کره ای, باشگاه فوتبال همچنین با استفاده از فیلم عروسک برای پر کردن صندلی های خالی

“ما می خواهم برای عذرخواهی به طرفداران” این باشگاه در بیانیه ای گفت: در رسانه های اجتماعی. “ما بسیار متاسفم در مورد حمایت از مانکن که قرار داده شد در طول بازی در مارس 17. این مانکن ممکن است ساخته شده است به نگاه و احساس واقعی انسان, اما آنها نه برای استفاده جنسی — تایید شده توسط تولید کننده از ابتدا.”

زندگی-اندازه عروسک عینک ماسک صورت و شد مطرح شده در تعدادی از موقعیت های به ظاهر برای تشویق این عمل بر روی زمین. بیست و هشت نفر زن و دو مرد بودند با توجه به بی بی سی و برخی از عینک مواردی که آگهی وب سایت های بزرگسالان.

“آنها قرار بود به تمام آرم ها را قبل از بازی آغاز شده است” Dalkom مدیر چو جوان-ژوئن به بی بی سی گفت: “اما وجود دارد چند hairbands و آرم سمت چپ گرفتار توسط [با] چشم های عمومی.”

این باشگاه در گفت و گو با امید به “انجام کاری با نشاط در این زمان دشوار است. ما را به فکر می کنم سخت در مورد آنچه که ما باید انجام دهید برای اطمینان حاصل شود که چیزی مانند این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

Lee Ji-hoon یک FC سئول رسمی به بی بی سی گفت که این تیم تا به حال بررسی به Dalkom پس زمینه و اضافه شده است که عروسک نگاه کرد “بسیار انسانی است.”

قوانین لیگ ناکرده نامناسب و یا جنسی, تبلیغات, پس FC سئول می تواند جریمه نقدی محکوم شد. “این آسان نیست که می گویند که آیا این قوانین را می شکند آن را به عنوان یک تخلف آشکار” یک ناشناس K لیگ گفت: با توجه به اخبار سایت OSEN (از طریق ESPN). “ما در حال تلاش برای روشن شدن تفسیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>