کایل واکر هشدار داد گرت سوتگیت که خارج از زمینه رفتار را تحت تاثیر انگلستان انتخاب

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کایل واکر مستند نقض نکرده اند به پایان رسید امید خود را از انگلستان یاد اما مدیر گرت سوتگیت هشدار داده است که خارج از زمینه انجام است که همیشه در نظر گرفته شده به عنوان بخشی از روند انتخاب.

واکر عذر خواهی کرد در ماه گذشته پس از دو بار شکستن قرنطینه دستورالعمل – یک بار به میزبانی یک حزب با کارگران جنسی و بار دوم به دیدار خانواده در شفیلد – اما همچنین ادعا کرد که او “آزار” توسط رسانه ها.

منچستر سیتی راست پشت کرده است و انگلستان تماس بگیرید تا پس از تابستان سال گذشته سازمان ملل مرحله نهایی لیگ و چهره رقابت سختی در موقعیت خود را از امثال ترنت الکساندر-آرنولد کیه Trippier و هارون Wan-Bissaka.

سوتگیت گفت که او نمی خواهد قضاوت هر بازیکن تنها در رفتار خود در طول مستند اما افزود که تکرار موارد unprofessionalism و سوء رفتار خارج از زمین را نمی توان نادیده گرفت یا نه.

“هنگامی که شما در حال برخورد با مردان جوان همیشه وجود خواهد داشت تجاوزات و من هرگز تصمیم گیری در کسی بر اساس یک اشتباه و یا یک قضاوت” سوتگیت گفت.

کایل واکر هشدار داده شده است در مورد کردن زمینه رفتار

“اما به همان اندازه من همین حالا زیاد است و ما گروهی از کارکنان همین حالا زیاد است و شما به طور مداوم در قضاوت و ارزیابی مردم و ایجاد یک تصویر از آنچه شما می خواهید برای کار با.

“ما قضاوت در این زمینه و ما قضاوت کردن در این زمینه است. چه شخصیت ؟ چه شخصیت است ؟ ما خواهد بود با دور برای یک مستند از 40-60-80 روز اگر ما به یک دوره از مسابقات است. چه کسانی هستند که مردم به مقابله با آن ؟ آنها واقعا اختصاص داده شده به اندازه کافی است ؟ آنها به اندازه کافی حرفه ای?

“بنابراین من می خواهم به را انتخاب کنید نه کسی به خاطر چیزی که اتفاق افتاده در این دوره در هر سه اما ما یک تصویر تشکیل تمام وقت از زندگی مردم است و جایی که آنها هستند و تمام کسانی که همه چیز.”

سوتگیت را به رهبری انگلستان به مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان امسال اگر نه برای همه گیر است اما هنوز هم به دنبال ساخت یک کار حرفه ای, فرهنگ در میان بازیکنان خود پیش از مسابقات موکول تابستان آینده.

“شخصیت مهم است,” او گفت:. “اگر ما در حال رفتن به یک تیم برنده با تمام مستند من تا به حال زمان برای تماشا و پادکست من در زمان حال به گوش دادن به آن مشتاق است که شخصیت خود را ارشد بازیکنان و نفوذ بازیکنان و رانندگی در این تیم بسیار مهم است.

“به عنوان مدیر شما در حال چیدن تیم به نمایندگی از شما و در این مثال کشور خود را و شما باید به افراد قابل اعتماد و شما را به می دانم آنچه شما در حال رفتن به دریافت کنید.

“من اغلب به یاد داشته باشید تری [Venables] صحبت کردن در مورد یک زن و شوهر از بازیکنان زمانی که او مدیر انگلستان گفت:” او یک بازیکن بزرگ در روز خود را اما چگونه من می دانم که زمانی که روز خود را است?’

“شما احمق اگر شما چشم پوشی از برخی تکرار سیگنال های که اتفاق می افتد. کمی long-winded, پاسخ, اما بلند و کوتاه از آن است که من نمی خواهد قضاوت مردم در مورد آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر اما برای برخی از ما ساخت یک تصویر از شواهد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات