کردی به رهبری نیروهای قرار شورش داعش بازداشت شدگان در زندان در سوریه

آلیس Martins برای واشنگتن پست

در ماه اکتبر, عکس یک دختر 14 ساله peeks از یک سلول نگه داشتن مردان و پسران را متهم داعش در یک زندان شلوغ کنترل کرد رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک در حسکه سوریه.

بیروت — کردی-رهبری نیروهای در روز دوشنبه قرار دادن یک شورش در یک زندان در شمال شرق سوریه به صورت سابق دولت اسلامی جنگجویان داعش پس از شکایت در مورد شرایط خود را کنترل ضبط از قطعات تاسیسات.

ایالات متحده-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک گفت: شورش بود quelled توسط دوشنبه شب بیشتر از 24 ساعت پس از زندانی در داخل شکست و درب را شکست و پایین دیوار و در زمان بیش از حداقل یک بال از زندان است.

“با توجه به تلاش های انجام شده توسط نیروهای ما & سریع مداخله در برابر نافرمانی از داعش بازداشت شدگان در داخل یک زندان ما قادر به جلوگیری از فاجعه & کنترل. هیچ زندانی, فرار,,” این SDF فرمانده ژنرال مظلوم Kobane عبدی گفت: در حساب توییتر خود را.

زندان شورش بود و جدی ترین و در عین حال توسط هزاران نفر از سابق جمهوری آذربایجان بازداشت شده در زندان در منطقه به طور معمول در تنگ و پر ازدحام شرایط است که باید کشیده انتقاد از گروه های حقوق بشر.

[جهادی است که هیچ کس می خواهد]

قیام همزمان با نصب ترس در سراسر شمال شرق سوریه که coronavirus خواهد رسید در جنگ زدگان منطقه به طور بالقوه عواقب ویرانگر در زندانهای شلوغ. مقامات ایالات متحده می گویند حدود 10000 جنگجویان خارجی از ده ها تن از سازمان ملل و اعضای خانواده برگزار می شود در بازداشتگاه ها و اردوگاه وجود دارد, همراه با دهها هزار نفر از سوری ها و عراقی ها.

کردی مقامات بلند هشدار داده است که آنها فاقد منابع به طور نامحدود بازداشت چنین تعداد زیادی از مردم و خواست دولتها در سراسر جهان برای بازگرداندن اتباع خود که داوطلب برای پیوستن به دولت اسلامی است. بسیاری از کشورها حاضر به انجام این کار ترس که سابق مبارزان را یک تهدید امنیتی پس از بازگشت آنها.

این SDF را مظلوم — که می رود توسط یک nom de guerre — گفت: ناآرامی ها نشان داد که نیاز به جامعه بین المللی برای کمک به حل و فصل این بار در عراق مقامات چپ به مدیریت دستگیر شدند. “متحدان ما باید در پیدا کردن سریع راه حل اساسی برای این مشکل بین المللی” او هنوز توییتی.

شورش آغاز شد و یکشنبه شب در یک زندان در شهر حسکه که خانه حدود 5000 دولت اسلامی مبارزان از چندین ملیت اسیر گرفته شده بودند که پس از این گروه موضع نهایی در روستای Baghouz کردی مقامات و روزنامه نگاران محلی گفت.

“تروریستهای داعش توانسته بیش از طبقه اول در حسکه زندان” SDF سخنگوی مصطفی بالی در حساب توییتر خود نوشت. “برخی از آنها موفق به فرار و نیروهای ما در حال جستجو برای دستگیری آنها.” SDF مقامات بعد گفت که همه زندانیان را به خود اختصاص داده است.

سرهنگ Myles B. Caggins III سخنگوی ائتلاف بین المللی گفت: آمریکا نیروی ارائه SDF با نظارت هوایی به دنبال فراری و به مانیتور برای هر نشانه ای که ممکن است نشان می دهد یک “توطئه بزرگتر.”

فیلم ارسال شده توسط یک روزنامه نگار در صحنه صبح روز دوشنبه نشان داد اعضای SDF خزنده در اطراف خارج از دیوار زندان نشان می دهد که آنها هنوز هم نمی آورد این تاسیسات تحت کنترل است. زندانیان کنترل ضبط از یک بخش از زندان پس از آنها غیر فعال دوربین های مدار بسته را شکست درب فلزی و سپس استفاده از آنها را به سر و صدا کردن دیوار در بین سلول های زندان است. “شورش است که هنوز هم در حال انجام” روزنامه نگار گفت.

نظارت تصویری و فیلم از داخل زندان در شب یکشنبه نشان داد زندانیان در نارنجی لباس محکم کهنه هم در یکی از سلول ها و نگه داشتن نشانه ای جذاب برای مداخله بشردوستانه بین المللی و نیروهای ائتلاف به کاهش شرایط خود را.

قبلی فیلم از سلول های زندان دیده توسط واشنگتن پست و خبرنگاران در سفر سال گذشته نشان داد که مردان با هم بسته بندی شده آنقدر محکم است که آنها افتاد بیش از یک دیگر به عنوان آنها سعی در حرکت در سراسر اتاق. برخی از نشست های کوچک, تنگ, محافل, عمیق در گفتگو. دیگران دراز خیره به فضا و چند دیده می شود می تواند چنگ در چهره خود را.

Spain agent گزارش از لندن است. Asser خطاب در پاریس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در داخل سوریه پرتکاپو داعش زندانها: مردان شکسته کودک زندانیان و سفارشات برای شکستن رایگان

با وجود بغدادی حمله برخی از تحلیلگران سوال ایالات متحده توانایی برای جلوگیری از داعش تجدید حیات

ترس در شمال سوریه به عنوان نیروهای ایالات متحده عقب نشینی و آتش بس به پایان می رسد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>