لیگ بیس بال کره ای توقف برنامه ریزی برای بازگشت به طرفداران می ایستد در میان coronavirus سنبله

در نهایت لیگ برنامه ریزی شده به اجازه می دهد تعداد محدودی از علاقه مندان به بازگشت به استادیوم شاید شروع این آخر هفته. اما همانطور که در گزارش روز شنبه توسط Jeeho Yoo از Yonhap News Agency های KBO قرار داده است این برنامه را بر روی خود نگه دارد در میان سنبله در جدید کروناویروس موارد در کشور است.

کره جنوبی گزارش داد 79 جدید کروناویروس موارد در پنجشنبه ترین آن را دیده است در نزدیک به هشت هفته و سوم راست بعد که این تعداد افزایش یافته است. با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) بسیاری از موارد از یک خوشه شیوع در یک انبار اجرا شده توسط این کشور بالا خرید آنلاین و شرکت در بوچئون, 16 کیلومتری غرب پایتخت سئول.

مقامات بهداشتی در منطقه پایتخت است که بر خلاف دیگر مناطق در جهان هرگز کاملا قفل شده است و در میان همه گیر را دوباره اجرا اجتماعی افزایش فاصله گرفتن قوانین از طریق ژوئن 14, بسته شدن اماکن عمومی مانند موزه ها و اماکن عبادت و مشاوره کافه ها و رستوران ها در منطقه به خطر بیاندازد. Jeong Eun-Kyeong مدیر KCDC گفت: این محدودیت ممکن است نیاز به گسترش در سراسر کشور شامل آخرین سنبله.

“تعداد زیادی از مردم و یا مکان ما را مجبور به ردیابی در حال افزایش هندسی,” او گفت:. “ما بهترین های ما برای ردیابی تماس و پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه اما محدود به این تلاش. وجود دارد نیاز به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله در مناطقی که این ویروس در گردش است به زور مردم را به اجتناب از امکانات عمومی و سایر فضاهای شلوغ.”

این KBO در ابتدا برنامه ریزی شده شروع به فروش حدود 30 درصد از آن در دسترس بلیط به طوری که طرفداران می تواند به حفظ مناسب فاصله اجتماعی در ballparks Yoo گزارش. با طرفداران در غرفه لیگ 10 تیم متوسل به غریب اقدامات برای پر کردن صندلی با استفاده از مقوا cutouts و به کارگیری حیوانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de