کوبه برایانت هلیکوپتر نیست که یک جعبه سیاه و نه آن نیاز به یک سقوط, اعلام کرد, به عنوان آنها شروع به بازیابی آنها شروع به بازیابی بدن از خرابه.

به عنوان بیش از 20 نفر از ملی حمل و نقل تخته (NTSB) scoured کالیفرنیا دامنه کوه که در آن هلی کوپتر آمد و در صبح روز یکشنبه در آب و هوای بد مسئولان خواست برای کمک به ارائه عکس از شرایط.

NTSB سخنگوی جنیفر Homendy گفت: خلبان این هلی کوپتر گفت: کنترل ترافیک هوایی در آخرین رادیو پیام است که او صعود به جلوگیری از یک ابر لایه.

خلبان خواسته بود برای دریافت ویژه ترخیص کالا از گمرک به پرواز در مه سنگین فقط چند دقیقه قبل از سقوط و پرواز در 1400 پا (427 متر) هنگامی که او رفت جنوب و سپس غرب, او گفت:.

خلبان پس از آن پرسید: برای کنترل ترافیک هوایی به ارائه “پرواز زیر” aide اما گفته شد به سادگی بیش از حد پایین او گفت:.

Ms Homendy گفت: بقایای زمینه تحت پوشش “در حدود 500 تا 600 فوت”.

پرسید: اگر کسی می توانست جان سالم به او گفت: “این بسیار ویرانگر صحنه تصادف باشد.”

Lebron در دیده اشک در LAX آسفالته بیش از کوبه مرگ

پزشکی قانونی مقامات کرد برای بازیابی قربانیان باقی مانده از دامنه کوه در خارج از لس آنجلس که در آن هلیکوپتر سقوط کرد و گزارش گفت: باقی مانده از سه نفر از نه نفر کشته شده اند حذف شده است. حمل و نقل هوایی کارشناسان می گویند ممکن است ناشی از خلبان شدن گیجی در مه.

پرسید: اگر هلی کوپتر به حال یک جعبه سیاه Ms Homendy گفت: نه آن و نه این مورد نیاز به حمل یک.

Sikorsky S-76 رفت صبح روز یکشنبه کشتن بازنشسته ورزشکار همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هر کس دیگری روی و پراکندگی باقی مانده بیش از یک منطقه به اندازه یک زمین فوتبال است.

در حالی که درخواست های عمومی برای کمک به با ارسال تصاویری از آب و هوای او افزود: “ما نه تنها به دنبال آب و هوا در اینجا ، ما در مرد, دستگاه و محیط زیست است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su