کوبه برایانت ‘مارهای زهردار مناطق گرمسیر از’ حوله برای بیش از $33,000 در حراج

شد 16 مناقصه در موارد بخشی از یاد مزایده’ مارس مجموعه و برنده شد دیوید کولر بنیانگذار SCP مزایده و مشتاق لس آنجلس لیکرز جمع آوری. “او یک اختصاص داده شده لیکرز فن” یاد مزایده جمهور جف وولف با سی ان ان گفت. “خود را در دراز مدت برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک موزه در جنوب کالیفرنیا است.”

برنده پیشنهاد از $33,077.16 نزدیک به چهار برابر آنچه از حوله به خودی خود به فروش می رسد در حراج در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از برایانت بازنشستگی. خاطرات مرتبط با لیکرز زیادی در افزایش ارزش در ماه های پس از Bryant; او 13 ساله دختر Gianna; و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26 در کالاباساس کالیفرنیا.

حوله از برایانت postgame گفتار به طرفداران در مرکز استیپلز در مارس 13, 2016, خرس زره بدن آرم و گرفته شده را از شانه خود را توسط یک فن به عنوان او به سمت چپ دادگاه.

در یاد فوریه حراج کولر پرداخت نزدیک به 30.000 دلار برای یک سال 1992 بالا کینوید (Pa.) مدرسه سالنامه با یک توجه داشته باشید نوشته شده توسط برایانت که 13 بود در آن زمان.

“در چند سال شما احتمالا خواهد بود dunking من — نه!!” نوشت برایانت که در ادامه به حضور Lower Merion بالا در آردمر, Pa. “چگونه در مورد کسانی که لیکرز. دوست شما کوبه برایانت #24”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>