کایل آلن انتظار نیست با Redskins. در حال حاضر او کار را به نفع خود شروع کار است.

“نوع تصادفی” آلن گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه. “من واقعا انتظار برای دریافت معامله شد. … تجربه جالب. اما فقط صحبت کردن با مربیان صحبت کردن به ران من فکر می کنم این انتظار است که به در آمده و رقابت برای [شروع] ، من فکر می کنم که این یک فرصت عالی.”

ردسکینز’ کارفرمایی استراتژی به نظر می رسد این شرط در دراز مدت در Dwayne هاسکینس در سال گذشته شماره 15 پیش نویس انتخاب و ذخیره کردن آلن به عنوان یک بیمه نامه است. این طرح مربوط به خصوص در حال حاضر با توجه به اینکه رمان coronavirus همه گیر است و تهدید به محدود کردن NFL تیم offseason فعالیت است. اگر هاسکینس متاثر از مقدار محدود از زمان برای یادگیری جدید جرم آلن آشنایی با سیستم جدید هماهنگ کننده توهین آمیز اسکات ترنر ارائه می کنند صاف موقت.

ردسکینز اعتماد به نفس در آلن به خاطر او پر مشابه از درجه اعتبار ساقط فصل گذشته. زمانی که ستاره کارفرمایی Cam Newton آسیب آلن آغاز شده و 12 بازی تکمیل 62.1 درصد از خود عبور برای 17 touchdowns و 15 interceptions. ردسکینز متلاطم دوم-سال تماس گیرنده سیگنال در طول 29-21 پیروزی در هفته 13 که معلوم بود ریورا آخرین بازی با پلنگ.

هنگامی که توصیف فرهنگ ریورا را به ردسکینز, Allen, فکر بازگشت به این لحظه ریورا گفت تیم او اخراج شده است.

“وجود ندارد خشکی چشم در اتاق” آلن گفت. “هر کس تا به حال یک تن از احترام به او. او ساخته شده است که فرهنگ. . . . [در واشنگتن وجود دارد رفتن به یک احترام متقابل بین همه بازیکنان و مربیان است.”

توماس دیویس یک linebacker که امضا شده با Redskins این offseason تکرار کسانی که احساسات خود را در طول مقدماتی کنفرانس تماس بگیرید. او را در راه بازی در یک نقش مشابه به آلن به عنوان یک همکار سابق Panthers بازیکن وظیفه دارید با کمک هم تیمی های جدید خود را یاد بگیرند ریورا سیستم. او را درک نقش خود را به ارائه veteran, رهبری, و او معتقد است که خواهد شد که نیمی از نبرد است.

“وجود دارد بازیکنان بزرگ در این تیم” او گفت:, و اضافه کرد که آنها فقط نیاز به بهتر مربی برای رسیدن به پتانسیل خود را.

برای آلن رقابت چیزی جدید است. او شده است در نامشخص کارفرمایی شرایط پس از کالج. در Texas A&M او منعکس در داخل و خارج از شروع نقش خود را در دو فصل اول از جمله بی دست و پا در نبرد با زمان آریزونا کاردینالز استارت Kyler موری در سال گذشته شماره 1 پیش نویس انتخاب کنید. آلن نمی دانم هاسکینس فراتر از دست دادن آنها به اشتراک گذاشته شده پس از سال گذشته Redskins برنده اما او خار این ایده ممکن است آن را بی دست و پا برای رسیدن به هر یک از دیگر در حالی که رقابت. آنها پیامک از او پیوست Redskins آلن گفت و درک این است که یک کسب و کار است.

جدید کارفرمایی قاب تجربه خود را به عنوان یک مثبت. ترنر سیستم مبتنی بر مفاهیم پدرش Norv مورد استفاده در طولانی NFL حرفه ای که شامل هفت سال روی لئامت دادن به ردسکینز’ سر مربی پس از تماس طولانی و پیچیده است. وجود دارد “تن” از تشکل ها و مفاهیم و نقش. آلن استنشاق این طرح زمانی که او به Panthers — گفت: در جلوی آینه رفتن بیش از آنها را هر شب تکرار آنها در هر زمان — و او احساس اعتماد به نفس در توانایی های خود را به اجرای جرم برای چهار تا شش هفته.

“تداوم با سیستم بزرگ است برای من و من فکر می کنم آن را برای رفتن به بزرگ برای این تیم بیش از حد” او گفت:. “اگر ما یک مقدار زیادی از [سازمان فعالیت های تیم] یا اصلا OTAs در آن به حداقل کسی در این تیم شانس با تجربه در سیستم قادر به تدریس آن را به بچه های دیگر و جرم است.”

آلن نمی داند که بسیاری از هم تیمی های خود. او نمی باید یک تیم-صادر اپل هنوز پس از او نبوده است قادر به تماشای ویدئو و او نمی دانم جدید خود را گسترده گیرنده به جز “ستاره برک آوت” تری McLaurin و استیون سیمز جونیور بوده و حد عالی رساندن بازی خود را در اورنج کانتی, کالیفرنیا., پس از Feb. 1 با یک خدمه از جمله نیویورک جتز کارفرمایی سام Darnold و لوایح بوفالو کارفرمایی جاش آلن.

این است که آلن معمول offseason برنامه. Coronavirus واقعا تحت تاثیر آموزش های خود را فراتر از پیدا کردن یک خانه محلی سالن ورزشی که به طور منظم یک بسته. آن را ترک کرده است او در یک روال از بیدار شدن از خواب در حدود ساعت 9 صبح آموزش تا 1 p. m. و اگر وجود دارد هیچ فیلم و مطالعه و پر کردن وقت. او Darnold و آلن بازی کرده اند کارت به تماشای فیلم ها و ریخت و زمان به جدید Call of Duty بازی های ویدئویی.

“این بسیار خسته کننده در حال حاضر من قصد دارم با شما صادق” آلن گفت: بعد از ظهر سه شنبه پس از اتمام تمرین. او آهی کشید و به ظاهر فکر کردن در مورد چگونه زمان است که همه در حال اجرا با هم. “ما باید بقیه روز را با مطلقا هیچ چیزی برای انجام.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>