کوبه برایانت پنج-زمان انجمن ملی بسکتبال قهرمان و جهانی ورزش آیکون که بازنشسته شد در سال 2016 قبل از اضافه کردن یک جایزه اسکار برای او قابل توجهی در مورد جایزه دو سال بعد درگذشت یکشنبه در سقوط یک هلیکوپتر در شمال غربی لس آنجلس. او 41.

این هواپیما که شده آقای برایانت 13-year-old daughter Gianna و هفت دیگران سقوط کرد و پشت سر هم به شعله های آتش نزدیک کالاباساس کالیفرنیا در اواخر صبح روز یکشنبه. وجود دارد هیچ بازماندگان. آقای برایانت که صفحه اصلی و پست-NBA فیلم و انتشار دفاتر در اورنج کانتی حومه جنوب لس آنجلس سفر غالبا از طریق هلیکوپتر.

آقای برایانت همسر ونسا و سه دختر دیگر نمی شد روی این هواپیما بود که بنا به گزارش ها در این راه به جوانان بسکتبال مسابقات که در آن Gianna شناخته شده به عنوان “جی جی” خواهد بود ،

[کوبه برایانت مرگ میشکافد فراتر از ورزشی]

این حادثه ارسال امواج شوک در طول ورزش و فرهنگ پاپ جهان و چند تیم NBA در زمان های 24 و هشت دوم-موارد نقض در روز یکشنبه بازی برای بزرگداشت آقای برایانت نیوجرسی اعداد با لس آنجلس لیکرز.

“کلمات نمی تواند توصیف درد من احساس” ستاره سابق NBA مایکل جردن در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر یکشنبه. “من عاشق کوبه — او مانند یک برادر کوچک به من. ما استفاده می شود به صحبت اغلب و من را از دست این گفتگوها بسیار زیاد است. او شدید رقیب یکی از نوابغ از بازی و یک نیروی خلاق.”

“کوبه بود یک افسانه در دادگاه و فقط گرفتن آغاز شده در چه بوده است فقط به عنوان به معنی دوم قانون” گفت: رئیس جمهور سابق باراک اوباما که به همراه بانوی اول سابق میشل اوباما, آقای برایانت به عنوان دوستان خود در سال 2018 است. “برای از دست دادن جیانا است و حتی بیشتر دلخراش به ما به عنوان پدر و مادر است.”

در ورزش و در زندگی برایانت یک فردی که کار و رقابتی رانندگی شد و به عنوان قابل توجه به عنوان تطبیق پذیری خود و جاه طلبی.

شناخته شده در اواخر کار خود را با نام مستعار “مامبای سیاه” آقای برایانت یکی از یکدست ترین و خطرناک ترین بورس در یک لیگ که قبلا تحت سلطه اردن Earvin “Magic” Johnson و لری پرنده. هنگامی که آن دسته از بازیکنان بازنشسته و یا استعدادهای خود را پژمرده آقای برایانت در زمان خود گوشته. 6-پا-6 گارد تیراندازی شد به نام NBA all-star تیم در 18 از 20 فصل همه با لیکرز و او دو بار رهبری در لیگ به ثمر رساند.

او به ثمر رساند 81 امتیاز در یک بازی در سال 2006 در رتبه دوم بیشترین تعداد بازی در لیگ تاریخ است.

او و شکیل اونیل led لیکرز به سه قهرمانی متوالی از سال 2000 تا سال 2002 هر چند شاید بیشتر قابل توجه بود آقای برایانت توانایی به فشار لیکرز بازگشت به لیگ برتر را به قهرمانی در رتبه پس از خروج از اونیل و مربی فیل جکسون که تا به حال هدایت جردن شیکاگو بولز به شش قهرمانی در طول 1990s.

آقای برایانت بود که یکی از اولین بازیکنان به جست و خیز کالج بسکتبال اعلام و خود را واجد شرایط برای NBA پیش نویس در سال 1996 مدل بازی خود را پس از اردن و دیدم خود را به عنوان وارث ظاهری — و گاه به گاه رقیب — به سابق گاو سوپراستار.

“من فکر کردم در ذهن من: من اهمیتی نمی دهند” آقای برایانت گفت: در سال 2017 در یک پادکست به میزبانی Geno Auriemma 11 با قهرمانی ملی مربی از دانشگاه کانکتیکات زنان تیم بسکتبال. “من قصد دارم برای از بین بردن این پسر. من اهمیتی نمی دهند اگر من و هستم 18; من از آمدن به خون است.”

آقای برایانت حریص رقابت اعتصاب می تواند به عنوان برخی از سردی و شهرت او به عنوان یک هم تیمی و ورزشی نقش مدل شد مسائل اختلاف است. او معروف به درگیری با, اونیل, سازماندهی دوست داشتن سرگرم کننده مرکز تجارت از لس آنجلس در سال 2004 به خاطر آقای برایانت گاهی اوقات او را به عنوان مشاهده تنبل.

آقای برایانت تصویر در حال حاضر در حال تغییر از یک سال پیش هنگامی که یک زن کارمند از یک کلرادو رفت و آمد مکرر متهم او را از نظر جنسی آزار او. اگر چه اتهامات شد و در نهایت کاهش یافته است, داخلی حل و فصل رسیده بود و آقای برایانت تصویر به عنوان یک پاک برش فرهنگی عزیزم مخدوش شد.

[کوبه برایانت یک قصه گو در جستجوی کمال و بیشتر آزار دهنده داستان است که خود را]

او را صرف دهه آینده بازسازی تصویر خود را نه فقط به عنوان یک جزئیات گرا, کمال گرا اما به عنوان یک فرد با وسواس عظمت و پيشرفت به طور کلی. او یک مربی جوان مشهور NBA بازیکنان و ناشناس جوانان علاقه مند به بسکتبال این نکات ظریف. او مربی Gianna را تیم و گاهی از دست دادن خود را در ستایش او دلاوری در دادگاه که در آن او نشان داد غرایز و از خود گذشتگی است که یاد او را از خود.

Gianna خواهد “بود کنار من ایستاده” آقای برایانت گفت: در طول یک سال 2018 ظاهر در “Jimmy Kimmel Live,” “و آن را مانند:” و شما رو به یک پسر. شما و [شخص] رو به یک پسر بچه را کسی حمل بر سنت و میراث.’ او را مانند ” من این رو.’ “

وجود دارد بدون شک آقای برایانت به نظر می رسید مجذوب با مفهوم عظمت و تسلط بسکتبال را به نکات ظریف. او با حضور زنان National Basketball Association بازی و غالبا اظهار نظر در بسیار موفق زنان تیم های دانشگاه در کانکتیکات و نوتردام. در یکی از نهایی خود را ظاهر عمومی آقای برایانت و Gianna شد courtside در لیکرز بازی در ماه دسامبر با آقای برایانت ظاهر می شود به شدت شکستن یک بازی را به دختر خود.

اگر تعهد خود را به انجام بالقوه گاهی اوقات مالیده همسالان راه اشتباه آن را نیز می تواند عفونی. پس از ایالات متحده آمریکا بسکتبال مردان تیم ناامید کننده مدال برنز عملکرد در 2004 آتن و المپیک آقای برایانت اضافه شد تا این تیم چهار سال بعد و به سرعت تبدیل به یک جانباز رهبر است. یک اشاره سحر خیز که حتی به عنوان او خود گذشت 40 روز تولد را اغلب می تواند تا 5 صبح برای تمرین شدید یا جلسه تیراندازی او به چالش کشیده المپیک هم تیمی برای پیوستن به “باشگاه صبحانه.” برایانت گروه ملاقات کرد هر روز صبح در 7 وزن و یا آموزش بسکتبال آموزش و در کنار همکار رهبر تیم و ستاره NBA LeBron James, تیم ایالات متحده آمریکا و بازگشت به گذشته خود تسلط با مدال طلا در سال 2008 و 2012.

روز شنبه, James گذشت آقای برایانت در NBA حرفه ای به ثمر رساند لیست و آقای برایانت آخر پست خود را به 15 میلیون پیروان توییتر تبریک گفت 35 ساله جیمز که صرف دو فصل گذشته با لیکرز.

“در ادامه به حرکت بازی رو به جلو @KingJames. بسیار احترام برادر من” آقای برایانت خواندن توییت با هشتگ جیمز نقطه در کل هنگامی که او در گذشت آقای برایانت: 33,644.

[به عنوان LeBron James عبور کوبه برایانت یک بار غیر قابل تصور علامت در بازی]

بین بازی ها و تمرینات آقای برایانت بود سیری ناپذیر یادگیرنده و دادگاه. در اوایل زندگی حرفه ای او برداشت مغز از اردن و Hakeem Olajuwon به یادگیری و تقلید خود را امضا بسکتبال حرکت می کند. اگر چه آقای برایانت هرگز با حضور او بود با اینحال گرفتار با دستیابی به دانش و مادام العمر بهبود است. او در زمان مدرسه تابستانی دوره های آموزشی در UCLA پس از بازگشت از فصل در NBA و سال بعد او را دعوت هنرمندان و متفکرین — اپرا وینفری, J. K. Rowling و George R. R. Martin در میان آنها — در-عمق بحث در مورد صنایع دستی است.

“این می تواند به نظر می رسد کمی منفرجه, شاید, اما او به نظر می رسید علاقه مند در تمام این” جان ویلیامز فیلم افسانه ای-نمره آهنگساز و پنج بار برنده اسکار گفت: آقای برایانت در یک سال 2018 مصاحبه با واشنگتن پست.

اگر چه آقای برایانت انجام تقریبا همه چیز ممکن است در زمین بسکتبال سنتی بازنشستگی برگزار هرگز مقدار تجدید نظر شود. مادام العمر از چرم گاومیش فیلم که پر از بیکار زمان به نقل از “جنگ ستارگان” “The Big Lebowski” و یا یک فیلم هری پاتر آقای برایانت شروع به تصور خود را از آینده شغلی قبل از پله به دور از او ، او بسکتبال حرفه ای ساخته شده بود او یک میلیونر چند صد بار بیش از, اما سرمایه گذاری خود را در نوشیدنی ورزشی شرکت BodyArmor و لباس های دیگر که شامل محصولات و هوش مصنوعی بودند و موقعیت آقای برایانت به دوباره دنبال اردن در این زمان به یک باشگاه منحصر به فرد از میلیاردرهای که شروع حرفه خود را به عنوان ورزشکاران است.

بر خلاف اردن آقای برایانت به هیچ وجه قصد از هزینه های خود را در دهه های بعد از بازی بسکتبال منفعل درآمد. آن را در طول سوار شدن روی “این Mamba هلی کوپتر” چه او به نام Sikorsky S-76 هلیکوپتر که او در زمان به لیکرز بازی ها که در سال 2016 او تصور از جهان جایگزین است که در آن داستان و شخصیت ها وجود داشته باشد. او در تماس خواهد بود که جهان “Granity” خواهد بود و نام خود را نوپای استودیو فیلم همان.

“وجود دارد امکانات بی نهایت,” او گفت: پست در سپتامبر 2018 و آن را دقیقا به این مفهوم است که او را به خود جلب در.

در دوران آقای برایانت فصل نهایی با لیکرز او نوشت: یک شعر به نام “عزیز بسکتبال” که به مبلغ وداع با بازی ساخته شده است که او را به یک نام خانگی. او بعدها با اقتباس از شعر به یک نزدیک به چهار دقیقه فیلم انیمیشن کامل با یک محرک نمره توسط ویلیامز. آن را یکی از پنج نامزد برای بهترین انیمیشن کوتاه قبل از سال 2018 جوایز اسکار; آقای برایانت به مرحله در زمان پس از پیروزی و در یکی از چهار زبان آقای برایانت ادعا تسلط تشکر ونسا و سه دختر. (چهارم خود را کاپری متولد شد و در سال 2019.)

“شما الهام بخش او گفت:” برای اولین بار در ایتالیا و سپس به زبان انگلیسی قبل از رفتن با او اسکار تندیس.

کوبه باقلا برایانت در فیلادلفیا به دنیا آمد در اوت. 23, 1978 قبل از صرف بسیاری از سال های شکل گیری خود را در ایتالیا. مادرش سابق پاملا کاکس, خانه دار بود و خواهر سابق NBA بازیکن چاق Cox; پدرش جو “Jellybean” برایانت یک بازیکن حرفه ای بسکتبال که صرف بیشتر از خود بازی و مربیگری حرفه ای در اروپا است. پدر و مادر هر دو جان سالم به در علاوه بر این به همسرش از 18 سال; سه دختر Bianka ناتالیا و کاپری; و دو خواهر.

آقای برایانت اول جلب توجه ملی در حالی که بازی در Lower Merion بالا در حومه فیلادلفیا و او در ترکیب نسل با استعداد به نظر می رسد و استعداد خود را در تاریخ به senior prom شد R&B خواننده Brandy — که کاملا مناسب برای تلفن های موبایل.

اگر چه نام خود را حداقل با توجه به برایانت اسطوره شناسی الهام گرفته شده بود با مراجعه به یک بالا پایان خانه استیک, Yahoo Sports گزارش در سال 2016 است که بیش از 14,000 پسران بوده است به نام کوبه در دوران آقای برایانت NBA حرفه ای.

به عنوان یک دختر 17 ساله او شماره 13 انتخاب در سال 1996 NBA پیش نویس توسط شارلوت هورنتس اما او را تهدید به دنبال پدر خود را قدم به قدم و شروع کار خود را در ایتالیا اگر اورلئانز حفظ حقوق خود. این تیم داد و ستد او را به لیکرز که در آن او می خواهم به صرف تمام زندگی خود را و تبدیل به یک فن فوری مورد علاقه توسط برنده 1997 با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه آغاز یک شغل پر شور و تحقق آقای برایانت جاه طلبی برای استیلای برای یک تیم NBA معروف ترین برای glitz و زرق و برق دوران شکوه شناخته شده به عنوان “پی اس است.”

سفر را آغاز کرده بود و در خانواده او را جلوی خانه در فیلادلفیا که در آن روز برفی روز آقای برایانت را خواهد از او بخواهید برای روشن شدن جلوی خانه. او این کار را انجام دهید فقط به اندازه کافی به شوت از hoops گاهی اوقات با قرار دادن صدها عکس در هر روز به او کامل یک فرم است که می تواند تبدیل به سطح بین المللی مشهور است.

“به عنوان یک دختر شش ساله و پسر عمیقا در عشق با شما” آقای برایانت می نوشتن نزدیک به دو دهه بعد از آن در شعر خود به نام “عزیز بسکتبال” “من هرگز به انتهای تونل. من تنها خودم دیدم در حال اجرا از یک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im