کوبه برایانت بود که 41 و 13 ساله پدر شد کشته Jan. 26 هنگامی که یک هلیکوپتر که در آن آنها در حال سفر بودند سقوط کرد در تپه های شمال غربی لس آنجلس تحت شرایط مه آلود. ملی ایمنی حمل و نقل و دیگر مقامات هنوز در حال بررسی شرایط حادثه.

هفت نفر دیگر در هلیکوپتر نیز کشته شدند از جمله خلبان و دو دختر نوجوان که هم تیمی بودند از Gianna را. در راس بودند از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی به کرمان فرودگاه در نزدیکی برایانت Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس که در آن برایانت بود و به مربی دختر خود تیم Mamba.

تاریخ مراسم یادبود دارای اهمیت: Kobe Bryant عینک شماره 24 در طول نیمه دوم کار خود را در حالی که Gianna عینک شماره 2.

لیکرز’ صفحه اصلی عرصه استیپلز سنتر در مرکز شهر لس آنجلس شده است با نام مستعار “خانه کوبه ساخته شده است” و آن را جذب هزاران نفر از برایانت طرفداران و دیگر عزاداران پس از مرگ او. پس از منطقه در اطراف عرصه پاک شد دوشنبه, مرکز استیپلز رئیس جمهور لی Zeidman گفت در توییتر که آیتم های به جا مانده در یادبود موقت شامل 1,353 بسکتبال بیش از 25,000 شمع 5,000 علائم و حروف و پرچم بیش از 500 حیوانات و بیش از 350 جفت کفش. ونسا برایانت بود گزارش داده برخی از موارد در صورت درخواست.

لیکرز’ اولین برنامه ریزی شده بازی برایانت پس از مرگ به تعویق افتاد اما آنها با استفاده از یک صفحه اصلی تاریخ Jan. 31 به مرحله عاطفی pregame یادبود در مرکز استیپلز. این تاسیسات که دارای تقریبی ظرفیت 20,000 برای رویدادهای خاص, سایت برای تشییع جنازه مایکل جکسون در سال 2009 و برای رپر/فعال Nipsey Hussle سال گذشته است.

بنا به گزارش سازمان مورد بحث در هفته گذشته امکان برگزاری مراسم یادبود در یک مقدار بزرگتر محل با توجه به انتظار علاقه به حضور و غیاب. لس آنجلس یادبود سالن بزرگ یک حدود 80000 صندلی ورزشگاه شده است که در خانه از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تروجان ها و لس آنجلس قوچ در نظر گرفته شد در حالی که یکی دیگر از طبقه استادیوم فوتبال, رز باول در پاسادنا کالیفرنیا تلقی می شد بیش از حد دور با توجه به TMZ ورزشی.

در علاوه بر این به همسرش از 19 سال برایانت در پشت سمت چپ سه دختر: ناتالیا, 17, Bianka, 3 و 7 ماهه کاپری.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر” ونسا برایانت نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی چند روز پس از سقوط. “من به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی [Gianna را نام مستعار] هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. … من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه است.”

دیگر هفت نفر کشته در سقوط هلیکوپتر بودند کریستینا Mauser یکی از برایانت دستیار مربیان خود را برای Mamba آکادمی دختران تیم بسکتبال; جان Altobelli موفق, کالج, مربی بیس بال; همسرش, کری و دختر خود را, الهام; سارا چستر و دخترش, Payton; و خلبان Ara Zobayan.

یک مراسم یادبود عمومی برای Altobellis برای 4 p. m. Feb. 10 فرشته در ورزشگاه آمریکا لیگ بیس بال تیم در آناهایم. آن را به عموم مردم باز است.

“ما واقعا می خواهید برای گوش دادن به ونسا به لیکرز و مطمئن شوید که ما یک فرصت و راه راست را به سوگواری هم به مردم انجام شده است خود به خود در خیابان در روز بعد و یا دو” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti (D) گفت: در هفته گذشته. “تخمگذار او را به استراحت خواهد بود چیزی که ما در اینجا و آماده برای کمک به حمایت از خانواده, اما هر کجا و هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im