کوبه برایانت بیوه می گوید مغز نمی تواند روند از دست دادن او در عاطفی Instagram غلیان احساسات

کوبه برایانت بیوه می گوید مغز او “حاضر به قبول” است که هر دو شوهر و مادر Gianna رفته است.

در یک عاطفی Instagram پست در کنار یادبود ویدئو Vanessa نوشته است: “من نمی توانم روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است.”

او اضافه کرد که او احساس می کند عصبانی است که او قادر به از خواب بیدار هر روز که “کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت” اضافه کرد: “او بسیار زندگی به زندگی می کنند.”

اما او گفت که او می داند که او باید قوی برای او سه دختر دیگر گفت: او دیوانه است که او نمی تواند با کوبه و جی جی اما “خدا را شکر من در اینجا با ناتالیا Bianka و کاپری”.

او اضافه کرد که او می داند که احساسات خود را در حال “عادی … بخشی از فرایند هایی” بود اما تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن به دیگران کمک کند که به طور ناگهانی از دست عزیزان.

او به پایان رسید پیام او گفت: “خدا من کاش اینجا بودند و این کابوس خواهد بود. دعا برای همه قربانیان این تراژدی وحشتناک. لطفا ادامه به دعا برای همه است.”

بسکتبال افسانه 41 و 13 ساله دختر هستند نه افرادی که کشته شدند پس از خصوصی هلیکوپتر آمد در خارج از لس آنجلس در ژانویه 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>