Kyle Larson حقوق است اما به عنوان یک جام نسکار راننده نیست یکی از آنها

لارسون و همه شهروندان ایالات متحده لذت بردن از قانون اساسی حفاظت شده حق بیان خود را — حتی در بی حرمتی منفور و توهین آمیز راه. اما انجام این کار می تواند عواقب داشته باشد.

رانندگی یک جبهه در حال اجرا فنجان ماشین است نه یک حق. این یک امتیاز است که به دست آورده است و یکی است که می تواند دور گرفته شده است.

کلمات مهم است.

لارسون, 27 بود هفتم در جام, جدول رده بندی سری زمانی نسکار خود را به حالت تعلیق 2020 فصل در ماه مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. مانند بسیاری از رانندگان همکار او پس از اتحاد دامن زده رقابتی خود را آتش در iRacing حوادث هستند که بصورت زنده برای مخاطبان است که قادر به تماشا و گوش دادن در. که آنچه که او انجام شده بود یکشنبه رقابت در غیر نسکار “مونتزا جنون” iRacing نمایشگاه زمانی که او به زبان آمده نژادی لکه دار کردن گیریم کلمات خود را نمی شد در حال پخش.

لارسون ارسال شده یک ویدیو عذرخواهی در رسانه های اجتماعی شنبه گفت: “من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید گفته شود. وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.”

این کافی نیست برای منصرف کردن کارفرمای خود Chip Ganassi مسابقه از تعلیق او را به طور نامحدود.

نسکار دنبال کت و شلوار به طور نامحدود به حالت تعلیق لارسون از طریق یک بیانیه که brooked هیچ کمک هزینه برای لارسون زبان. “ما عضو انجام دستورالعمل های روشن در این زمینه و ما در اجرای این دستورالعمل به حفظ یک محیط جامع برای کل صنعت و فن پایه” نسکار بیانیه بخوانید.

در ضمن لارسون عمده حامیان مالی از جمله مک دونالد شورلت اعتباری و یک بانک قطع روابط.

Chip Ganassi مسابقه اخراج او روز شنبه در تماس تلفنی با نظر او “هر دو توهین آمیز و غیر قابل قبول به خصوص با توجه به ارزش های سازمان ما است.”

آن عمل درست گرفته شده برای حق دلیل است. لارسون را لکه دار نمی منعکس کننده ارزش های این تیم است.

برخی در دفاع از استفاده از n-کلمه به بیان شخصی — و نه در نظر گرفته شده به عنوان یک نژادی لکه دار کردن اما روال بحث زباله و یا حتی مهرورزی. به عنوان یک 2014 واشنگتن پست اکتشاف n-کلمه شیوع در آمریکا بومی این نتیجه رسیدند: “آن سرپیچی سیاه-و-سفید تفاسیر و سخت-و-سریع قوانین” و باید بررسی از نظر “زمینه مالکیت و درجه ای است که باید آن را افسار به آن افتضاح تاریخچه — و یا مجموعه ای از آن است.”

در یک ورید مشابه بسیاری از دفاع از خود را نمایش مؤتلفه پرچم با توضیح که آنها مشاهده نمی آن را به عنوان نمادی از نژاد پرستی بلکه بیان افتخار میراث جنوبی.

اگر نسکار درایو برای تبدیل شدن به یک ورزش است که از همه این است که صادقانه آن را باید ارزش های خود را روشن در هر دو متهم کلمات و نمادها.

سابق نسکار رئیس برایان فرانسه اقدام به انجام این کار آن را به عنوان مربوط به مؤتلفه پرچم در سال 2015 زمانی که او آن را به نام یک “حساس نماد” و درخواست هر چند متوقف کوتاه نیاز به آن را حذف از نسکار speedways.

در سرعت تعلیق لارسون در دوشنبه نسکار ساخته شده روشن است که n-کلمه هیچ جایی در آن محل کار.

تا جایی که این ترک بیکاری لارسون?

او باید نیست.

لارسون استعداد است بدون شک. با شش حرفه هورن و حرفه ای-بهترین ششم-پایان محل در سال 2019 جدول رده بندی جام جهانی, او در سرعت به یکی از نسکار ستاره روشن.

در بسیاری از احترام خود را در زمينه آینه است که از چهار بار قهرمان نسکار جف گوردون. بومی کالیفرنیا که در آغاز مسابقه در سن 7, لارسون honed مهارت های خود را در انواع اتومبیل و سری. بر خلاف گوردون خود را از تغییر باز کردن چرخ اتومبیل به اتومبیل های سهام هموار شد, در بخش, توسط نسکار درایو برای تنوع برنامه. لارسون مادر ژاپنی آمریکایی و پدربزرگ و مادربزرگ خود را صرف زمان در آمریکا اردوگاه های اقامت اجباری در جنگ جهانی دوم است.

لارسون برجسته خود را به سرعت در اتومبیل های سهام. او نام 2013 rookie سال در نسکار در سراسر کشور سری و سپس rookie سال در نسکار نخبگان سری جام سال بعد.

اما همه استعداد لارسون است که به سختی یک بار در یک نسل مسابقه. وجود دارد دیگر گرسنه و مشتاق رانندگان در باز کردن چرخ مسابقه و سهام-مسابقه ماشین فیدر سیستم با مقایسه بالقوه است.

صرف نظر از قصد پشت لارسون لکه دار کردن — آیا سخنرانی نفرت ساده و بی مبالاتی یا ساده حماقت — هیچ بهانه ای وجود ندارد. و هیچ راهی وجود دارد به قاب آن را در یک بی اهمیت نور است.

یک جام نسکار راننده یا راننده در هر معتبر سری — هرگز به شدت مورد عملکرد در پشت چرخ. آن است که به همان اندازه — و نه اسمی و یا در — مورد یک شرکت سیار و به صورت عمومی از اسپانسر می پردازد که این تیم صورتحساب. که معامله رانندگان ثبت نام در برای در تمام سطوح.

وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از فنجان-رانندگان شایسته است که می تواند فشار گاز و به نوبه خود چرخ برای توجیه استخدام کسی است که استمرار گذشته که نسکار نیاز به رد و کسانی که پروژه های یک تصویر است که هیچ سازمانی حمایت می آورم.

نه نسکار تعلیق و نه Ganassi را شلیک کرده است را تکذیب کرد لارسون از این فرصت برای ایجاد یک زندگی. اما آنها حداقل در حال حاضر او را تکذیب کردند برجسته ترین پلت فرم نسکار را ارائه کرده است: یک صندلی در پشت چرخ از یک جبهه در حال اجرا فنجان ماشین — در این مورد No. 42 شورلت کامارو.

کلمات مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im