کوشنر گزارش متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن او نباید تست برای coronavirus در ماه مارس برای جلوگیری از spooking بازار

که آهسته سرعت که در آن coronavirus تست انجام شده در ایالات متحده ممکن است با تشکر از ریاست جمهوری در قانون Jared کوشنر هشدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل بیماری همه گیر است که انجام بیش از حد تست ممکن است صدمه زدن به بازار.

با توجه به بار مالی گزارش حفاری به کاخ سفید در واکنش به کروناویروس یک منبع نزدیک به رئیس جمهور گفت: آقای کوشنر گزارش توصیه پدر در قانون Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام تست توده بیش از ترس آن ممکن است مخزن بازار.

“جارد شده بود با این استدلال که تست بیش از حد بسیاری از مردم و یا سفارش بیش از حد بسیاری از طرفداران خواهد روح بازارها و بنابراین ما فقط باید آن را انجام دهد” این منبع گفت. “مشاوره که کار می کرد به مراتب بیشتر قدرت در [تهمت] از آنچه دانشمندان می گفتند. او فکر می کند آنها همیشه مبالغه.”

آیا کاخ سفید را در برابر انجام تست توده بود و در نتیجه رهبری بی کفایت و یا عمدا تاخیر برای محافظت از پول سرمایه گذاران این نتیجه همان بود; بازار سقوط کرد و بدون در نظر گرفتن حداقل 36 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است.

کاخ سفید هنوز مشخص نیست چگونه این برنامه به سطح شیب دار تا تست و ردیابی به سطح لازم برای حاوی ویروس است.

پس از همه گیر شروع به صورت جدی در ایالات متحده آقای کوشنر شده است نقطه کانونی مختلف عجیب و غریب و گیج کننده حوادث به کروناویروس پاسخ تلاش.

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر آقای کوشنر گزارش خواسته نسبی خود – یک پزشک اورژانس – برای کمک به او را تدبیر پاسخ به همه گیر. دکتر رفت و به Facebook گروه “Bad Ass F****** پزشک اورژانس” به منبع پاسخ درخواست “تنها جدی پاسخ.”

نیویورک تایمز گزارش داد که آقای کوشنر همچنین نیروی محرکه ای است که تحت فشار قرار دادند و این ایده از یک “ملی” در وب سایت ساخته شده توسط گوگل برای رسیدگی به کروناویروس تست. این سایت هرگز به دست می آمد اما نه قبل از Mr تهمت سعی در فروش آن به مردم آمریکا در تلویزیونی باغ گل رز گفتار.

در آغاز آوریل آقای کوشنر بحث با خبرنگاران بیش از هدف فدرال ذخایر این استدلال که “از آن قرار است به [دولت های فدرال] ذخایر آن را قرار است به آمریکا که انبارهای آنها سپس با استفاده از” با وجود این ذخایر به صراحت ایجاد شده برای هدف کمک به ایالات متحده در طول زمان بحران.

هنگامی که آن را در واقع انجام legwork از منابع جدید PPE, نیویورک تایمز گزارش داد که آقای کوشنر قرار دادن با هم یک تیم از 20 سال, داوطلبان تا حد زیادی پیش نویس از شرکت های سرمایه گذاری و مشاوره سازمان که تا به حال هیچ تجربه ای در بهداشت و درمان و یا تدارکات.

بعد آقای کوشنر – که نظارت بر دولت “زنجیره تامین نیروی کار” آشکارا اعتراف کرد به بازی مورد علاقه هنگامی که آن را به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی به بیمارستان. در یک کنفرانس مطبوعاتی آقای کوشنر بازگو حادثه که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “در نیویورک” نامیده می شود به او بگویید که در نزدیکی بیمارستان ها فاقد PPE. پس از آقای ترامپ گفته آقای کوشنر در مورد تماس آقای کوشنر به نام مدیر عامل شرکت نیویورک بهداشت + بیمارستان که به او گفت آنچه را که آنها مورد نیاز است. در پاسخ آقای کوشنر ارائه ارزش یک ماه از N95 ماسک از فدرال ذخایر.

و اخیرا آقای کوشنر را ناتوانی در ارائه یک پاسخ روشن به سوال سمت چپ خبرنگاران اشتباه زمانی که – طی مصاحبه ای با زمان magazine – از او پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه سناریو که در آن او می تواند تصور کنید که در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی که به تعویق افتاد.

“این بیش از حد در آینده به” آقای کوشنر گفت: قبل از گفتن وجود دارد “هیچ چیز او آگاه بود” با توجه به تعویق انداختن انتخابات است.

یک خبرنگار فشرده او را به ارتکاب به 3 نوامبر تاریخ انتخابات که آقای کوشنر گفت که او نمی تواند انجام دهد به دلیل نبود تصمیم خود را. او گفت که 3 نوامبر تاریخ هنوز “این طرح است.”

به جای به سادگی بیان کرد که هیچ برنامه ای برای حرکت در این انتخابات پس از آن لازم الاجرا توسط, قانون اساسی ایالات متحده اتفاق می افتد در 3 نوامبر آقای کوشنر را خطرناک noncommittal پاسخ چپ خبرنگاران تلاش برای خواندن بین خطوط.

به گزارش ان بی سی نیوز روز سه شنبه آقای کوشنر روشن نظرات خود را گفت که او نمی خواهم درگیر شده است در هر گونه بحث در مورد انتخابات و تاریخ آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>