد این گزارش نشان می دهد Jenner کسب و کار است “به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربس به باور”.

در این گزارش آمده: “این کسب و کار بود که هرگز بزرگ برای شروع با و Jenners باید دروغ در مورد آن هر سال پس از سال 2016—از جمله داشتن حسابدار پیش نویس اظهارنامه مالیاتی با نادرست اعداد به کمک آب فوربس‘ برآورد کایلی درآمد و ارزش خالص.”

Jenner در پاسخ به این اتهامات در توییتر و متهم فوربس از انتشار “اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات”.

22 سال محروم دروغ گفتن در مورد میلیاردر وضعیت و سوال نشریه ادعا می کند او جعلی مالیاتی.

“‘حتی ایجاد اظهارنامه مالیاتی بودند که به احتمال زیاد جعلی’ که خود را اثبات? بنابراین شما فقط به فکر آنها بودند جعلی? مانند در واقع آنچه من خواندن” او هنوز توییتی.

Jenner اضافه شده او “خوب” و سپاسگزار او “دختر زیبا و موفق کسب و کار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>