کوبه برایانت حضور در همه جا در یک سودا NBA همه ستاره بازی

این آخر هفته در شیکاگو متفاوت بود — هر دو برای جیمز و برای NBA در بزرگ — با توجه لیکرز افسانه کوبه برایانت مرگ غم انگیز ماه گذشته. کمیسر NBA آدم نقره ای قرار داده و در صورت شجاع شنبه شب با ارائه یک تمدید قدردانی از برایانت و تغییر نام All-Star Game جایزه به افتخار او. اما جیمز غیر معمول سکوت در روز رسانه منعکس یادآوری شرایطی که بسکتبال جامعه سعی در افتخار برایانت در حالی که آن را در ادامه به سرند.

“او را به تماشای بیش از آمریکا و” جیمز گفت: از برایانت که درگذشت در سن 41 همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26. “من واقعا نمی خواهید به نشستن در اینجا و بحث در مورد آن بیش از حد. این یک موضوع بسیار حساس.” در نادر حرکت جیمز مودبانه کاهش یافته است به پاسخ زمانی که یک خبرنگار از او پرسید برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را شخصی حافظه برایانت. “باقی می ماند که با من,” او گفت:.

جیمز رهبری تیم LeBron در برابر میلواکی دیگران رو به جلو Giannis Antetokounmpo و تیم Giannis در طول روز یکشنبه همه ستاره بازی که در خدمت به عنوان یک تمدید ادای احترام به Bryants. هر بازیکن در تیم LeBron عینک نیوجرسی شماره 2 Gianna شماره در AAU تیم. هر بازیکن در تیم Giannis عینک No. 24, برایانت شماره پیراهن. هر دو تیم به تن نیوجرسی تکه که برجسته نه ستاره به نمایندگی نه هلیکوپتر قربانیان و بازی را به ثمر رساند فرمت تغییر شد به طوری که هر تیم تعقیب یک هدف امتیاز از 24 امتیاز در سه ماهه چهارم اعلام می شود برنده است.

در واقع برایانت بود در همه جا آخر هفته. نام و تصویر خود را به نظر می رسد در پشت اعتبار دست به رسانه ها و اعضای NBA کارکنان. پیشین لیکرز به جلو Pau Gasol در سخنرانی خود افتخار قبل از جمعه شب Rising Stars Challenge. پورتلند تریل بلیزرز گارد Damian Lillard عینک کت که به عنوان خوانده شده “Mamba برای همیشه” در حالی که رپ قبل از اسلم غوطه دادن مسابقه شنبه شب و لیکرز مرکز دوایت هاوارد عینک شماره 24 در قفسه سینه خود را در حالی که رقابت در این رویداد است.

مقدار نقره را در کنفرانس خبری اختصاص داده شده بود به تجلیل برایانت و سابق NBA کمیسر دیوید استرن که فوت Jan. 1 پس از تحمل یک مغز خونریزی در ماه دسامبر.

“[کوبه] و دیوید هر دو مصمم به پیروزی” نقره گفت. “آنها می تواند در زمان های سخت است زیرا آنها به ترتیب اولویت برنده و اغلب آنها نمی باید زمان برای برخی از niceties در اطراف روابط شخصی به دلیل آن بود در مورد برنده شدن. بنابراین بسیاری از [این نسل بازیکنان] رشد با کوبه خود را به عنوان مدل نقش به عنوان یک بازیکن [و] به عنوان یک رقیب. او در بر داشت یک راه برای اتصال به بسیاری از این نسل فعلی. او در صحبت کردن به آنها در مورد اعتقاد به در برد — که اضافی درایو درونی که هیولایی به نام او آن بود که لازم به واقعا یک قهرمان است.”

روز یکشنبه همه ستاره بازی باز با یک سخنرانی از لیکرز legend Magic Johnson, که منجر هشت دوم لحظه سکوت بعد از پرسیدن این همه ستاره و ایالات مرکز جمعیت به دست نگه دارید.

“ما به شما هرگز دیگر بازیکن بسکتبال کاملا مانند کوبه” جانسون گفت. “نمره 81 امتیاز در یک بازی [2006]. نمره 60 امتیاز در آخرین بازی [2016]. و سپس با برنده شدن پنج NBA است. آنچه من واقعا افتخار می کنم از زمانی که ما فکر می کنم در مورد کوبه برایانت — وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در لس آنجلس که آیا یک خانه. کوبه مبارزه بود به آنها را به خانه و پناهگاه هر روز. او پرشور در مورد آن است. او همچنین پرشور در مورد بزرگ بودن شوهر, پدر, و فیلمساز. همه ما در حال صدمه زدن به. این زمان سختی برای NBA خانواده است.”

این pregame مراسم در ادامه با ادای احترام موسیقی از جنیفر هادسون که سنگ “برای همه ما می دانیم” و دکلمه شعر توسط مشترک که متصل برایانت و دوران کودکی خود را بت شیکاگو بولز افسانه مایکل جردن. “حتی در تاریک ترین زمان” شیکاگو رپر و بازیگر شعر این نتیجه رسیدند: “شما احساس کوبه نور.” تصاویر برایانت و دختر خود را نمایش داده شد در مرحله قبل از پخش معرفی و عرصه چراغ روشن به لیکرز’ بنفش و طلا.

خیلی از روز یکشنبه بازی بود در مقابل نسبتا آرام جمعیت که تشویق های برجسته اما در غیر این صورت نشسته در سکوت نسبی. برایانت کشباف قابل مشاهده بودند در طول غرفه از جمله در courtside صندلی که در آن NBA افسانه Allen Iverson عینک زرد شماره 8 لیکرز نیوجرسی.

در دادگاه چند بازیکن ارائه کوچکتر شخصی ادای احترام کردند. Miami Heat مرکز بم Adebayo عینک برایانت را امضا نایک کفش و Phoenix Suns گارد Devin بوکر عینک برایانت قنتد, ژاکت طول warmups.

وجود لحظات به یاد ماندنی در طول تعطیلات آخر هفته در شیکاگو از یک توفان برف ترساندن در روز پنج شنبه به رئیس جمهور سابق باراک اوباما دیدار و صهیون ویلیامسون افزایش ستاره ها اولین بار در روز جمعه به جرثقیل جونز جونیور بحث با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه پیروزی در روز شنبه. اما برایانت مرگ آویزان بر رسیدگی به تبدیل یک به طور معمول خیلی خوشحال ویترین به یک زمان جدی از انعکاس.

“او بت من. او مایکل جردن از نسل ما” گفت: Antetokounmpo های NBA 25 ساله حاکم MVP. “او یکی از کسانی که به بازگشت به بازی خیلی به بازگشت به بازیکنان است. بسیاری از مردم هنگامی که آنها خیلی بزرگ آنها که نمی کنند. وجود دارد یک نقل قول که استعداد بی ارزش است اگر شما به اشتراک گذاری آن. او یکی از آن دسته از بچه ها که می خواهم به اشتراک گذاشتن استعداد خود را با ما. او قطعا رفتن به از دست رفته است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>